Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

man darant "aplikaciją" pirmą kartą, sugadinau visą plytelę šokolado. dažai pas mane stiprūs, užtenka lašiuko. naudojau skystus. pirmą kartą pabandžiau mikrobangėj tirpdyt (skubėjau, tingėjau su garais žaist) - sudeginau... ant garų vonelės pavyko iš trečio ar ketvirto karto, kai dažų įpyliau į dar neištirpusį šokoladą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2010 05 25, 08:47)
, sokoladas dar nebuvo gerai istirpes. vat laseli ipili  dazu viskas gerai, o jau norint isgauti geresne spalva piliant daugiau dazu , tai taip ir varske lieka doh.gif . ten juk


tame ir reikala...jei butu stiprus dažai,lašiuka ypili ir nieko nenutiktu....aš ir y beze pilu skystu dažu,jeigu jie stiprus,nors visi šaukia čia ,kad jokiu budu negalima...o vat jeigu butu silpni ir daug ju reiktu pilti,tai beze žinoma praskystu,o šokolada užtraukia.....
Atsakyti
Mergaites, pasisakysiu ir as del sokolado

I sokolada be problemu galit pilt vandenuka.
1. pilat kartu su sokoladu dar kietu. Vanduo t.b. kambario temperaturos arba karstas, t.y. butinai siltesnis nei sokoladas.
2. Galit pradzioje uzvirinti vandeni ir i ji det sokolada
Vandens temperatura butinai t.b. didesne nei sokolado

Del mikruskes. Visada tirpinu sokolada kokiom aplikacijom ar piesimui tik mikruskeje. Bes nelydau ji iki galo. O istraukiu kai jis tik siek tiek mikstas. imu pagaliuka ir maisau kol neliks gabaliuku, maisymo metu iskat ilasinu dazu. Niekad nieko nebuvo, kad sutrauktu sokolada.

Vienintelis kartas, kai nusiprkau kazkokios neaiskios lenkiskos firmos balta sokolada. O su geru Princ'u, karuna niekad nebuvo problemu

Gal kam pravers
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 05 25, 09:11)
tame ir reikala...jei butu stiprus dažai,lašiuka ypili ir nieko nenutiktu....aš ir y beze pilu skystu dažu,jeigu jie stiprus,nors visi šaukia čia ,kad jokiu budu negalima...o vat jeigu butu silpni ir daug ju reiktu pilti,tai beze žinoma praskystu,o šokolada užtraukia.....



Viskas aisku dabar , dekui ,Kirbe , 4u.gif Bet tai ir i beze jie netinka doh.gif na dabar aisku , kodel atrodo gerai ir beze neissiplake ,o as galvojau,kad cukraus sirupo nedaviriau .
Papildyta:
QUOTE(Asseni @ 2010 05 25, 09:21)
Mergaites, pasisakysiu ir as del sokolado

I sokolada be problemu galit pilt vandenuka.
1.  pilat kartu su sokoladu dar kietu. Vanduo t.b. kambario temperaturos arba karstas, t.y. butinai siltesnis nei sokoladas.
2. Galit pradzioje uzvirinti vandeni ir i ji det sokolada
Vandens temperatura butinai t.b. didesne nei sokolado

Del mikruskes. Visada tirpinu sokolada kokiom aplikacijom ar piesimui tik mikruskeje. Bes nelydau ji iki galo. O istraukiu kai jis tik siek tiek mikstas. imu pagaliuka ir maisau kol neliks gabaliuku, maisymo metu iskat ilasinu dazu. Niekad nieko nebuvo, kad sutrauktu sokolada.

Vienintelis kartas, kai nusiprkau kazkokios neaiskios lenkiskos firmos balta sokolada. O su geru Princ'u, karuna niekad nebuvo problemu

Gal kam pravers



man jau praverte , dekui 4u.gif 4u.gif 4u.gif

tai taip iseitu ,kad skystus dazus pirma pasildai paskui sudedi sokolada ir tada tirpdai g.gif jau kartu sokolada su dazais g.gif man princo sokoladas nepasiekiams , perku nestle firmos , na turetu buti geras g.gif

na kaip ,Kirbe sake , simta metu mokinies ir vistiek mirsti durnas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amorosa: 25 gegužės 2010 - 09:30
QUOTE(amorosa @ 2010 05 25, 05:47)
Na ne , sildziau tik kelias sekundes( tik viena porcija iskepe ja ismeciau) , sokoladas dar nebuvo gerai istirpes. vat laseli ipili  dazu viskas gerai, o jau norint isgauti geresne spalva piliant daugiau dazu , tai taip ir varske lieka doh.gif . ten juk parasyta ,kad galima ir ta tutele ideti i mikrobange ,kad vel suskystetu. be dazu taip galima ,o vat su dazais , sutraukia ir viskas  doh.gif    g.gif  beda ta ,kad gyvenu ne LT ir randu cia tik skystu dazu pirkti.

