Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

sveikutes ... nezinau ar cia klausiu bet gal pomidorais neapmetysit .. sakykit kaip jus sulyginat jau sutepta torta ? blush2.gif kazkaip apipjaustot ar kaip ? nes man jis toks nalabai lygus gaunasi ir neina graziai ant sonu aptepti krema doh.gif blush2.gif esu kepusi vos 3tortukus (snikersini pabandziau ir kol vyras neatsivalge tai teko per 2savaites tris iskepti ) biggrin.gif bet jus cia jau tokios profes ... jau tortai tai oho koks grozis blink.gif cool.gif aciu uz atsakyma ..
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2010 05 25, 20:30)
sveikutes ... nezinau ar cia klausiu bet gal pomidorais neapmetysit .. sakykit kaip jus sulyginat jau sutepta torta ?  blush2.gif  kazkaip apipjaustot ar kaip ? nes man jis toks nalabai lygus gaunasi ir neina graziai ant sonu aptepti krema  doh.gif  blush2.gif  esu kepusi vos 3tortukus (snikersini pabandziau ir kol vyras neatsivalge tai teko per 2savaites tris iskepti ) biggrin.gif  bet jus cia jau tokios profes ... jau tortai tai oho koks grozis  blink.gif  cool.gif  aciu uz atsakyma ..

o pabandyk tortą kai sutepi užsegti lanką ant jo ir uždėti dugniuką ir paslėgti, pamatysi kaip pasitaisys padėtis 4u.gif nepjaustau aš nieko, nebent reikia išformuoti, arba sumažinti svorio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 25, 20:36)
o pabandyk tortą kai sutepi užsegti lanką ant jo ir uždėti dugniuką ir paslėgti, pamatysi kaip pasitaisys padėtis  4u.gif nepjaustau aš nieko, nebent reikia išformuoti, arba sumažinti svorio  doh.gif



aciu ... reiks pabandyti ... as torta tepu jau ant kepimo formos dugno blush2.gif nes tokios kaip ir tortines neturiu , o su tuo dugnu -padeklu ir i klaipeda mamai torta nuveziau , ir namie i saldytuva lengva ideti blush2.gif

dar klausimukas ... bandziau daryti ta sokoladine gele .. kazkaip mase lyg ir gavosi , bet va kai suformuoju roze man lapai nesilaiko taip o ima lenktis atgal ir prilimpa doh.gif nezinau kaip paaiskinti ... blush2.gif ir dar , dariau ji su tikru o ne dirbtiniu medum blush2.gif vyras bitininkas tai gauciau i kupra jei dar pirkciau dirbtini medu o ne is naminiu atsargu imciau biggrin.gif
ir kiek reikia sokolado kad uztektu padengti torta ? blush2.gif na vietoj mmg ar kaip ten ji vadinasi ... nes su ja nerizikuosiu dar bandyt ... per mazai patirties blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2010 05 25, 19:16)
Aš asmeniškai pinu ant paties torto, man atrodo taip lengviau. Aš oinu iš šokoladinės sald. masės, kartais sujungiu ją su pastilažu. Vien su pastilažu nebandžiau pinti.



Aciu uz atsakyma 4u.gif o paties torto sonus reikia sutepti sviestiniu kremu? Ar reikia visa torta dengti ta pacia mase? Kaip ten ta mase laikosi ant sonu? blush2.gif



Papildyta:
QUOTE(Asseni @ 2010 05 25, 20:10)
Vien su pastilazu, tortu dengimui, pinti nepatarciau. Labai mazai salycio su tortu del to krepselis bus labai kietas. Geriausiai pinti arba saldainiu mase arba soko-saldainiu mase, dariua su MMg, sake, pjaustesi gerai



ok, supratau, vadinasi reikia daryti saldainiu mase ax.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaivaVe: 25 gegužės 2010 - 20:57
QUOTE(DaivaVe @ 2010 05 25, 20:56)
Aciu uz atsakyma  4u.gif  o paties torto sonus reikia sutepti sviestiniu kremu? Ar reikia visa torta dengti ta pacia mase? Kaip ten ta mase laikosi ant sonu?  blush2.gif
Papildyta:
ok, supratau, vadinasi reikia daryti saldainiu mase  ax.gif  Aciu  4u.gif

