Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

eglejk, gražūs tortukai thumbup.gif
Atsakyti
Nu jau barbes.... anciukas,zuviukai ir tt thumbup.gif labai patiko,barbe nuotaka tai tikra nuotaka,labai grazu 4u.gif
Atsakyti
visų nespėsiu išgirti bet torati nerealūs, tie barbių tai iš vis super wub.gif

atėjau su klausimu, nežinau ar rašėte kur nors, bet kaip dažote MMG masę, ne teptuku o įminkote? , jei yra kur parašyta nukreipkit mane nes duoduosi ieškau ale nerandu blush2.gif
Atsakyti
gali ir taip ir taip daryt. aš tai beveik visada įminkau, nes kai nudažau, man tas tortas blizga, man nepatinka visiškai. bet va kitą savaitę reiks blizgaus torto tai dažysiu. dažniausiai dažau geliniais dazais. o jei ne geliniai tai truputį su degtine pamaišau ir tada minkau. klausk jei kas neaišku, kad labai čia viskas paprasta smile.gif
Atsakyti
sveikutes, o jau tortu grozis wub.gif
eglejk, jau kelinta tavo torta stebiu su drugeliais, na man jie tokie grazus wub.gif darai su kokia formele, ar nusipiesus formele? blush2.gif
mamyciuke kokios barbes wub.gif
spyglis2 o zuviukai wub.gif
rugiagele labai grazu
angel labai grazi knyga, tik man noretusi didesnio uzraso blush2.gif blush2.gif
na visu tortai labai grazus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

naktibalda, as MMG dazau su kempinele blush2.gif blush2.gif prasiskiedziu degtine dazus ir dazau, na kaip eglejk rase po to tortas blizga. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,na jo jusu tortai thumbup.gif jau ir as ko gero atskirai net nevardinsiu,nes vienas uz kita grazesnis,as niekada taip graziai neismoksiu ko gero verysad.gif

Parodau pora torciuku knyga (snikersas MMG),aisku ner ko lyginti su jusiskiais ir siaip
gimtadienio torciukas Snikersas aplietas sokoladu


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EDCKA: 27 gegužės 2010 - 10:03
man tai labai visose ale knygose kliūna tai kad nėra išgaubtumo blush2.gif tik kelis mačiau kur tikrai į knygą panašu... o tie stačiakampiai tortai perskirti per vidurį juostele man nei iš tolo neprimena knygos schmoll.gif

vėlgi nenoriu nieko įžeist biggrin.gif žiūriu iš kliento pozicijos ax.gif jei užsisakyčiau knygą tai man toks varinatas be išgaubimų netiktų rolleyes.gif
Atsakyti
Labutis

pasirodau ax.gif Viduj Juodas miškas, MMG, aisingas, rožės šokoladinės.
Darytas 50 mečiui, bet jubilijatė norėjo kuklaus be jokių skaičių... nu tai bandžiau daryt tipo auksinį biggrin.gif blizginau aukso dulkėm, bet nuotraukoj jų beveik nesimato...
user posted image
user posted image

oi kažkodėl aukštyn kojom gavos lotuliukas.gif
Atsakyti
matosi dulkės, labai gražu

ačiū mergaitės, o jie įminkyti tai kurioje vietoje tada kaip pudrą pradedu berti g.gif
Atsakyti
mergaites turiu klausima,
ar mmg mase su gliukoze buna visiskai balta? ir ar apdengus sviestiniu kremu aptepta torta ji neslapiuos man?
Atsakyti
kokios žuvelės bigsmile.gif
ir tas gelsvas labai jau solidus thumbup.gif
egleik-kaip visada šaunuma 4u.gif
čia mano knyga-ketvirtokams.vidus šokolad/balti biskvitai,abrikosai,cukatai
viršus MMG,šarlot kremas-dzibukai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2010 05 27, 12:15)
mergaites turiu klausima,
ar mmg mase su gliukoze buna visiskai balta? ir ar apdengus sviestiniu kremu aptepta torta ji neslapiuos man?


Geras klausimas... o siaip man tai balta mase gaunasi...
Atsakyti