Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

na kaip jumtaip graziai gaunasi knygos sonai? g.gif
Papildyta:
mano ispaudai ant barbes tai paprasciausiai nuo vaiko flomasterio kamstuko, atsitiktinai paspaudziau ir gavosi gelyte lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke 2 @ 2010 05 26, 22:48)
na kaip jumtaip graziai gaunasi knygos sonai? g.gif
Papildyta:
mano ispaudai ant barbes tai paprasciausiai nuo vaiko flomasterio kamstuko, atsitiktinai paspaudziau ir gavosi gelyte lotuliukas.gif


Nu va, konfiskuosim vaiku flomasterius dabar biggrin.gif
Atsakyti
mamyciuke2, tai leisk paklausti ko iki šiol slėpei tokius dailius tortus 4u.gif užsuk dažniau, bus iš ko pasimokyti, aš jau užsisakau barbių sijono formavimo pamokas blush2.gif jeigu galima ax.gif aš būsiu gera labai 4u.gif

Rugiagėle, man gražus Tavo varpelis 4u.gif

Angel1203, aš nesimušiu, pagirsiu knygos formą, pabarsiu už padėklą, nu o daugiau viskas kaip ir puiku thumbup.gif

Želviene, o ateik čia dažniau ir išdrįsi daug ką 4u.gif
Atsakyti
tai as taip dabar ir darau, ka randu tai bandau paspaust y mase ir ziuriu kas gaunasi, nes vaiku zaisluose tai daug ko galima atrast biggrin.gif
va parodysiu ka pagaminau vakui y darzely isleistuvem, labai jam patiko, kadangi grupe vadinasi Anciukai tai ir ant torto padariau anciuka
user posted image
Papildyta:
tai as cia skaitau jau senai, kaip pradejau gamint, tai drauge patare, kad cia yra is ko pasimokint.
o nerodziau del to kad man geda buvo blush2.gif nes kaip pamatau jusu tortus tai ner ka man siust parodyt
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke 2 @ 2010 05 26, 22:58)
tai as taip dabar ir darau, ka randu tai bandau paspaust y mase ir ziuriu kas gaunasi, nes vaiku zaisluose tai daug ko galima atrast biggrin.gif
va parodysiu ka pagaminau vakui y darzely isleistuvem, labai jam patiko, kadangi grupe vadinasi Anciukai tai ir ant torto padariau anciuka

Papildyta:
tai as cia skaitau jau senai, kaip pradejau gamint, tai drauge patare, kad cia yra is ko pasimokint.
o nerodziau del to kad man geda buvo  blush2.gif  nes kaip pamatau jusu tortus tai ner ka man siust parodyt


Jooo.... jai buvo geda rodyt... doh.gif o tave uz tai nuplakism taip user posted image

Nu super anciukas... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 26 gegužės 2010 - 22:00
Tai tada Tau asmeniškai nuo manęs 4u.gif 4u.gif 4u.gif nes esi puikus pavyzdys šio forumo ir šios temos narėms, kaip gražiai, estetiškai, lygiai, išbaigtai pateikti tortus, matau, kad turi gabumų, talento, kepėjos ugnelę, sėkmės visokeriopos, nes tai ką matau dabar yra fantastiškai gražu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
del barbiu sijono tai ner ka mokintis, pasidriau is kartono apskritimus mazejancia tvarka po 1cm ir kepu taip.O mase dengimo dengiu kaip iseina, nes visko nutinka, tik reikia daryt visada toky sijona nes kai padriau prigludusy tai islindo mano visi nelygumai, va parodysiu kaip negraziai atrodo
user posted image
Atsakyti
aha, čia matosi, o tortukai medučiai viduj barbyčių???
Atsakyti
aciu aciu ax.gif
cia viskas tik per jus drinks_cheers.gif

Papildyta:
ne nemeduciai, kondencuoto pieno lakstai, nuo mokyklos laiku receptas rolleyes.gif
nes kai mokinausi tai dvieju rusiu tortus kepem tai kondencuoto pieno ir medaus, tai taip ir kepu juos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2010 05 26, 17:33)
rugiagele ....švelnu .... pastelinės spalvos niekada nerėž per akis ( nors mėgstu ir ryškias spalvas )  .... graži knyga  ...kitą kartą per viduriuką įlenkimą įpjauk , ten kur juostėlę darai . mirksiukas.gif

luella ...žodį " šeip sau " , galima pekeisti  žodžiu " neblogas " .... maloniau autorei skambės skaitant .

drinks_cheers.gif aciu die jus dar gyva
Beje giriu visu sm mamyciu tortus,ka cia atskirai bevardint
Taip pat noreciau pamatyt Luellos darbus wub.gif jei teisingai nika parasiau
Atsakyti
nu mamyčiuke2, nuostabūs tortukai, negalima slėpti! o šiaip tai neturiu prie kieno torto prisikabinti, šį kart man visi gražūs. kažkaip knygų užderėjo smile.gif)) einu jau miegot, ilsėkitės ir jūs kepėjos smile.gif laukiu savaitgalio, bus kur akis ganyt smile.gif
Atsakyti
Jo ....... hmmmmmmmmmmm .... taip sakant einu ką aš miegoti geriau ..... kažkas atėjo mokintis , tai kad mums nuo tamstos reikia dauk ko pasimokinti , mieloji mamyciuke2 .... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ....

Labai dauk gražių tortų pridėjot ...varpelis wub.gif , knygos wub.gif ...barbių nė neminėsiu irnesakyk.gif ...

Na iki kito susimatymo mergaitės mirksiukas.gif .

Atsakyti