Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

pagaliau tortukai atėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2010 05 26, 08:24)

Agniuk,na tikrai patiks Kirbes medutis,valgys ir cakces tongue.gif o del blizgio,tai niekada nepavyko taip nufotkint,kaip is tikro tortas atrodo su juo,o jei pearl white isvis atrodo,kad vietom murzinas,na bet svarbu gyvai gerai atrodo


Na siandien paragausiu ir pasakysiu skanus ar ne,nors manau kad tikrai patiks ir man ir kitiem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2010 05 26, 09:24)
Benomama,neblogas tortukas svelniu spalvyciu,tik kam ir kuo gelytes barstytos?


as patepu baltymu ir pabarstukais ruzavais, o barstytos ir mandrumo biggrin.gif norejau ismeginti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 26 gegužės 2010 - 11:20
QUOTE(*Jonė* @ 2010 05 25, 15:23)

dėkoju 4u.gif mačiau tokį dauyg kartų,bet paveiksliuke neaiški ta žolytė blush2.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 05 25, 16:04)
dėl ganašo, aš Rududu sutarkuoju per burokinę tarką, arba mikseriu paplaku jau karštoje grietinėlėje ir aptirpsta jisai, gumuliukų šiek tiek lieka, bet jie išsiplaka kai jau ganašas plakamas atšalęs  4u.gif

manau maišeliai daug patogiau dirbti, tiek dėl pasvirimo kampų, tiek dėl patogumo laikyti, tiek dėl lanktumo, dėjimo, plovimo ir t.t. ir pan. galbūt aš klystu nes nenaudoju jų...bet man taip atrodo...

ačiukas 4u.gif
ir niekada nebūčiau pagalvojus,kad su maišeliu geriau...žiopla doh.gif

QUOTE(Agniuk@s @ 2010 05 26, 01:08)
Atnesu siandienini savo darbeli

tokia įdomi viršaus spalva nuotraukoj bigsmile.gif o man drugeliai labai wub.gif ar drugeliams,kaip ir gėlytėms,irig yra specialios formelės,ir kaip jos atrodo? blush2.gif
Atsakyti
Nera uz ka 4u.gif
Drugelius dauguma mes tokius turim http://www.sugarshac.../prod_34139.jpg

Kaip zole neaiski g.gif Paziurek tortu pavyzdzius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jonė*: 26 gegužės 2010 - 11:35
QUOTE(*Jonė* @ 2010 05 26, 12:34)
Nera uz ka  4u.gif
Drugelius dauguma mes tokius turim http://www.sugarshac.../prod_34139.jpg

Kaip zole neaiski g.gif Paziurek tortu pavyzdzius

dėkoju labai 4u.gif kaip tik užsakinėju kai ką,visko vis reikia ir reikia(nors tik savo malonumui,bet užsimanė boba,ir vsio) doh.gif
žolytė neaiškiai pavaizduota buvo,tai nesupratau,kad būtent tas antgalis rolleyes.gif
Atsakyti
Nera uz ka 4u.gif
Atsakyti
aš pinsiu tvorelę poryt, tai planuoju iš MMG pinti. kažkada pyniau iš saldainių masės, tai dabar ir galvoju, gal reikia iš saldainių pinti kad garantuota būčiau
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 05 26, 13:47)
aš pinsiu tvorelę poryt, tai planuoju iš MMG pinti. kažkada pyniau iš saldainių masės, tai dabar ir galvoju, gal reikia iš saldainių pinti kad garantuota būčiau

As pyniau is MMG man buvo super, nei per kieta nei per minksta. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutyte11: 26 gegužės 2010 - 13:13
Tortas paskutinio skambucio proga... Kritikavau kitas del uzrasu, o pacios baisus kaip kosmaras doh.gif nelabai man kazko sitas tortas patinka..islygint nepavyko graziai, ir siaip kazko cia per mazai, ar per daug, per blanku ir siaip.. nezinau g.gif

Medaus tortas su aguonomis, puosta beze, gelytes - pastilazas.

user posted image
Atsakyti
Tortas kaip tortas Eglute, žinau aš asmeniškai kaip sunku bezu išlyginti tokį plotą ir kaip ant bezo per atstumą sunku rašyti, ir kaip sunku bezą nuspalvinti ryškiai, taip kad įvertinimas iš mano pusės būtų pakankamai geras 4u.gif gal ryškesnių gėlių kokių, kad atšviestų vaizdą, bet tortas iš esmės tematiškas, o svarbuiausiai skanus, čia Tau ne ant masės rašyti...ant masės tai paėmei, nuvalei ir perrašei, o čia tai ne 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimuka, vel darau surio torta g.gif noriu dengti dengimo mase. Apipyliau visa surio mase, ar reiketu dar sviestiniu kremu aptepti pries dedant dengimo mase? sedziu ir mastau g.gif
Atsakyti