Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(daividija @ 2010 05 25, 12:03)
tai turi buti kokia internetine parduotuve kurioje tikrai yra visokiu dazu,bandyk paieskot..



Tai ,kad ispanu kalba daug puslapiu isnarsiau, dazu neieskojau , atrodo radau tas keturias spalvas nusipirkti ir naminiams kepiniams gana , vat kol nesusiduriau su problema. Ieskojau formeliu tai nieko gero neduoda , viska ka radau internete , radau ir paprastose parduotuvese , o tokiu grozybiu ka jus perkat is anglijos ar amerikos , cia ne su ziburiu nerasi. O dazu reiks pasiziurineti, o siaip kokie dazai geriausi , geliniai , milteliniai ar da kokie g.gif
Atsakyti
LABAS MERGYTES

Prisiziurejau Jusu sedevru 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Migles kruopstumas- braske tuojau pat suvalgyciau, kriksto torto pjauti neleisciau tikrai smile.gif

Asseni, kaip visada- be komentaru........ viskas apgalvota, tobula



Olesta- nu tavo torciuku apetitiskumas ir mielumas, taip ir traukia prie torto, tongue.gif
angelelis, mesliukas, ramunytes niam niam

IR BAIK TU MAN CIA KABINETIS PRIE SAVO TORTU !!!!! Nes ryt gausi i pirde tikrai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduolytee: 25 gegužės 2010 - 13:40
Nu va prisiziurejau as jusu visu ispudingu darbeliu, perskaiciau 3 paskutines temas ir jau paciai atejo noras pabandyti ka nors sumeistrauti smile.gif turiu klausima del krepselio sonu pynimo: juos pinti reikia ant popieriaus pasidejus ar tiesiai ant torto? Gal ir kvailas klausimas, bet man neaisku blush2.gif ir dar: sonus galima pinti tik is sokoladines saldainiu mases ar tinka ir pastiliazas, skirtas tortu dengimui??? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(meduolytee @ 2010 05 25, 14:39)

angelelis, mesliukas, ramunytes niam niam






oi negaliu, prajuokinot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2010 05 25, 11:39)
Tai ,kad ispanu kalba daug puslapiu isnarsiau, dazu neieskojau , atrodo radau tas keturias spalvas nusipirkti ir naminiams kepiniams gana , vat kol nesusiduriau su problema. Ieskojau formeliu tai nieko gero  neduoda , viska ka radau internete , radau ir paprastose parduotuvese , o tokiu grozybiu ka jus perkat is anglijos ar amerikos , cia ne su ziburiu nerasi. O dazu reiks pasiziurineti, o siaip kokie dazai geriausi , geliniai , milteliniai ar da kokie g.gif

As daugiausia naudoju gelinius,ir beze dazymui ir pastiliazo,turiu ir milteliu,bet juos naudoju papudruoti gelytes ar figureles,arba kai reikia ka nors padazyti,isiberiu truputi ir su alkoholiu praskiedziu.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 05 25, 13:56)
As daugiausia naudoju gelinius,ir beze dazymui ir pastiliazo,turiu ir milteliu,bet juos naudoju papudruoti gelytes ar figureles,arba kai reikia ka nors padazyti,isiberiu truputi ir su alkoholiu praskiedziu.



4u.gif dekui uz paaiskinima , bent jau zinosiu kokiu ieskoti ir kam kokie geriau tinka.
Atsakyti
Sveikutės,

negaliu atsižiūrėti į tortus bigsmile.gif atskirai neprisiminsiu,bet grooožiai...ir mane užmuša žodžiai "ai,čia toks paprastutis"....na,jeigu čia paprastučiai,tai aš balerina flirt.gif
apie Olestą patyliu,tikrai,kaip suspėji wub.gif
aš kaip visiška neišmanėlė dar,tik girsiu,po kelių metų gal ir pakritikuosiu lotuliukas.gif


QUOTE(daividija @ 2010 05 21, 09:43)
man greiciausias sviestinis kremas-raz dva ir isplakta..

sakyk,o su virintu maišai? man su nevirintu puikiai išsiplakė,o su virintu išskydo kažkaip doh.gif


