Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Labas rytukas 4u.gif
nedrasiai, bet ir as atsinesu pasirodyti savaitgalio darbeli blush2.gif as dar tik pradedancioji blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Oho kiek daug tortų šį savaitgalį buvo bigsmile.gif Visi labai gražūs ir šaunūs 4u.gif

Tik negaliu vis dar atsistebėti kirbes, Olestos, asseni, Migle79, Cipciuko (seniai jau besirodė g.gif ) krupštumu. Man pačią paprasčiausią detalę padaryti tieeeek laiko užtrunka, o čia figūrėlės, piešiniai, nu žozdžiu... be žodzių thumbup.gif

Kadangi vis klausinėjau ir klausinėjau, jaučiu pareigą parodyti kas gavosi 4u.gif Fotograf aš nekokia ir studija prasta, bet..

Snikersas mergvakariui. Puošta MMG, aisingu. Nesigavo kaip norėjau, rūtų vainikėlis ne vainikėlis, o blynas, be to vargau kola perkėliau ant padėklo, todėl visur jį ištepliojau, nu nelabai man su juo sekėsi rolleyes.gif
user posted image

Medutis su žele, grietinėlė smile.gif Dzibai labai nelygūs, bet kada nors po 100 metų išmoksiu doh.gif
user posted image

Persikinis medutis, jau šimtą kartų matyta pieva:)
user posted image
Atsakyti
Migle79, sužavėta wub.gif

Olesta, tas su braškėmis labai skaniai atrodo thumbup.gif


nekava, koks spalvotas drugelis bigsmile.gif ir lėlytė simpatiška.


Atsakyti
kas tau cia nesigavo ? Viskas super ! thumbup.gif
Viskas... baigiau antra pieva
ir su likuciais dar pagrazinau MB torta.. nes man ant jo vis kazko truko. Dabar jau bus gerai, o gal ir per daug jau doh.gif
user posted image
nufotkinau kazkaip neaiskiai. Realiai rieveles is aisingo puikiai matosi ir laikosi, o nuotraukoj kaip kleckai atrodo doh.gif

user posted image
Atsakyti
Na merginos duodat vaizdu......pradedančiosioms linkiu drasos ir dažniau pasirodyti...viskas labai liuks.....
Nekava,labai spalvingas drugelis...spalvos ryškios,gražios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Visų tortai nuostabūs
Olestos tortų paviršiai idealūs, kaip taip galima grietinėlę išlyginti nesuprantamas dalykas
Atsakyti
Sveikos kepejeles,seniai bebuvau pas jus,bet kiek galiu ,tai vis pasiziuriu i jusus grozius,visu tortai nuostabus thumbup.gif
O mano cia su veliavelem turejo buti visai kitoks,bet niekaip neisejo isgauti ryskios raudonos spalvos,tai norejau jau visai daryti be jokiu veliavu,bet siaip ne taip sulipdziau mazytes
Snikersas,MMG
user posted image
Atsakyti
nu kazkada dariau mmg, nebuvo klausimu, o sy syki kazkaip keista, pirmiausia kai i sirupa supyliau zelatino ir aliejaus misini, viskas labai parudavo, to pasekoje mmg gavosi gelsva, antra- tai susidejo 2/3 pudros tik (kokie 300 gramu vienai normai) ir nebedrystu daugiau minkyti, nes bus per kieta, ar buvo kam taip ? ar per jega ta pudra suminkyti i vidu ?
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 05 17, 12:06)
nu kazkada dariau mmg, nebuvo klausimu, o sy syki kazkaip keista, pirmiausia kai i sirupa supyliau zelatino ir aliejaus misini, viskas labai parudavo, to pasekoje mmg gavosi gelsva, antra- tai susidejo 2/3 pudros tik (kokie 300 gramu vienai normai) ir nebedrystu daugiau minkyti, nes bus per kieta, ar buvo kam taip ? ar per jega ta pudra suminkyti i vidu ?

nebeminkyk daugiau, pervirei sirupą šį kartą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 05 17, 12:06)
nu kazkada dariau mmg, nebuvo klausimu, o sy syki kazkaip keista, pirmiausia kai i sirupa supyliau zelatino ir aliejaus misini, viskas labai parudavo, to pasekoje mmg gavosi gelsva, antra- tai susidejo 2/3 pudros tik (kokie 300 gramu vienai normai) ir nebedrystu daugiau minkyti, nes bus per kieta, ar buvo kam taip ? ar per jega ta pudra suminkyti i vidu ?

Aš kiek dariusi, nežinau kodėl, bet sunaudoju ne daugiau 400g cukraus pudros, nors recepte 1 kg. Turbūt priklauso kiek vandens nugaruoja verdant sirupą g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2010 05 17, 12:27)
Aš kiek dariusi, nežinau kodėl, bet sunaudoju ne daugiau 400g cukraus pudros, nors recepte 1 kg. Turbūt priklauso kiek vandens nugaruoja verdant sirupą g.gif


Gal sumaisei normas. Nes dvigubai normai 1 kg, o vienai 500 g..
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 17, 13:30)
Gal sumaisei normas. Nes dvigubai normai 1 kg, o vienai 500 g..

Nu nežinau, darau iš 0,5 stiklinės gliukozės, 1šaukšto želatinos ir 3 šaukštų aliejaus (nes glicerino neturiu), Tai jei čia viengubai normai, tai gal tada ir priklauso 500 g cukraus pudros g.gif Šiaip nesunaudoju vieno pakiuko Dan Cuker pudros net su kočiojimu g.gif
Atsakyti