Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Nu ir dar du

Vienas skirtas kukliom vestuvems ir krikstynoms

Jogurtine pasaka. Sonai aisingas, virsus decorgelis. Man dar su ziedais mistika, kaip graziai padaryt. Gulbes, jeigu klausit, atsakau, darytos be formeles.

user posted image

ir Krikstynu tortukas 2-m berniukams, pusbroliukams

Apacioje snikersas, virsuje trapios teslos tortas. MMG, bantas Pastilazas, aisingas.
Siaip abu tortai buvo vienodo aukscio, bet kadangi virsuje juostos, tai jos optiskai padidina auksti. Tai kita kart ir pati zinosiu ir Jum kaip patarimas. Jeigu keliu auksciu tortas ir vienas ju puostas juostomis, tai ji reikia daryti kiek zemesni nei kitus.

user posted image

********************


OLESTA
, Jami maziuka Nr.00 teptuka, baltus dazus ir peckioji ta savo figurele biggrin.gif . Tikrai gali mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 24 gegužės 2010 - 09:38
QUOTE(Asseni @ 2010 05 23, 22:44)


kirbe, idomus spalvu derinys, man gal noretusi dar ant pacio torto tokiu pat geltonu rutuliuku, kaip tas , nezinau kaip pavadint, "skuduriukas" ax.gif



va ka reiškia žmogus iš šalies kai pamato....tu tikrai teisi....atrodo darai,dedi dedi visko ko reikia,o va pasako kas nors savo nuomone ir pagalvoji akurat,taip ir reikejo padaryti..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 05 24, 09:38)
va ka reiškia žmogus iš šalies kai pamato....tu tikrai teisi....atrodo darai,dedi dedi visko ko reikia,o va pasako kas nors savo nuomone ir pagalvoji akurat,taip ir reikejo padaryti..... smile.gif

Zinai, Kirbe, as daznai nufotkinu torta pries padedant galutini taska. Tada kitaip viskas matosi. Tik, deja, ir pati ne visada tam turiu laiko
Atsakyti
Migle79,abu tortukai fantastiški, ypač ta braškytė wub.gif

Dianocka,
labai gražiai padaryta lėlytė thumbup.gif

Angel1203, wub.gif

Soltuna,koks fainuolis traktoriukas wub.gif

Asseni, visi tortukai labai mieli thumbup.gif

ai, aš tada dar biški apie puošimus pasakysiu, kas man krenta į akis, nors ir gražu blush2.gif kažkaip man nesižiūri prie gyvūnėlių drugeliai. ne dėl to, kad jie netiktų, tiesiog, jie per dideli blush2.gif gaunasi, kad drugelis už meškiuką didesnis lotuliukas.gif na, čia tik šiaip, kažkaip kai pati puošiau tortą, nekilo ranka drugelius dėt prie figūrėlių. bet šiaip gražu ax.gif wub.gif


Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 05 24, 10:40)
Zinai, Kirbe, as daznai nufotkinu torta pries padedant galutini taska. Tada kitaip viskas matosi. Tik, deja, ir pati ne visada tam turiu laiko


va tame ir reikalas,kas yo laiko vis pritruksta...... doh.gif bet nieko tokio....kaip sena patarle sako...gyveni žmogus,mokais ir durnas miršti..... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 05 23, 23:08)
g.gif  gi tik vakar  rase kad ant didziosios  i taskas nesideda  blink.gif