QUOTE(Olesta @ 2010 05 23, 21:23)
dėl formelių, tai naudoju  3,5 ir 5 cm,

įdomu,o LT yra jų kur nors pirkti?pvz.Kaune unsure.gif nes žalio suopračio neturiu,o norėčiau turėti blush2.gif

QUOTE(amorosa @ 2010 05 25, 12:25)
savam rate ,kai niekas is viso nieko nekepa tai as ase  tongue.gif bet placiajai publikai tai jau nerodau.

mano tokia pat situacija blush2.gif


Mergaitės,sakykit,kaip jūs karamelinį ganašą darot??užvirinau giretinėlę,bandžiau įsukt po šaukštą Rududu,kaip jis jums ištirpsta?? niekas man neištirpo,mikseriu užbaigiau darbą,aišku,atšaldžius niekas nesigavo,tik skysta masė verysad.gif

Ir kaip atrodo antgaliukas žolytei daryti? niekur nerandu pvz. g.gif
aš tubūt padariau klaidą,paprašiau,kad iš uk parvežtų kondit.švirkštą, o ten tik 4 antgaliai,o kaip žinot,ar tiktų kiti atskirai nupirkti,ar ne unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MO: 25 gegužės 2010 - 14:18
Apie ganasa Olesta daugiau papasakos
As galvociau,kad geriau konditerinis maiselis,pati turi abejus,kond,svirksto nenaudoju,smagiau ir patogiau maiselis
zolytes antgalis http://www.sugarshac..._Decorating_Tip
Atsakyti
Tų formelių lyg girdėjau viena ausim kulinarijos meno Aistė turi, ar bent turėjo...

dėl ganašo, aš Rududu sutarkuoju per burokinę tarką, arba mikseriu paplaku jau karštoje grietinėlėje ir aptirpsta jisai, gumuliukų šiek tiek lieka, bet jie išsiplaka kai jau ganašas plakamas atšalęs 4u.gif

manau maišeliai daug patogiau dirbti, tiek dėl pasvirimo kampų, tiek dėl patogumo laikyti, tiek dėl lanktumo, dėjimo, plovimo ir t.t. ir pan. galbūt aš klystu nes nenaudoju jų...bet man taip atrodo...

Meduolytte, galėsi spirti, plotai platūs, galėsi pasireikšti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2010 05 25, 13:39)
LABAS MERGYTES

Prisiziurejau Jusu sedevru  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Migles kruopstumas- braske tuojau pat suvalgyciau, kriksto torto pjauti neleisciau tikrai  smile.gif

Asseni, kaip visada- be komentaru........ viskas apgalvota, tobula
Olesta- nu tavo torciuku apetitiskumas ir mielumas, taip ir traukia prie torto, tongue.gif
angelelis, mesKiukas, ramunytes niam niam

IR BAIK TU MAN CIA KABINETIS PRIE SAVO TORTU !!!!! Nes ryt gausi i pirde tikrai



MESKIUKAS MESKIUKAS MESKIUKAS. SORRY UZ NEAPSIZIUREJIMA. TIKIUOSI OLESTA NESUPYKS wub.gif

O del pirdes- gali ryt ruostis, ikalsiu uspakojonsu is pradziu, kad per daug neisijausciau lotuliukas.gif
Atsakyti
mexei dother -35 proc,princas baltas šokoladas 1,59 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 05 25, 13:54)
turiu klausima del krepselio sonu pynimo: juos pinti reikia ant popieriaus pasidejus ar tiesiai ant torto? Gal ir kvailas klausimas, bet man neaisku  blush2.gif  ir dar: sonus galima pinti tik is sokoladines saldainiu mases ar tinka ir pastiliazas, skirtas tortu dengimui???  4u.gif
Aš asmeniškai pinu ant paties torto, man atrodo taip lengviau. Aš oinu iš šokoladinės sald. masės, kartais sujungiu ją su pastilažu. Vien su pastilažu nebandžiau pinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 25 gegužės 2010 - 18:16
Vien su pastilazu, tortu dengimui, pinti nepatarciau. Labai mazai salycio su tortu del to krepselis bus labai kietas. Geriausiai pinti arba saldainiu mase arba soko-saldainiu mase, dariua su MMg, sake, pjaustesi gerai
Atsakyti