Torta reikia islygint kremu, geriausiai tokios pat spalvos kokios bus krepselis, kad nesimatytu per tarpus kitos spalvos. Nes bus negrazu.
Atsakyti
Na tikrai, pora dienu nepasiziurejau ir jau valanda skaitineju ir akis ganau.
NUOSTABIU tortu prigaminot. Imetu ir as savo maskarponi, (maximos receptas) virsus grietinele, geles ir lapukai pagal Cipciuka.
user posted image
user posted image

va del kriksto tortu batuku norejau pasiklausti.
Kokio dydzio juos darote, ir kodel visada jie buna sustatyti priesingomis kojomis g.gif jau kelinta torta taip matau g.gif gal cia taip turi buti, ar cia tik man taip atrodo???
atsiprasau uz foto kokybe 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 25 gegužės 2010 - 22:16
QUOTE(benomama @ 2010 05 25, 22:07)
va del kriksto tortu batuku norejau pasiklausti.
Kokio dydzio juos darote, ir kodel visada jie buna sustatyti priesingomis kojomis g.gif  jau kelinta torta taip matau g.gif gal cia taip turi buti, ar cia tik man taip atrodo???
atsiprasau uz foto kokybe 4u.gif

Del dydzio, tai reikia taikyti pagal torto dydi ir daryti taip, kad nebutu nei per dideli nei per mazi
Kas del priesingu koju lotuliukas.gif
As irgi pastebejau, kad batukai keistai padaryti. Siaip visu batuku iskarpos duotos ant 2-ju koju, yra paduke islenkimas. Tiesiog reikia graziai priklijuot mase ir palikti ta islenkima
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 05 26, 00:22)
Del dydzio, tai reikia taikyti pagal torto dydi ir daryti taip, kad nebutu nei per dideli nei per mazi
Kas del priesingu koju  lotuliukas.gif
As irgi pastebejau, kad batukai keistai padaryti. Siaip visu batuku iskarpos duotos ant 2-ju koju, yra paduke islenkimas. Tiesiog reikia graziai priklijuot mase ir palikti ta islenkima

Na uzklausiau nes turiu uzsakyma, tai galvoju jei idesiu su teisingom kojom, tai mane motereles nusvilps doh.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Atnesu siandienini savo darbeli

Kirbes medutis su zele gabaliukais.

user posted image


Pirmakart dariau si meduti, tikiuos kad labai patiks, nes kai siandien puosiau tai taip apetitnai kvepejo bigsmile.gif

dar cia pora nuotraukeliu yra http://public.fotki....icture-024.html

kazkaip ikelus cia pasikeite spalva fotkes blink.gif , ir kaip sunku blizgesi nufotkint verysad.gif antroj fotkej albume biski matos kad dulkem patepliota bet is tikruju labiau blizgesio matyt realybej
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniuk@s: 26 gegužės 2010 - 00:11
QUOTE(Agniuk@s @ 2010 05 26, 01:08)


kazkaip ikelus cia pasikeite spalva fotkes  blink.gif ,  ir kaip sunku blizgesi nufotkint  verysad.gif  antroj fotkej albume biski matos kad dulkem patepliota bet is tikruju labiau blizgesio matyt realybej

As irgi naudoju tas dulkes...fotkese jos praktiskai nesimato unsure.gif
Atsakyti
Benomama,neblogas tortukas svelniu spalvyciu,tik kam ir kuo gelytes barstytos?
Agniuk,na tikrai patiks Kirbes medutis,valgys ir cakces tongue.gif o del blizgio,tai niekada nepavyko taip nufotkint,kaip is tikro tortas atrodo su juo,o jei pearl white isvis atrodo,kad vietom murzinas,na bet svarbu gyvai gerai atrodo
Atsakyti
QUOTE(Agniuk@s @ 2010 05 26, 01:08)
Atnesu siandienini savo darbeli

Labai gražus tortukas bigsmile.gif Lydausi nuo ramunėlių wub.gif kur jų formytes galima būtų įsigyti?
Atsakyti