Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

adriu knyga thumbup.gif
Atsakyti
Uzniuk,kokios graziooooooooooooos rozes wub.gif
Adriu,zaisminga knyga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 05 27, 10:41)
visų nespėsiu išgirti bet torati nerealūs, tie barbių tai iš vis super  wub.gif

atėjau su klausimu, nežinau ar rašėte kur nors, bet kaip dažote MMG masę, ne teptuku o įminkote? , jei yra kur parašyta nukreipkit mane nes duoduosi ieškau ale nerandu  blush2.gif

jeigu masę dažysi viena spalva ir spalvos nori intensyvios, tai reikėtų dažiukus susidėti į karštą sirupėlį, jam baigiant virti, ar tik nukaitus, ta prasme į karštą želatiną, kai jau skusčius visus sumaišai... jeigu toks variantas netinka, ir jeigu reikia daugiau spavų iš vieno gabalo masės, tiesiog prasiminkai masę ir arba dažai ją iš karto, arba kai ji pastovi prieš pat dengimą, tiesiog užpurški į duobutę dažų ir minkai minkai minkai, kol spalva bus vientisa 4u.gif

apie knygas: yra plonesnių, yra storesnių knygų, kiekviena rūšis atsiverčia skirtingai - aš turiu dvejopą požiūrį į jas - gal ir netenkintų sakysim toks dizainas, bet ir už nuopjovas mokėti kurių negausiu, nenorėčiau, nes kėpėjai jos irgi manau nereikalingos, nebent iš tų nuopjovų maišyti su sviestiniu kremu ale bulvytės „jovalą“ ir formuoti tuos iškilumus, bet aš jų valgyti taip pat nenorėčiau...

Adriu, knyga matosi solidi svoriu, man viskas joje tiktų ir patiktų, tik pagal jos išmatavimus norėtųsi ryškesnio/riebesnio/platesnio ar kaip jį bepadidintai pavadintume kanto ax.gif nešk šen gimtadienio tortą, man ten gėlytės gražios labai patiko, gal kam pasitarnaus už idėją 4u.gif

MMG gaunasi balta balta, jei kokybiška cukraus pudra ir neperverdamas sirupas 4u.gif

Atsakyti
o ar ta mmg slapiuoja apdengta ant sviestu aptepto torto????
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2010 05 27, 12:52)
o ar ta mmg slapiuoja apdengta ant sviestu aptepto torto????

man šlapiavo vienintelį kartą, kai pats tortas buvau labai šlapias - o taip tai ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2010 05 27, 13:52)
o ar ta mmg slapiuoja apdengta ant sviestu aptepto torto????


Asseni minejo, kad priklauso nuo to, ar gerai isvirtas sirupas ar ne. Man slapiuoja smile.gif bet nesuslapma, o tik siek tiek parasoja. Gal as per plonai iskocioju mase.
Atsakyti
Sveikutės, neskaičiau visos temos, gal kur ir yra parašyta, gal galėtumėt kuri patart, kaip gauti šokoladinės spalvos bize. Visą tortą puošiu baltai ružava bize, tik pagražinimui reik šokoladinės, įdomu jei į sirupą įdėčiau tirpinto šokolado ar nesugadinsiu g.gif . o gal kakavos tirpintos g.gif, na noriu kad "stovėtų" ta bize. ačiū už atsakymus
Atsakyti
Olesta ačiū 4u.gif

dar kartą ateinu, su klausimais, aš visuomet jau kaip kepu tada kyla milijonas klausimų, einu tepti Cipsiuko medutį, praeitą kartą man sunkėsi skystis ir šlapiavo, bet aš viršū buvau dengusi bulvukės mase, bet kažkur skaičiau, kad reik tepti sviestinį kremą, iki šiol maniau, kad tik visokiems ne medučiams tas sviestinis reikalingas, bet jaučiu aš klystu ania 4u.gif , bet nerandu recepto, kur su kondencuotu pienu, nes man tas paprastas nelabai patiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2010 05 27, 12:15)
mergaites turiu klausima,
ar mmg mase su gliukoze buna visiskai balta? ir ar apdengus sviestiniu kremu aptepta torta ji neslapiuos man?


manau jei kokybiškai išvirsi nešlapiuos. aš tai ir pastiliažo pasidariau ir MMG žiūrėsiu kuo puošiu, ir sviestinį kremą darysiu, tai žiūrėsiu šlapiuos ar ne smile.gif
Atsakyti
laba smile.gif
artėja didžioji valanda, kada pirmą kartą dengsiu tortą, tiksliau du, mase. planuoju MMG, bet gi va.... aplaksčiau pusę Klaipėdos vaistinių ( eurovaistinė, norfos, šeimos, baltijos vaist. gr.) ir NIEKUR nebuvo glicerino. tik išoriniam vartojimui. Paklausus kas nutiktų jei jo kas atsigertų, vaistininkė pasakė nejuokaukite, nes ten yra nuodingų medžiagų... taigi, tik grynai išoriniam vartojimui... kuo jį pakeisti o gal visai nedėti??? ačiū
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2010 05 27, 13:45)
laba smile.gif
artėja didžioji valanda, kada pirmą kartą dengsiu tortą, tiksliau du, mase. planuoju MMG, bet gi va.... aplaksčiau pusę Klaipėdos vaistinių ( eurovaistinė, norfos, šeimos, baltijos vaist. gr.) ir NIEKUR nebuvo glicerino. tik išoriniam vartojimui. Paklausus kas nutiktų jei jo kas atsigertų, vaistininkė pasakė nejuokaukite, nes ten yra nuodingų medžiagų... taigi, tik grynai išoriniam vartojimui... kuo jį pakeisti o gal visai nedėti??? ačiū

darau be jo, beje, daugelis mergaičių irgi 4u.gif vietoj glicerino įdėk papildomą šaukštą aliejaus ir viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 05 27, 14:49)
darau be jo, beje, daugelis mergaičių irgi 4u.gif vietoj glicerino įdėk papildomą šaukštą aliejaus ir viskas 4u.gif
,
ačiū ačiū už atsakymą, nes lengviau pasidarė smile.gif)
Atsakyti