Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(benomama @ 2010 05 26, 14:40)
Turiu klausimuka, vel darau surio torta g.gif  noriu dengti dengimo mase. Apipyliau visa surio mase, ar reiketu dar sviestiniu kremu aptepti pries dedant dengimo mase? sedziu ir mastau g.gif

reikėtų, nebent tobulai lygus yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 26, 13:28)
Tortas kaip tortas Eglute, žinau aš asmeniškai kaip sunku bezu išlyginti tokį plotą ir kaip ant bezo per atstumą sunku rašyti, ir kaip sunku bezą nuspalvinti ryškiai, taip kad įvertinimas iš mano pusės būtų pakankamai geras  4u.gif gal ryškesnių gėlių kokių, kad atšviestų vaizdą, bet tortas iš esmės tematiškas, o svarbuiausiai  skanus, čia Tau ne ant masės rašyti...ant masės tai paėmei, nuvalei ir perrašei, o čia tai ne  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 26, 14:28)
Tortas kaip tortas Eglute, žinau aš asmeniškai kaip sunku bezu išlyginti tokį plotą ir kaip ant bezo per atstumą sunku rašyti, ir kaip sunku bezą nuspalvinti ryškiai, taip kad įvertinimas iš mano pusės būtų pakankamai geras  4u.gif gal ryškesnių gėlių kokių, kad atšviestų vaizdą, bet tortas iš esmės tematiškas, o svarbuiausiai  skanus, čia Tau ne ant masės rašyti...ant masės tai paėmei, nuvalei ir perrašei, o čia tai ne  4u.gif

O man tai šiaip sau, jei atvirai... tiesiog nesuprantu, kam čia teisinti reikia ir bijoti realiai pasakyti, kaip yra... ypač, kai prieš kelis puslapius tai visos drąsiai kritikavote.
Atsakyti
Agniuk@s mielas tortukas smile.gif , drugeliai gražiai paspalvinti ir nestoruliai , man tai nnesigauna ploniukai ir nupeckelioju per daug
Rugiagele nera ko taip ant savęs pykti schmoll.gif, knygą iškept man atrodo milžiniškas darbas, svarbu , kad patiktų tiems kuriems ji skirta , o kokie torto išmatavimai cm, ir kaip reikia tuos du gabalus vienodus padaryt , jei viena dalis pavyzdžiui napaleonas o kita biskvitinis(turiu galvoj aukštį) ir ar išvis taip galima, ir kuo rašyt ant masės , kad labai plonai gautųs , jei antgaliuko plono neturi ax.gif
dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2010 05 26, 16:26)
Agniuk@s mielas tortukas  smile.gif  , drugeliai gražiai paspalvinti ir nestoruliai , man tai nnesigauna ploniukai ir nupeckelioju per daug
Rugiagele nera ko taip ant savęs pykti  schmoll.gif, knygą iškept man atrodo milžiniškas darbas, svarbu , kad patiktų tiems kuriems ji skirta , o kokie torto išmatavimai cm, ir kaip reikia tuos du gabalus vienodus padaryt , jei viena dalis pavyzdžiui napaleonas o kita biskvitinis(turiu galvoj aukštį) ir ar išvis taip galima, ir kuo rašyt ant masės , kad labai plonai gautųs , jei antgaliuko plono neturi  ax.gif
dėkui 4u.gif

O kodel knygai vienodu dvieju gabalu? g.gif Gal i viena puse daugiau lapu paversta smile.gif ,o del antgaliuko,tai labai labai maza kampeli nukirpk konditerinio maiselio arba suk tutuke is kep.popieriaus
Papildyta:
QUOTE(Luella @ 2010 05 26, 16:22)
O man tai šiaip sau, jei atvirai... tiesiog nesuprantu, kam čia teisinti reikia ir bijoti realiai pasakyti, kaip yra... ypač, kai prieš kelis puslapius tai visos drąsiai kritikavote.

