Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(linette @ 2010 05 26, 19:41)
Suprantu , kad būtų geriausia tept abu kartu , bet uošvienei labai patiko napoleonas pagal jūsų receptą , tai ji būtent nori tokio ir dar vaisinio torto , tai man kilo mintis gal bandyt knygą , kiek skaičiau tai napaleoną reik sutept prieš kelias dienas , nors mes valgėm sekančią ir labai patiko, o vaisinius per anksti negalima, tai man ir kilo klausimas, kaip elgtis

o jei bandyčiau rašyt su ištirpdytu šokoladu ant sviestinio popieriaus ir ant torto uždėčiau tik sustingus, paniškai bijau sugadint  smile.gif


Tai o koks tas vaisinis? Jeigu nera ten kokiu kivi, tai jis normalus ir 3 diena. Vynuoges gali but, braskes, jeigu kokybiskos, tai jom irgi nieko neatsitiks, jeigu sutepsit ketvirtadieni o valgysit sestadieni, cia kaip pvz.

O del rasymo, tai isbandykit pries tai ant ko nors tada zinosit

nu va, prispaminom ne toje temoje su tortais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(red69 @ 2010 05 26, 19:35)
Labas vakaras,

1.kaip uzdedat ant torto antra auksta? pas mane tortai labai minksti,bijau atskirai sutepta uzdeti ant pirmojo,kad neistiztu doh.gif  blush2.gif
noriu dengti cukrine mase,bet galvoju,kaip paskui as ji perkelsiu ant pirmojo nesugadinus abieju  unsure.gif
2.  darydamos figureles is marcipano,tvirtinat krapstukais ar dar kuom nors,nes reikia nulipdyti  pagyvenusius jaunavedzius,galvoju,ka daryt,kad pvz.galva nuo peciu nenulektu  doh.gif  ax.gif .Ir buvau radusi,kad berods Asseni,turi lipdymo pavyzduku,gal galetumete pasidalinti sia medziaga ir su manimi 4u.gif  blush2.gif

Is anksto dekoju uz atsakymus.


1.... dviejų aukštų torto bent apatinį reikėtų daryti tvirtesnį ....jei jau taip atsitiko , kad minkšti , kištelkite į kamerą , labai trumpam , kad nors kiek sustandėtų ....tikrai nepatariu dengti jau uždėto vieno ant kito torto .... vientisai , tik atskirus aukštus - atskirai ir tada dėti vieną ant kito ..

Apdengus jį mase , jis tampa tvirtesnis , ir uždėti jį kur kas lengviau , nei nedengtą .

2.
...galima tvirtinti ir spageti mokaronu ..... jis įkišamas į nulipintą kūną , tada ant likusio galiuko maunama galva , patepkite sulipimo vietą , tam skirtais kiljais .

Googlėje išsimeskite juotubes ...joje įrašykite angliškai " tortų fygurėlių pildymas " ...be galo dauk pavyzdžių .



QUOTE(rutyte11 @ 2010 05 26, 19:58)
Aciu 4u.gif o su kokia formele spaudziat ziedlapius?


Formele pavadinu pirštai biggrin.gif ..... išsiardykite dirbtinė tulpę , aš pagal ją ir darau .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 26 gegužės 2010 - 19:55
labas vakarelis. Na jau tortu grazumas tai nemoku apsakyt doh.gif . Negaliu atsiziuret ir mokinuosi is jusu. Bandysiu kada ikelt ir as parodyt ka ismokau is jusu blush2.gif
Papildyta:
siandien dariau knyga atversta ir man neisejo is aisingo padaryt sonu verysad.gif , nes norejau padaryt tipo lapus, aisngas manes neklause visai, skydo, dziuvo ir dziubukai likdavo nuo peilio kai bandziau islygint lygiai, tai teko viska nuvalyti iir padariaus us sviestu + kond. pienas doh.gif . sirdy iki siol skauda, kad nesigavo man taip kaip norejau, nemoku ikelt nuotraukos, tai parodyciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2010 05 26, 18:54)
1.... dviejų aukštų torto bent apatinį reikėtų daryti tvirtesnį ....jei jau taip atsitiko , kad minkšti , kištelkite į kamerą , labai trumpam , kad nors kiek sustandėtų ....tikrai nepatariu dengti jau uždėto vieno ant kito torto .... vientisai , tik atskirus aukštus - atskirai ir tada dėti vieną ant kito ..