Jei nepaslaptis kur gyveni,kad nera kitokiu dazu g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 05 25, 09:50)
aš tai tikiu, nes pati tai nieko nesuprantu smile.gif))
kirbe kaip tau su bezė tortai darai šiuo šiltu laiku?? laikosi beze?? jei darai ant savo maskarponės torto kuo jį aptepi??


Tai kad siltu laiku beze yra pats tinkamiausias laikas daryti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 05 25, 09:50)

kirbe kaip tau su bezė tortai darai šiuo šiltu laiku?? laikosi beze?? jei darai ant savo maskarponės torto kuo jį aptepi??


šiltu laiku beze labai tinka daryti...ji greičiau apdžiusta ir puikiai laikosi......ant mascarpones torto pirmiausiai plonai aptepu sviestiniu kremuku,o po to jau beze.....

pora šiandieniniu darbuku....
vaisinis,MMG
user posted image
Rafaelo,MMG,šokoladine sald mase....
user posted image

o del šokolado kiekvienam sava patirtis.....gal mes naudodavom prasta šokolada darbe,bet vanduo buvo didžiausiuas priešas......todel ir dabar aš neeksperimentuoju su juo.....darau kaip ypratus ir viskas..... smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 05 25, 09:51)
Jei nepaslaptis kur gyveni,kad nera kitokiu dazu g.gif


Kokia cia paslaptis ax.gif ispanijoje. Skystu dazu radau keturias spalvas :raudona,geltona, zalia ,melyna ,bet jos nera stiprios , norint isgauti pav. raudona net nezinau kiek reiktu supilti , labiau tokia ruzava spalva gaunasi. Vis pazvilgcioju i Americolor ,bet kai anglu kalboje nei bumbum, tai taip ir atidedu kitam kartui.

Mergaites , zaviuosi jusu darbeliais wub.gif net kai nuotaikos ner ateinu cia akis paganau, ir net linksmiau pasidaro. Man taip neiseina. na savam rate ,kai niekas is viso nieko nekepa tai as ase tongue.gif bet placiajai publikai tai jau nerodau. Bet vat jusu patarimai tai jau labai padeda, dekui jums kad dalinates.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amorosa: 25 gegužės 2010 - 11:29
Kirbe, tu jau matau antra torta darai su pauksciu ir varpeliu, ar cia paksutiniam skambuciui tinka tas balandis visiems tortams, ar cia tieisog mokyklos kokia emblema? Nes padaryciau gal ir as koki paukstuka dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 25, 12:30)
Kirbe, tu jau matau antra torta darai su pauksciu ir varpeliu, ar cia paksutiniam skambuciui tinka tas balandis visiems tortams, ar cia tieisog mokyklos kokia emblema? Nes padaryciau gal ir as koki paukstuka dar  g.gif


praeita torta kai dariau,tai ten buvo tikra mokyklos emblema...varpelis ir balandžiai aplink.....o šis tortas tai tik išleistuvem...manau tinka varpelis ir pukščiukas....nes prisimenu iš mokyklos laiky ,kad budavo ant lentos varpelis nupieštas ir paukščiai.....
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2010 05 25, 09:25)
Kokia cia paslaptis  ax.gif  ispanijoje. Skystu dazu radau keturias spalvas :raudona,geltona, zalia ,melyna ,bet jos nera stiprios , norint isgauti pav. raudona net nezinau kiek reiktu supilti , labiau tokia ruzava spalva gaunasi. Vis pazvilgcioju i Americolor ,bet kai anglu kalboje nei bumbum, tai taip ir atidedu kitam kartui.

  Mergaites , zaviuosi jusu darbeliais wub.gif net kai nuotaikos ner ateinu cia akis paganau, ir net linksmiau pasidaro. Man taip neiseina. na savam rate ,kai niekas is viso nieko nekepa tai as ase  tongue.gif bet placiajai publikai tai jau nerodau. Bet vat jusu patarimai tai jau labai padeda, dekui jums kad dalinates.

tai turi buti kokia internetine parduotuve kurioje tikrai yra visokiu dazu,bandyk paieskot..
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 25, 11:37)
Tai kad siltu laiku beze yra pats tinkamiausias laikas daryti...  g.gif


nu tuomet labai smagu, reiks pradėti draugauti su bezė smile.gif tikiuosi norės būti draugė, jau šiam savaitgaliui ir bus išbandyta smile.gif)
Atsakyti