Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

nu nors ir jos isiklauset ir tai jau gerai 4u.gif doh.gif
Atsakyti
Na mano asmenine nuomone irgi tokia... jei jau darai kitam zmogui torta, tai butu gerai, kad be klaidu uzrase... nezinau, kaip man patiktu gauti torta, su neaiskiu uzrasu... g.gif dar ten koks brokas paciam puosime atleistina, bet rasybos klaidos..
Atsakyti
QUOTE(Angel1203 @ 2010 05 23, 20:34)
Gitule  wub.gif  pakopinau tavo viena tortuli  blush2.gif bet kaip tik manes paprase tokios tai bandziau pakopint aisku zole tai pas mane tokia nekazi kokia  ax.gif bet manau jai dar kada daryciau gal geriau sektusi
Cia pasirodau saviski prasimas buvo mergaitei kad butu kuo daugiau valgomu papuosimu

Super gavosi, tik ryskesne zolyte graziau ziuretusi mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(Migle79 @ 2010 05 23, 21:32)
Taigi, dar vienas šios savaitės darbas - krikštynų tortas berniukui:

Fantastika wub.gif

QUOTE(***Meskute*** @ 2010 05 23, 23:08)
Bandau istaisyt klaida del uzraso ....ir atnesu dar viena ...

Grazu 4u.gif
Tai as ir sakiau, kad ant didziuju I nesideda taskas, ant visu kitu didziuju dedasi mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(Soltuna @ 2010 05 23, 23:09)
paprase iskept savo berniuku, kuris megsta labai traktorius smile.gif ir stai kas man gavosi, siaip gyvai spalvos ryskesnes
puosta pastilazu, aisingu ir truputis marcipano

Oho koks grazuolis wub.gif Nusikopinau ax.gif

QUOTE(linette @ 2010 05 24, 10:41)
dar viena mano aplikacija  , neina man greit nors tu ką, likau patenkinta , kad nors herojų visi pažino
tailandietiškas bananų ir pastilažas
user posted image

Nieko sau blink.gif wub.gif Kur jau cia nepazinsi, kaip is ekrano nuzenges thumbup.gif

Asseni, labai grazus tortai wub.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
“Žiloje senovėje visi karaliai turėdavo juokdarį. Jo užduotis buvo suabejoti tiesomis ir kelti klausimus, kurių niekas kitas nedrįsdavo klausti. Juokdariu karalius apsidrausdavo nuo sakančių vien TAIP”

Šiandien karaliai išmirę, juokdariai uždaryti cirke ar TV šou, o mes aktyviai mokomės žodį TAIP.

- Drauge, kaip man tinka ši nauja suknelė?
- Atrodai fantastiškai! (Mintyse: “Oi, Maryte, suknelė tokia ryški, kad vairuotojai palaikys tave šviesaforu… Bet kam aš čia tave liūdinsiu, manyk, kad gražu, juolab, kad už ją palikai pusę algos…”)

Šiandien per daug žmonių yra išmokę sakyti, kad idėjų niekada nereikia kritikuoti. Vadiname tai tolerancija, taktiškumu, pagarba kito nuomonei, bet iš tiesų tai tėra lengvesnis kelias, kurį pasirenkame, kad apsaugotume patys save. Kodėl? Kritikuojantis visada susiduria su rizika, kad jo žodžiai įžeis, bus kategoriškai atmesti, priimti per asmeniškai, sugadins tarpusavio santykius ar bent momento nuotaiką tai tikrai. “Kam papildomi rūpesčiai?” - pagalvojame ir draugiškai linksime “Taip”.

Tačiau sveika kritika yra sveika. Žmonės yra skirtingi ir turi skirtingus požiūrio kampus. Savo idėjos pamatymas iš kitokio kampo gali padėti išspręsti jos trūkumus, kurių pats net neįsivaizdavai esant. Būdami perfekcionistai norime iškart viską daryti tobulai. Pamirštam, kad tobuli sprendimai padaromi tik daugybę kartų suklydus. Pavyzdžiui, T.Edisoną laikome puikiu išradėju. O žinote, kiek tūkstančių jo bandymų nepavyko?