Apdengus jį mase , jis tampa tvirtesnis , ir uždėti jį kur kas lengviau , nei nedengtą .

2.
...galima tvirtinti ir spageti mokaronu ..... jis įkišamas į nulipintą kūną , tada ant likusio galiuko maunama galva , patepkite sulipimo vietą , tam skirtais kiljais .

Googlėje išsimeskite juotubes ...joje įrašykite angliškai " tortų fygurėlių pildymas " ...be galo dauk pavyzdžių .
Formele pavadinu pirštai  biggrin.gif ..... išsiardykite dirbtinė tulpę , aš pagal ją ir darau .


Aciu Cipsiuk uz patarimus,tikiuosi pavyks.
Pirma auksta darysiu Jusu meduti,o antra jogurtini-manau tiks smile.gif smile.gif
Poryt man ta didzioji dekoravimo diena,po savaitgalio parasysiu kaip sekesi dviaukstis tortas ir marcipaniniai zmogeliukai.

Gero savaitgalio visoms,jeigu jau nebeprisijungsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo red69: 26 gegužės 2010 - 20:24
QUOTE(mamyciuke 2 @ 2010 05 26, 21:20)
labas vakarelis. Na jau tortu grazumas tai nemoku apsakyt doh.gif . Negaliu atsiziuret ir mokinuosi is jusu. Bandysiu kada ikelt ir as parodyt ka ismokau is jusu  blush2.gif
Papildyta:
siandien dariau knyga atversta ir man neisejo is aisingo padaryt sonu verysad.gif , nes norejau padaryt tipo lapus, aisngas manes neklause visai, skydo, dziuvo ir dziubukai likdavo nuo peilio kai bandziau islygint lygiai, tai teko viska nuvalyti iir padariaus us sviestu + kond. pienas doh.gif . sirdy iki siol skauda, kad nesigavo man taip kaip norejau, nemoku ikelt nuotraukos, tai parodyciau blush2.gif


Tikrai nesu mačiusi ir girdėjusi , kad šonai puošiami aisingu , aplamai visas tortas , kad būtų puošiamas aisingu , juo daugumoje dekoruojami tortai ( daromas ažūras - gipiūras , užrašai , piešiama ...išdžiovinamos nedidelės detalės ir prilipinamos prie torto ) , bet tepti tortą ...... unsure.gif

www.radikal.ru ....per čia keliamos foto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 26 gegužės 2010 - 20:32
Pataisiau ta knyga siek tiek lotuliukas.gif paryskinau gelytes, tai kitaip siek tiek ziurisi (mano parase pamatyt galima).

O cia dar viena su uzrasu atnesu lotuliukas.gif gal kam ideja pravers.

Medaus tortas su aguonomis, dengta grietinele, papuosimai - pastilazas. Man grietinele daug graziau puostas tortas, nei beze, gavosi biggrin.gif

user posted image

Is virsaus

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 26 gegužės 2010 - 20:45
user posted image
Atsakyti
mamyčiuke2...labai graži knyga......linksma tokia.... thumbup.gif
rugiagele26,varpelio ideja labai faina ir gražus torta,o knyga pataisyta irgi gražiai žiurisi..... thumbup.gif
Atsakyti
Rugiagele26 labai grazus varpelis wub.gif o apipjaustytas pries sutepant ar po?

Mamyciuke2 o tas nykstukas - tai sokoladine aplikacija? labai fainas torciukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaivaVe: 26 gegužės 2010 - 21:04
QUOTE(DaivaVe @ 2010 05 26, 21:59)
Rugiagele26 labai grazus varpelis  wub.gif  o apipjaustytas pries sutepant ar po?

Mamyciuke2 o tas nykstukas - tai sokoladine aplikacija? labai fainas torciukas  4u.gif


Cia medaus tortas pagal Cipciuka, tai issikepiau lakstelius varpelio formos ir sutepiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mamyciuke 2 @ 2010 05 26, 21:49)


Kokia grazi wub.gif
Atsakyti
aplikacija daryta is skysto aisingo, tepiau teptuku, man aisingu lengviau nei sokoladu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke 2 @ 2010 05 26, 22:07)
aplikacija daryta is skysto aisingo, tepiau teptuku, man aisingu lengviau nei sokoladu biggrin.gif



o piesei ant kepimo popieriaus ar ant ko? As dar niekada nedarius, tai noretusi smulkesnio paaiskinimo smile.gif
Atsakyti