Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Jau tu barbiu koks grozis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As jau mamyciukei2 seniai sakiau, kad nestu savo grozius jum parodyt, nes visi jos tortai labai grazus, tik ji perdug kritiskai i savo darbus ziuri. Nuostabus man visi visi jos tortai, toki siluma dvelkiantys wub.gif 4u.gif
p.s. ne visus cia jums parode tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglejk: 27 gegužės 2010 - 07:34
tai čia jau faktas kaip blynas, kad ne visus rolleyes.gif niu nieko, manau ji pasitaisys 4u.gif lotuliukas.gif o mergina iš kur, jei ne paslaptis??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2010 05 27, 08:33)
As jau mamyciukei2 seniai sakiau, kad nestu savo grozius jum parodyt, nes visi jos tortai labai grazus, tik ji perdug kritiskai i savo darbus ziuri. Nuostabus man visi visi jos tortai, toki siluma dvelkiantys wub.gif  4u.gif
p.s. ne visus cia jums parode  tongue.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel1203 @ 2010 05 26, 22:30)

Jolka  thumbup.gif super knyga matos kad i darzeli o as dariau irgi i darzeli bet finise ziuriu kad mano knyga daugiau i jubiliejine panasi o tie drugiai kaip kicas biggrin.gif ale vistiek rodau ziuriu isismaginot su kritika tai galit gal ko naujo pasakyt ko as pati



visas tortu puosimas yra puikiausias kico pvz biggrin.gif Kad ir koks grazus butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 27, 08:44)
tai čia jau faktas kaip blynas, kad ne visus  rolleyes.gif niu nieko, manau ji pasitaisys  4u.gif  lotuliukas.gif o mergina iš kur, jei ne paslaptis???  4u.gif

ji is Alytaus, kaip ir as smile.gif

o mano fronte nieko naujo, tie patys, bet ikelsiu temos pagyvinimui rolleyes.gif

biskvitinis, pastiliazas, aisingas
user posted image

medutis, pastiliazas, aisingas (sitam ziuriu antakius uzmirsau padaryti doh.gif
user posted image

medutis su zele gabaliukais, aisingas
user posted image

p.s. nu jau uzrasai klisi si karta doh.gif
Atsakyti
jau kokie tortai visų nuostabūs, ir išleistuvių (man su ančiuku labiausiai įstrigo) ir barbės wub.gif

o aš nuo ryto savo atnešu jūsų teismui ax.gif
viduj makalis su ricotos sūriu ir vyšniom, puošta MMG ir medučio trupinukais ax.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
Eglejk-kaip visada kai jau ateini tai ne su vienu tortuliu thumbup.gif
Spyglis2-nu blink.gif blink.gif blink.gif man patinka zuviukai,
Mamyciukas2-sakot mokine doh.gif jooooooooooo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jonė*: 27 gegužės 2010 - 08:18
Spyglis2, o jau figūrėlės, o jau figūrėlės thumbup.gif 100 balų iš 100-o, ir pats torto dizainas, ir spalvos ir augmenija, labai labai gražu, ŠAUNUOLĖ thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 05 27, 09:07)


nu zuviukai tai nereaaaaaaaaaaaaaaaaaaalūs wub.gif jėga thumbup.gif

ir barbes pirmosios is visų man patikusios bigsmile.gif nei pridėt nei atimt thumbup.gif užsiseivinau blush2.gif
Atsakyti
oi ačiū, mergaitės ax.gif kad celiulitas matosi, žinau doh.gif alia buvo prašymas kuo mažiau masės, tai ir plonai kočiojau, kad smarkiai nesijaustų.... iš kitos pusės, matyt per mažai išlyginau blush2.gif nes ir plonai iškočiojus kitą kartą tas celiulitas neišlenda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 27, 09:16)
Spyglis2, o jau figūrėlės, o jau figūrėlės  thumbup.gif  100 balų iš 100-o, ir pats torto dizainas, ir spalvos ir augmenija, labai labai gražu, ŠAUNUOLĖ  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif as prisidedu prie Olestos zodziu spyglio2 tortui, nu pasakiskas wub.gif
Atsakyti