Mokėjimas kritikuoti yra menas.

Mokėjimas priimti kritiką yra menas.

O menas išgelbės pasaulį



Visi mes dar esam mokymosi procese. Bet tikiu, kad judam gera kryptimi smile.gif

Atsiprasau uz offtopic
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 24 gegužės 2010 - 16:16
Asseni, drinks_cheers.gif vis tik geriau išsakyti realias pastabas ir patarti, nei tik girti, bent jau man tikrai geriau, taip aš nors mokausi iš savo klaidų. biggrin.gif
Atsakyti
na va mano aplikacijos panaudojant stikla ir aiksinga+dekorgeli. Dedant peliuka tai jam ranka nuluzo bandziau klijuot, tai nuotraukoj puikiai matos sad.gif
user posted image
Atsakyti
tortas labai fainas, ir aplikacijos man gražios labai, bet man tai tikrai nepatiktų, nes jos labai jau didelės. tikiuosi nepykstat, sakau savo nuomonę, bet tikrai aplikacijos kaip tikri jie, ir dar tie šonai, matosi truputi biskvtitas smile.gif aš dėl to ir šonų nedarau su rutuliukais, nu nemoku nors nusišauk...
kaip tokios didelės aplikacijos laikosi?
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 05 24, 18:04)
tortas labai fainas, ir aplikacijos man gražios labai, bet man tai tikrai nepatiktų, nes jos labai jau didelės. tikiuosi nepykstat, sakau savo nuomonę, bet tikrai aplikacijos kaip tikri jie, ir dar tie šonai, matosi truputi biskvtitas smile.gif aš dėl to ir šonų nedarau su rutuliukais, nu nemoku nors nusišauk...
kaip tokios didelės aplikacijos laikosi?

Ne nepykstu 4u.gif
Tomui yra itaisyti du pagaliukai, ir su jais ikistas i torta, o Dzeris tai prie sono prilipdytas cool.gif
Tai man ir labiau patinka su cukrine mase dengt torta, bet ne visiem ji patinka ir tinka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutyte11: 24 gegužės 2010 - 17:25
QUOTE(mmergyte @ 2010 05 24, 16:50)
as nesuprantu,vietoj to kad sakytum aciu,jog pastebejot,spejau pataisyti,dar draskaisi cia doh.gif  doh.gif  doh.gif  mokytis gali su klaidom,dirbti reikia jau be ju doh.gif  doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(***Meskute*** @ 2010 05 24, 16:55)
As nesidraskau  mirksiukas.gif ,ir toliau  i pokalbi su jum nesiveliu ..

Tesiog nuo vakar dienos is cia pasisakiusu buvo vienintele Aseni (ACIU JAI  4u.gif )  kuri  dave tikrai sauniu patarimu ...

na ne viena tamstai dave patarimų ne išimtis ir su rašyba mirksiukas.gif

asmeniškai aš būčiau šokiruota pasiimant torta užraše rasti N klaidų blink.gif bent tai tikrai turėtų sugebėti kiekvienas prieš imantis užsakymus mirksiukas.gif

QUOTE(rutyte11 @ 2010 05 24, 17:36)
na va mano aplikacijos panaudojant stikla ir aiksinga+dekorgeli. Dedant peliuka tai jam ranka nuluzo bandziau klijuot, tai nuotraukoj puikiai matos sad.gif
user posted image

geras bigsmile.gif jei aplikacijos butu perpus mažesnės sakyčiau, aš apakus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 05 24, 17:04)
tortas labai fainas, ir aplikacijos man gražios labai, bet man tai tikrai nepatiktų, nes jos labai jau didelės. tikiuosi nepykstat, sakau savo nuomonę, bet tikrai aplikacijos kaip tikri jie, ir dar tie šonai, matosi truputi biskvtitas smile.gif aš dėl to ir šonų nedarau su rutuliukais, nu nemoku nors nusišauk...
kaip tokios didelės aplikacijos laikosi?

tai as manau jos isdziuve i kaula ir laikosi. Tik kad as nelabai pavadinciau tai aplikacija. Aplikacija tai dailės technika - iš popieriaus, audinio, odos ir t.t. gabaliuku sudarytų vaizdų ar raštų klijavimas ar prisiuvimas ant kitos medžiagos.

