Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

rutyte 11 tomas labai tikroviškas thumbup.gif , jei aš teisingai supratau tai viskas buvo nupiešta ant stiklo , o ar nepridžiūvo ax.gif



QUOTE(Asseni @ 2010 05 24, 18:25)
Aplikacija tai dailės technika - iš popieriaus, audinio, odos ir t.t. gabaliuku sudarytų vaizdų ar raštų klijavimas ar prisiuvimas ant kitos medžiagos.

Cia yra tiesiog mases gabalas ispjautas pagal forma ir nuspalvintas.

ateityje savo masės gabalų nebeišdrįsiu aplikacijomis vadinti blush2.gif , niekada per daug ir nesidomėjau kas yra tikra aplikacija , dėkui dabar žinosiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linette: 24 gegužės 2010 - 20:20
QUOTE(linette @ 2010 05 24, 21:16)
rutyte 11 tomas labai tikroviškas  thumbup.gif  , jei aš teisingai supratau tai viskas buvo nupiešta ant stiklo , o ar nepridžiūvo  ax.gif
ateityje savo masės gabalų nebeišdrįsiu aplikacijomis vadinti  blush2.gif , niekada per daug ir nesidomėjau kas yra tikra aplikacija , dėkui dabar žinosiu  4u.gif

as ir blush2.gif 4u.gif

Ant stiklo tai pridziuvo gerai, bet as ta stikla naudojau tik akip ispauda, kad i mase galeciau ispausti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutyte11: 24 gegužės 2010 - 20:23
QUOTE(Olesta @ 2010 05 23, 21:23)
Migle79, na jau prie savo tortų nesikabinėk,. visada kruopštūs, išbaigti, aš tai va tiesiai šviesiai sakau, išlyginti tobulai nemoku  blush2.gif  ir tas išlenda vienur kitur, ypač kai dabar užpuolė karščiai ir sviestinis kremas minkštesnis nei visada ir pati masė lipni, ir MMG papuošimai nebenori standžiai sustingti...

dėl formelių, tai naudoju user posted image, 3,5 ir 5 cm, kai išspaudžiu, smaigaliukus žiedlapių suspaudžiu ir sustatau į kruopas, o antrą mažesnį, į viduriuką degtine priklijuoju, o paskui skylutes išgręžioju dantų krapštuku sukamaisiais judesiais ir įkišu kuokelius, man jos irgi labai smagiai žiūrisi bet kokia proga, dabar dar laukiu, esu užsakius 7 cm skersmens, tai  smaginsiuos su dydžiais  ax.gif


O KUR JŪS PERKAITE TOKIUS DALYKĖLIUS? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2010 05 24, 21:53)
O KUR JŪS PERKAITE TOKIUS DALYKĖLIUS?  4u.gif

čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 05 24, 15:37)
vat todel ir sutrauke...tas pats kaip y šokolada piltum vandens...sutraukia viska iš karto......



O tai ka daryti ,jei turiu tik skystus verysad.gif Bet aciu uz paaiskinima 4u.gif , na kitam kartui teks tik is balto , juodo ir pienisko sokolado daryti aplikacija. O taip noretusi spalvotu
Papildyta:
QUOTE(spyglis2 @ 2010 05 24, 15:44)
nebūtinai schmoll.gif atkaliau sistemą, reikia dažus supilti, dar neištirpus šokoladui, tada viskas gerai gaunasi mirksiukas.gif



na pyliau ir dar visai neistirpus ,bet norin isgauti geresne spalva reikejo daugiau ipilti tai tik daugiau ipilu ir varske doh.gif dabar galvoju ,kad gal reikejo kartu su sokoladu deti. beje sokolada tirpinau mikrobangeje, neturejau metaliniu mazu indeliu ,kad ant garu voneles tirpinti, nes reikejo keliu spalvu
Atsakyti
tai šokoladas paprasčiausiai iškepė rolleyes.gif ir dažai čia nekalti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 25, 05:57)
tai šokoladas paprasčiausiai iškepė  rolleyes.gif ir dažai čia nekalti  rolleyes.gif



Na ne , sildziau tik kelias sekundes( tik viena porcija iskepe ja ismeciau) , sokoladas dar nebuvo gerai istirpes. vat laseli ipili dazu viskas gerai, o jau norint isgauti geresne spalva piliant daugiau dazu , tai taip ir varske lieka doh.gif . ten juk parasyta ,kad galima ir ta tutele ideti i mikrobange ,kad vel suskystetu. be dazu taip galima ,o vat su dazais , sutraukia ir viskas doh.gif g.gif beda ta ,kad gyvenu ne LT ir randu cia tik skystu dazu pirkti.

Atsakyti
Jei cia apie tai eina kalba, tai as balta sokolada islydau, nuimu nuo ugnies, ir idedu bet kokiu dazu, ir viskas gerai buna... americolor juk skysti dazai? g.gif tai as tokius dejau... o gal sokoladas netinkamas buvo?
Atsakyti
gal ji mikrobangėj tirpdė šokoladą, dėl to nesigavo... man ir dabar įdomu kodėl nesigavo. dėl to ir pagalvojau taip.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 25, 09:27)
Jei cia apie tai eina kalba, tai as balta sokolada islydau, nuimu nuo ugnies, ir idedu bet kokiu dazu, ir viskas gerai buna... americolor juk skysti dazai?  g.gif tai as tokius dejau... o gal sokoladas netinkamas buvo?


tai matai ten gal stiprus dažai ir ju reikia tik trupučiuko,o jei silpnesni ir daugiau skysčio y šokolada patenka,todel ir sutraukia......
na jei netikit manim,tai nereikia......tiek metu dirbus,tai dar suprantu šy ta......
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 05 25, 09:38)
tai matai ten gal stiprus dažai ir ju reikia tik trupučiuko,o jei silpnesni ir daugiau skysčio y šokolada patenka,todel ir sutraukia......
na jei netikit manim,tai nereikia......tiek metu dirbus,tai dar suprantu šy ta......


As nieko nesakau, tik svarstau kame reikalas... as viena karta teesu dejusi i sokolada dazus, tai uztai cia ir blevyzgoju biggrin.gif blush2.gif man matyt pasiseke kaip aklai vistai grudas biggrin.gif
Atsakyti
aš tai tikiu, nes pati tai nieko nesuprantu smile.gif))
kirbe kaip tau su bezė tortai darai šiuo šiltu laiku?? laikosi beze?? jei darai ant savo maskarponės torto kuo jį aptepi??
Atsakyti