Ne, nu tu pavarai ax.gif Atsiversk kokia knyga, rasyta didziosiom raidem ir pasiziurek kaip rasoma viskas wink.gif
Atsakyti
Kelias dienas neužsukau , tai net akys raibsta kiek grožybių prikepėt
Eglejk visi tortukai dailūs thumbup.gif , ypač tas su mike
Neli gražus labai antras , toks linksmutis biggrin.gif
Agniuk@s agurkai super kaip tikri thumbup.gif ir tas su meškučiu fainuolis , labai ir tos gėlytės prie meškiaus patiko , tik nesuprantu kaip jos padarytos , gal koks antgalis specialus
Olesta kaip visada labai gražu wub.gif wub.gif , visi be išimties ir tos gėlytės tokios gražios , ir jokiu brokų aš nematau schmoll.gif , kažkokia raukšlelė nieko negadina, labai tie marškinėliai patiko ,išsisaugojau gal kada prireiks , būsiu vagilė lotuliukas.gif
Muske labai gražu wub.gif antra nuotraukytė tikrai kaip atvirukas
Migle 79 visi tavo tortukai meno kūriniai , net išskirt nė vieno negaliu , taip viskas kruopščiai ir su skoniu padaryta wub.gif wub.gif , neleistų man širdis nė vieno pjaustyt schmoll.gif
Dianocka lėlytė tavo daili gavos wub.gif , man kitoj savaitėj teks pirmą kart lėlę kept tai jau dabar stresuoju , kad tik nors per pusę kažkas panašaus gautus , tai likčiau patenkinta smile.gif
Soltuna traktorių traktorius wub.gif
Asseni gulbės nuostabios wub.gif , aš prisiminiau kaip tortus mano kaimynė vestuvinius kepdavo , puošdavo gulbėm, tai jos į antis panašesnės budavo lotuliukas.gif o šitos tobulos wub.gif ir baibokiukai gražuoliai wub.gif spoksau spoksau , atrodo , kad nuo spoksojimo mokėjimas lipdyt atsiras doh.gif biggrin.gif


dar viena mano aplikacija , neina man greit nors tu ką, likau patenkinta , kad nors herojų visi pažino
tailandietiškas bananų ir pastilažas
user posted image
Atsakyti
Linette, koks fainas vilkas thumbup.gif
Atsakyti
Linette na kur nepazins, tikroviskesnio ir but negali bigsmile.gif cia is sokolado ane? o kaip mase zalsvai geltona? su dulkem dazei? Labai grazu
Atsakyti
Mergaites, atsakant i jusu klausimus del aisingo, tai nera su juo sudetinga padaryti aplikaciju, tik laiko uztrunka. Pirmiausia ant lapo nusipiesiu tada perkeliu viska ant torto, karpau atskiras detales ir su peilio pagalba "issiraizau", tada apvedzioju konturus juodai ir jau "spalvinu" spalvotu aisingu per skylutes antgali, galima su skystesniu aisingu tepti teptuku (asmeniskai nebandziau, bet drauge taip daro).
jis puikiai laikosi ant padziuvusios grietineles, niekas nenuciuozia, viskas stovi vietoje, tiesiog nereikia sonu storai tepti rietinele, tik siek tiek peiliu perbraukti, kad sonai issilygintu, tas pats ir su virsum smile.gif
p.s. Asseni, jau kam kam bet tau geriau nesakyti, kad tai aukstasis pilotazas, tavais tortais zaviuosi visada isvydus ir jau net nezinau kiek ju prisikopinau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniuk@s @ 2010 05 24, 13:26)
Linette na kur nepazins, tikroviskesnio ir but negali  bigsmile.gif  cia is sokolado ane? o kaip mase zalsvai geltona? su dulkem dazei? Labai grazu

Ne ne iš šokolado , iš pastilažo , masė tai buvo ryškiai geltona , čia telefonu fotkinta tai vaizdas baisiai iškraipytas , gėlės tikrovėj normaliau atrodė , o nuotraukoj baisios doh.gif , nu nėr ko teisintis lotuliukas.gif yr dar kur mokytis
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2010 05 24, 12:34)
Ne ne iš šokolado , iš pastilažo , masė tai buvo ryškiai geltona , čia telefonu fotkinta tai vaizdas baisiai iškraipytas , gėlės tikrovėj normaliau atrodė , o nuotraukoj baisios  doh.gif , nu nėr ko teisintis  lotuliukas.gif  yr dar kur mokytis



Ir vilkas is pastiliazo blink.gif


man tai aukstasis pilotazas . sestadieni dariau viena sokoladine aplikacija, geda net paveiksluoti buvo, nors diedai susirinke tai aikciojo.( nes dariau futbolo klubo emblema) tiesa i sokolada pyliau skystus dazus , tai net nesupratau ,ka ne taip dariau tiesiog ipylus daugiau dazu visas sokoladas i kazkokia varskine mase susitraukdavo , ir jau sildyk nesildes nieko gero nesigavo. sokolado tai prigadnau doh.gif kol pavyko kazka padaryti.
Atsakyti