Cia yra tiesiog mases gabalas ispjautas pagal forma ir nuspalvintas. Aplikacijas daro Migle.

man gan idomus tas tortas, veikejai yra panasus, man tik toks klausimas. Ar is kitos puses veikejai balti? Nes, jeigu daryti tokias stovincias plokscias figuras jos turi buti nuspalvintos is abeju pusiu. T.y. nugara t.b. nuspalvinta atitinkamai kad tai yra nugara. Nezinau ar aiskiai parasiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 24 gegužės 2010 - 17:30
QUOTE(Asseni @ 2010 05 24, 18:25)
tai as manau jos isdziuve i kaula ir laikosi. Tik kad as nelabai pavadinciau tai aplikacija. Aplikacija tai dailės technika - iš popieriaus, audinio, odos ir t.t. is gabaliuku sudarytų vaizdų ar raštų klijavimas ar prisiuvimas ant kitos medžiagos.

Cia yra tiesiog mases gabalas ispjautas pagal forma ir nuspalvintas. Aplikacijas daro Migle.

man gan idomus tas tortas, veikejai yra panasus, man tik toks klausimas. Ar is kitos puses veikejai balti? Nes, jeigu daryti tokias stovincias plokscias figuras jos turi buti nuspalvintos is abeju pusiu. T.y. nugara t.b. nuspalvinta atitinkamai kad tai yra nugara. Nezinau ar aiskiai parasiau

Taip jie spalvoti is abieju pusiu 4u.gif
Atsakyti
aciu labai visom pasisakiusiom apie traktoriuka smile.gif malonu kad kazkam pasitarnavo kaip ideja 4u.gif nors ir pati perziurejau galybe internete ax.gif

QUOTE(Asseni @ 2010 05 24, 07:22)
Soltuna, nu negaliu tylet. Lygus lygutelis tas tavo trakrotiuks, dailutis, labai linksms. Tiesiog super.  thumbup.gif  O dar jeigu butu apvadelis aplink langus, butu auksta klase


aciu ax.gif na iki aukstos klases tikrai dar ilgai judet, bet draugei ir tam berniukui labai patiko smile.gif
apvadelis tikrai buvo planuose, bet del laiko stokos ir zujanciu aplink vaiku nebepadariau blush2.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 05 24, 08:28)

Soltuna, atėjai kaip taifūnas, matau Tave čia kaip ir pirmą kartą o šedevras galingas, sveikinu, puikiai padirbėjai, detalės, lygumas, puiku  thumbup.gif 


aciu labai, na esu jau viena karta ikelus pora tortuku va ciahttp://www.supermama...?...2345&st=288
kadangi ne daug ju puosus, ant pirstu galiu suskaiciuot biggrin.gif uzsakymus nesijauciu dar pasiruosus priiminet, del to ir retai pasirodau ax.gif


QUOTE(Migle79 @ 2010 05 24, 12:56)
Soltuna, fainas traktoriukas, tik apvadėlių aplink langus trūksta. Dar galėjai numerį uždėti su berniuko vardu, o ant stogo skaičių, simbolizuojančiu metus mirksiukas.gif


aciu uz pamokymus 4u.gif viska deduosi i galva, vezdama tortuka pagalvojau kad reikejo ir varda berniuko kur nors parasyt, bet jau buvo per velu doh.gif
Atsakyti