Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

nors motera jau metuose esu nesusiprotėjau , kaip knyga atversta atrodo doh.gif lotuliukas.gif
kirbe jau ne pirmą kart pastebiu, auksinių minčių jums netrūksta thumbup.gif drinks_cheers.gif
Jolka ryškus nuotaikingas , iškart aišku kam skirtas thumbup.gif
Atsakyti
rugiagele ....švelnu .... pastelinės spalvos niekada nerėž per akis ( nors mėgstu ir ryškias spalvas ) .... graži knyga ...kitą kartą per viduriuką įlenkimą įpjauk , ten kur juostėlę darai . mirksiukas.gif

luella ...žodį " šeip sau " , galima pekeisti žodžiu " neblogas " .... maloniau autorei skambės skaitant .

Atsakyti
OOOO, Cipciuk, kaip smagu Jus vel cia matyt clap.gif clap.gif clap.gif

Tik kodel tusciomis rankomis g.gif hihihi.gif



QUOTE(linette @ 2010 05 26, 16:26)
[ir kaip reikia tuos du gabalus vienodus padaryt , jei viena dalis pavyzdžiui napaleonas o kita biskvitinis(turiu galvoj aukštį) ir ar išvis taip galima, ir kuo rašyt ant masės , kad labai plonai gautųs , jei antgaliuko plono neturi  ax.gif
dėkui 4u.gif

Visiskai nesudetinga padaryti vienodo aukscio. Esu darius knyga kur puslapiai skirtingu skoniu buvo, vienoje lakstinis medaus, kitoje biskvitinis varskes tortas. Ir aukstis buvo visiskai vienodas. Tiesiog abu tortus reikia tepti vienu metu ir nuolat palyginti auksti, tai kremo pagalba galima pakoreguot, daugiau ar maziau sudet jo

O rasyt per tutele popietine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 26 gegužės 2010 - 17:50
QUOTE(Asseni @ 2010 05 26, 18:49)
OOOO, Cipciuk, kaip smagu Jus vel cia matyt  clap.gif  clap.gif  clap.gif

Tik kodel tusciomis rankomis  g.gif  hihihi.gif



biggrin.gif .... sveikos , na kas nori randa ...ir AŽ yra , jei kam prireikia smile.gif
Atsakyti
Cipciukas apzejau jusu tortus, ir apakau nuo grozio wub.gif wub.gif wub.gif
jus man pasakykit kai tulpytes darot, ziedlapius klijuojat jau isdziuvusius, ar ne 4u.gif
Atsakyti
Kuokelis išdžiūves ( viduriukas ) - lapukai " švieži " . ...minkšti , masė mano . 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
kiek dailiu tortuku vel pridejot visos blink.gif wub.gif wub.gif ,tikrai naktim nemiegat,o sedevrus kuriat wub.gif thumbup.gif ir spalvos kokios,ziuret reikia i tokius kurinius,o ne valgyt 4u.gif ax.gif
kazkas mano kompiuteriui nutiko,kad negaliu nei nuorodu pasiziureti,nei parasyti,o tortuku nuotraukas rodo tik Lo-Fi versijoj verysad.gif verysad.gif
prisedau prie kito kompiuterio,nes TURIU KELETA KLAUSIMUKU blush2.gif

1.kaip uzdedat ant torto antra auksta? pas mane tortai labai minksti,bijau atskirai sutepta uzdeti ant pirmojo,kad neistiztu doh.gif blush2.gif
noriu dengti cukrine mase,bet galvoju,kaip paskui as ji perkelsiu ant pirmojo nesugadinus abieju unsure.gif
2. darydamos figureles is marcipano,tvirtinat krapstukais ar dar kuom nors,nes reikia nulipdyti pagyvenusius jaunavedzius,galvoju,ka daryt,kad pvz.galva nuo peciu nenulektu doh.gif ax.gif .Ir buvau radusi,kad berods Asseni,turi lipdymo pavyzduku,gal galetumete pasidalinti sia medziaga ir su manimi 4u.gif blush2.gif

Is anksto dekoju uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2010 05 26, 19:32)
Kuokelis išdžiūves ( viduriukas ) - lapukai " švieži " . ...minkšti , masė mano . 4u.gif

Aciu 4u.gif o su kokia formele spaudziat ziedlapius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutyte11: 26 gegužės 2010 - 19:02
QUOTE(Cipciukas @ 2010 05 26, 16:32)
Kuokelis išdžiūves ( viduriukas ) - lapukai " švieži " . ...minkšti , masė mano . 4u.gif

lotuliukas.gif randam randam,akys jau isvarvejo beziurint,savaite susiciaupt negaliu,stalcius issinarino thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(red69 @ 2010 05 26, 18:35)
L.Ir buvau radusi,kad berods Asseni,turi lipdymo pavyzduku,gal galetumete pasidalinti sia medziaga ir su manimi 4u.gif  blush2.gif
Is anksto dekoju uz atsakymus.

Ka turejau ta jau parodziau
daugiau nuotrauku neturiu. Ner laiko fotkint, bet ir nelabai megstu tai daryti. Be to lipdau ziurint i paveiksliuka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 26 gegužės 2010 - 19:30
QUOTE(Asseni @ 2010 05 26, 18:49)



Visiskai nesudetinga padaryti vienodo aukscio. Esu darius knyga kur puslapiai skirtingu skoniu buvo, vienoje lakstinis medaus, kitoje biskvitinis varskes tortas. Ir aukstis buvo visiskai vienodas. Tiesiog abu tortus reikia tepti vienu metu ir nuolat palyginti auksti, tai kremo pagalba galima pakoreguot, daugiau ar maziau sudet jo

O rasyt per tutele popietine

Suprantu , kad būtų geriausia tept abu kartu , bet uošvienei labai patiko napoleonas pagal jūsų receptą , tai ji būtent nori tokio ir dar vaisinio torto , tai man kilo mintis gal bandyt knygą , kiek skaičiau tai napaleoną reik sutept prieš kelias dienas , nors mes valgėm sekančią ir labai patiko, o vaisinius per anksti negalima, tai man ir kilo klausimas, kaip elgtis

o jei bandyčiau rašyt su ištirpdytu šokoladu ant sviestinio popieriaus ir ant torto uždėčiau tik sustingus, paniškai bijau sugadint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 05 26, 18:28)
Ka turejau ta jau parodziau
daugiau nuotrauku neturiu. Ner laiko fotkint, bet ir nelabai megstu tai daryti. Be to lipdau ziurint i paveiksliuka.

Aciu.Bandysim is paveiksliuku smile.gif
galvojau,kad gal daugiau turit kazko panasaus,kaip ideta papuosimu temoje.
Atsakyti