Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

O cia mano toks pirmas blynas:
user posted image

Papuosimai, tai kas po ranka pasitaike : saldainiuku ivairiu ax.gif
As vis ziuriu i tuos grazuolius ir galvoju kaip cia isdrysti pabandyti ax.gif blush2.gif
Atsakyti
man labiausiai patinka daryti barbes thumbup.gif
Tai didelis aciu Cipciukui 4u.gif nes radau issamiai parodyta kaip daryt
keleta ikelsiu
Nuotaka vestuvem, dengat mase su gliukoze
user posted image
pirmoji daryta barbe
user posted image
ir su drugeliais is nugaros
user posted image
visos kondencuoto pieno tortai, pertepti grietine, su ananasais ir zele gabaliukais
Atsakyti
Nu barbes labai dailios...
Atsakyti
grazios barbes wub.gif
Atsakyti
Barbes pasakiskos wub.gif ypac pirmoji wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2010 05 26, 17:55)

medaus tortas su zele,puosta bezu ir pastilazinem gelytem ax.gif


O man cia gelyciu lapeliai kazkaip netinka.. g.gif ziurejau ziurejau, ir man atrodo kazkaip kitaip juos isdestyt reikejo.. bet spalvyte gera 4u.gif
Atsakyti
Eglute knyga labai grazi man tas bezas toks karaliskas thumbup.gif ir varpelis super kita siki bumbuliuka apacioi prilipink mirksiukas.gif

Mamyciuke smagu matyt naujas ir geranoriskai nusiteikusias kepeja labai dailiai padarytas tortukas

Zelviene 4u.gif puiku kad kepi visus tortukus saugok ir su laiku pamatysi kaip tobuleji

Jolka thumbup.gif super knyga matos kad i darzeli o as dariau irgi i darzeli bet finise ziuriu kad mano knyga daugiau i jubiliejine panasi o tie drugiai kaip kicas biggrin.gif ale vistiek rodau ziuriu isismaginot su kritika tai galit gal ko naujo pasakyt ko as pati nezinau lotuliukas.gif
mano knyga prasom mirksiukas.gif (medutis Cipciuko, pastilezas Cipciuko zodziu viskas Cipciuko tik rankos mano lotuliukas.gif ai dar kringeliukai sarlote)
user posted image
o cia minetiura is likuciu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
rugiagele apžiūrėjau pataisytą knygą , dabar tai tikrai gražu smile.gif ot kaip reik žinot kur kiek ir kaip patept biggrin.gif , kelis kartus pirmyn atgal spaudinėjau , atrodo pakeista nedaug o tortas pražydo wub.gif
mamyciuke barbės super gražiai padarytos wub.gif , nė kaži kaip norėdamas neprisikabintum , aš copy paste smile.gif
angel eičiau ir aš į 1 klasę , jei kas duotų tokią knygą wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linette: 26 gegužės 2010 - 21:34
aciu aciu uz pagyrimus smile.gif , bet man iki jusu tortu tai toli doh.gif
Atsakyti
Nu super... Angel... eik tu peklon... eisiu pas tave i pamokas darant knygas... bet gausi dupcen user posted image pati zinai uz ka...
Atsakyti
Ant barbiu sijonu matyti ispausti piesineliai, o kur tokius spaudukus galima isigyti (ypac tokius smulkucius)? Bandau ziureti sugarchack.co.uk , bet nerandu, gal nemoku ieskot verysad.gif ir ne tik ant barbiu, ant daugelio cia rodomu tortu buna ispausti piesineliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 26, 23:36)
Nu super... Angel... eik tu peklon... eisiu pas tave i pamokas darant knygas... bet gausi dupcen user posted image pati zinai uz ka...

blink.gif uz ka Eglute uz ka mane taip iki raudonumo plaki ax.gif


Jezau o barbes wub.gif suuuuuuuper man irgi jas smagu daryt labai faini tortai
Atsakyti