Na jai bezas iseina ir tai jau daug,uzrasyta bent jau be klaidu 4u.gif
Beje,idek savo tortu parodyt,jei kepi g.gif Nes nepamenu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 26, 14:19)
Tortas paskutinio skambucio proga... Kritikavau kitas del uzrasu, o pacios baisus kaip kosmaras  doh.gif nelabai man kazko sitas tortas patinka..islygint nepavyko graziai, ir siaip kazko cia per mazai, ar per daug, per blanku ir siaip.. nezinau  g.gif



na matai su beze tortas visiškai skiriasi nuo dengto mase......vienas yra gražiau,o kitas skaniau....tai kaip žmones pasirenka taip ir reikia daryti.....mano nuomone čia tik gelytes gal reikejo ryškesnes deti ir kad užrašas tamsesnis butu,o šiaip viskas normaliai.....
Papildyta:
QUOTE(Luella @ 2010 05 26, 17:22)
O man tai šiaip sau, jei atvirai... tiesiog nesuprantu, kam čia teisinti reikia ir bijoti realiai pasakyti, kaip yra... ypač, kai prieš kelis puslapius tai visos drąsiai kritikavote.


nemanau ,kad kritikuoti bijo kažkas,tiewsiog skonio ir grožio samprata pas visus skiriasi....vienam gražu -kitam nelabai......
Atsakyti
knygos puslapiai gi ne visada būna atversti per pusę lygiai ax.gif kas draudžia padaryt vieną storesnę, kitą plonesnę pusę, iš skirtingų skonių nėra lengva atitaikyt aukščius 4u.gif

na, kad smarkiai kritikuoti, tai reikia pirma pabandyti padaryti bent jau, kad žinoti, ką šnekėti, o aš kadangi dariusi, tai per gerai žinau ką tai reiškia ...
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2010 05 26, 17:26)
Agniuk@s mielas tortukas  smile.gif  , drugeliai gražiai paspalvinti ir nestoruliai , man tai nnesigauna ploniukai ir nupeckelioju per daug
Rugiagele nera ko taip ant savęs pykti  schmoll.gif, knygą iškept man atrodo milžiniškas darbas, svarbu , kad patiktų tiems kuriems ji skirta , o kokie torto išmatavimai cm, ir kaip reikia tuos du gabalus vienodus padaryt , jei viena dalis pavyzdžiui napaleonas o kita biskvitinis(turiu galvoj aukštį) ir ar išvis taip galima, ir kuo rašyt ant masės , kad labai plonai gautųs , jei antgaliuko plono neturi  ax.gif
dėkui 4u.gif


Cia neperdidele knyga... A4 formato... medaus laksteliai istisi.

O del uzraso pati matau, kad baisoka... bet nuimt negaliu... nes sugadinsiu viska.. unsure.gif
Papildyta:
Beje, man tas bezas... stresa tik sukelia biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
medaus tortas su zele,puosta bezu ir pastilazinem gelytem ax.gif
Atsakyti
jolka liuks tortukas wink.gif
Atsakyti
Jolka999, turbūt supranti, kad dabar negaliu girti Tavo torto g.gif man ko norėtųsi, tai ryškesnio skirtuko per patį knygos priekį, na kad knygos puslapiai kaip natūraliai eina į vieną ir kitą pusę, nu žodžiu, kad skirtukas nenutrūktų ties viršutiniu kontūru, nežinau ar aiškiai parašiau...ir gėlyčių priešingame knygos kampe, kampo paaštrinimui, užakcentavimui... o raidelės, kaip tikrų pirmokų, vienos į gerą pusę, kitos atvirkštinės, smagiai žaismingai atrodo 4u.gif
Atsakyti
benomama, aš tepu sviestinį kremą ant sūrio tortų 4u.gif

rugiagele, nu šiaip sau, bet ką darysi, kitą sykį pavyks geriau, imk 4u.gif

JOLKA999, šiltas tortukas ax.gif
Atsakyti