Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Kas liecia aplikaciju ir paisyma ant cukrines mases, va radau koki filmuka. Pati pritaikiau liuks labai patiko ir lengvai gaunas. ant to stiklo piesiau su aisingu+dekorgelis ir laukiau kol isdzius. vakare ikelsiu tortuka rezultata, sitokio spalvinimo 4u.gif

Paisymas!
Atsakyti
[quote=laurechka,2010 05 24, 12:36]
Ne, nu tu pavarai ax.gif Atsiversk kokia knyga, rasyta didziosiom raidem ir pasiziurek kaip rasoma viskas wink.gif
[/qu


Atsiprasau uz poster_offtopic.gif , bet nebutina taip zmogaus uzsipulti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 05 24, 14:20)
QUOTE(laurechka @ 2010 05 24, 12:36)

Ne, nu tu pavarai ax.gif  Atsiversk kokia knyga, rasyta didziosiom raidem ir pasiziurek kaip rasoma viskas wink.gif



Atsiprasau uz poster_offtopic.gif , bet nebutina taip zmogaus uzsipulti schmoll.gif


cia buvo svelnus dar patarimas,nes sitokios grubios klaidos,tai nezinau...jei pasakai graziai tai tada puola lyg nebutu klaidu.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmergyte: 24 gegužės 2010 - 13:44
QUOTE(linette @ 2010 05 24, 12:41)

vau bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(eglejk @ 2010 05 24, 13:28)
Mergaites, atsakant i jusu klausimus del aisingo, tai nera su juo sudetinga padaryti aplikaciju, tik laiko uztrunka. Pirmiausia ant lapo nusipiesiu tada perkeliu viska ant torto, karpau atskiras detales ir su peilio pagalba "issiraizau", tada apvedzioju konturus juodai ir jau "spalvinu" spalvotu aisingu per skylutes antgali, galima su skystesniu aisingu tepti teptuku (asmeniskai nebandziau, bet drauge taip daro).
jis puikiai laikosi ant padziuvusios grietineles, niekas nenuciuozia, viskas stovi vietoje, tiesiog nereikia sonu storai tepti rietinele, tik siek tiek peiliu perbraukti, kad sonai issilygintu, tas pats ir su virsum smile.gif
p.s. Asseni, jau kam kam bet tau geriau nesakyti, kad tai aukstasis pilotazas, tavais tortais zaviuosi visada isvydus ir jau net nezinau  kiek ju prisikopinau  rolleyes.gif

na visai smagu butu step by step blush2.gif

QUOTE(rutyte11 @ 2010 05 24, 14:02)
Kas liecia aplikaciju ir paisyma ant cukrines mases, va radau koki filmuka. Pati pritaikiau liuks labai patiko ir lengvai gaunas. ant to stiklo piesiau su aisingu+dekorgelis ir laukiau kol isdzius. vakare ikelsiu tortuka rezultata, sitokio spalvinimo  4u.gif

Paisymas!

bandysiu ir as biggrin.gif nors kuo toliau tuo labiau manau kad tortu puo6imas ne man blush2.gif

QUOTE(mmergyte @ 2010 05 24, 14:44)

cia buvo svelnus dar patarimas,nes sitokios grubios klaidos,tai nezinau...jei pasakai graziai tai tada puola lyg nebutu klaidu.. doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 05 23, 22:39)
Vat tik norejau paklaust, kada pas tave vizito valandos. Noriu pas tave i kursus del aplikaciju smile.gif
Niera ko mokyti, pačiai aplikacijos gerai gaunasi smile.gif

QUOTE(Agniuk@s @ 2010 05 24, 06:28)
is ko darai batukus ? jie man atrodo permatomi...
Čia rašiau, kaip padaryti batukus.

QUOTE(Agniuk@s @ 2010 05 24, 07:14)
Tiesa Migle79 , naudoji pirktini dekorgeli ar pati daraisi?
Naudoju pirktinį smile.gif

Soltuna, fainas traktoriukas, tik apvadėlių aplink langus trūksta. Dar galėjai numerį uždėti su berniuko vardu, o ant stogo skaičių, simbolizuojančiu metus mirksiukas.gif

Asseni, tavo tortukus jau buvau peržiūrėjusi bigsmile.gif Ryškūs, linksmi vaikiški tortukai. Viestuvinis labai dailus, gal tik gėlytės galėjo būti "iškarpytos", kad tiktų prie gulbių sparnų (bent jau man taip pasirodė). Krikštynų tortas thumbup.gif

linette, graži aplikacija thumbup.gif O kuo juodos spalvos apvadą darei?
Atsakyti
Ačiū migle blush2.gif , nors man iki tavo aplikacijų dar kaip iki mėnulio smile.gif

aš gal parašysiu kaip darau blush2.gif , nes info niekur neradau klaust pabijojau , tai kaip mano protelis papaišė , taip ir pradėjau
atsispaudinu ant paprasto lapo norimą paveikslėlį , tada imu įmautę dedu ant paveiksliuko , su markeriu ant įmautės perpiešiu , iškočioju masę dedu ant kitos įmautės , įmautę su paveiksliuku ant viršaus, jas abi susegu adatėlėm , kad masė nesislankiotų , tušinuku perveddžioju paveikslėlio kontūrus , vedžioju paspaudžiant, įmautės tvirtesnės , tai kiaurai nepersispaudžia , imu dažus aš turiu gelinius , truputį degtine atskiedžiu ir paišau pirma juoda kontūrus apsipiešiu ,paskui kas liko , dažus per daug atskiest nereikia , nes lietis pradeda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2010 05 24, 15:12)
Ačiū migle  blush2.gif , nors man iki tavo aplikacijų dar kaip iki mėnulio  smile.gif

aš gal parašysiu kaip darau  blush2.gif , nes info niekur neradau klaust pabijojau , tai kaip mano protelis papaišė , taip ir pradėjau
atsispaudinu ant paprasto lapo norimą paveikslėlį , tada imu įmautę dedu ant paveiksliuko , su markeriu ant įmautės perpiešiu , iškočioju masę dedu ant kitos įmautės , įmautę su paveiksliuku ant viršaus, jas abi susegu adatėlėm , kad masė nesislankiotų , tušinuku perveddžioju paveikslėlio kontūrus , vedžioju paspaudžiant, įmautės tvirtesnės , tai kiaurai nepersispaudžia , imu dažus aš turiu gelinius , truputį degtine atskiedžiu ir paišau pirma juoda kontūrus apsipiešiu ,paskui kas liko , dažus per daug atskiest nereikia , nes lietis pradeda  ax.gif

geras bigsmile.gif net nebuciau sugalvojusi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2010 05 24, 13:58)
tiesa i sokolada pyliau skystus dazus , tai net nesupratau ,ka ne taip dariau tiesiog ipylus daugiau dazu visas sokoladas i kazkokia varskine mase susitraukdavo , ir jau sildyk nesildes nieko gero nesigavo. sokolado tai prigadnau doh.gif kol pavyko kazka padaryti.


vat todel ir sutrauke...tas pats kaip y šokolada piltum vandens...sutraukia viska iš karto......
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 05 24, 15:37)
vat todel ir sutrauke...tas pats kaip y šokolada piltum vandens...sutraukia viska iš karto......

nebūtinai schmoll.gif atkaliau sistemą, reikia dažus supilti, dar neištirpus šokoladui, tada viskas gerai gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2010 05 24, 14:44)


cia buvo svelnus dar patarimas,nes sitokios grubios klaidos,tai nezinau...jei pasakai graziai tai tada puola lyg nebutu klaidu.. doh.gif

Ane bigsmile.gif ,saunu kad Jus sugebat dirbt be Grubiu klaidu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 05 24, 16:47)
Ane  bigsmile.gif ,saunu kad Jus sugebat dirbt be Grubiu klaidu  mirksiukas.gif


as nesuprantu,vietoj to kad sakytum aciu,jog pastebejot,spejau pataisyti,dar draskaisi cia doh.gif doh.gif doh.gif mokytis gali su klaidom,dirbti reikia jau be ju doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2010 05 24, 16:50)
as nesuprantu,vietoj to kad sakytum aciu,jog pastebejot,spejau pataisyti,dar draskaisi cia doh.gif  doh.gif  doh.gif  mokytis gali su klaidom,dirbti reikia jau be ju doh.gif  doh.gif

As nesidraskau mirksiukas.gif ,ir toliau i pokalbi su jum nesiveliu ..

Tesiog nuo vakar dienos is cia pasisakiusu buvo vienintele Aseni (ACIU JAI 4u.gif ) kuri dave tikrai sauniu patarimu ...
Atsakyti