Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

sveikos darbstuoles 4u.gif labai grazus jusu tortukai wub.gif

kadangi pagyru puodo nera tai idesiu foto cia ax.gif
siaip tortukus kepu tik sau, vaikam smagu kai buna papuosti biggrin.gif bet va viena drauge paprase iskept savo berniuku, kuris megsta labai traktorius smile.gif ir stai kas man gavosi, siaip gyvai spalvos ryskesnes
puosta pastilazu, aisingu ir truputis marcipano
user posted image


Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 05 24, 01:08)
Labai labai Aciu uz patarimus  4u.gif ,vat bijojau aisingo krapstyt  doh.gif

Bandau istaisyt klaida del uzraso ....ir atnesu dar viena ...
Mascarpone su bananais..MMG ,aisingas,pastiliazas.
user posted image


truksta taskelio ant e ax.gif ir varneles ant S ax.gif
Atsakyti
Migle79 kaip visada be priekaistu bigsmile.gif ziuriu ir groziuosi kaip dailu visuomet ! ir vis knieti paklaust,is ko darai batukus ? jie man atrodo permatomi...


Soltuna, grazus traktoriuks 4u.gif

***Meskute*** Malonu matyt kad isklausei pastabas mirksiukas.gif
Bet man kyla klausimas kodel jau matau ne pirma karta zodyje krikštas, š raide be pauksciuko, ė ir i be tasko? zmonem taip tinka? g.gif
Atsakyti
Tiesa Migle79 , naudoji pirktini dekorgeli ar pati daraisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniuk@s: 24 gegužės 2010 - 07:15
Sveikutės auksarankės kepėjėlės 4u.gif Visų darbeliai tiesiog nepakartojami.
Aš taip pat kepu tortukus, tik savo šeimynai, tad ir mano papuošimai tik mėgėjiški, be to ir įrankių neturiu, bet jau po truputi perkuosi šį bei tą ax.gif Mat sugalvojau vaikiuko krikštynom pati tortą sumeistrauti tongue.gif Tai iškilo keletas klausymėlių:
Kuo patartumėtę puošti tortukus: vis dėl to vasara, birželio pabaiga bus: ar grietinėlė, beze ar dengti mase (kas geriau karščius atlaikys)? Nes pakako, blink.gif šiomis dienomis puošti grietinėle, tai tiesiog per maišelį bėgti pradėjo, bet apsizibavo gerai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 05 23, 23:39)
Migle, as jau taviskius visus apziurejau. Super. O taip laukiau dar ketvirto verysad.gif

Vat tik norejau paklaust, kada pas tave vizito valandos. Noriu pas tave i kursus del aplikaciju smile.gif

Galima ir mane į kursus ax.gif aš pas abi prašausi biggrin.gif
Atsakyti
Soltuna, nu negaliu tylet. Lygus lygutelis tas tavo trakrotiuks, dailutis, labai linksms. Tiesiog super. thumbup.gif O dar jeigu butu apvadelis aplink langus, butu auksta klase
Papildyta:
QUOTE(wavin @ 2010 05 24, 07:23)
  Kuo patartumėtę puošti tortukus: vis dėl to vasara, birželio pabaiga bus: ar grietinėlė, beze ar dengti mase (kas  geriau karščius atlaikys)? Nes pakako, blink.gif  šiomis dienomis puošti grietinėle, tai tiesiog per maišelį bėgti pradėjo, bet apsizibavo gerai  doh.gif

tinka visi Jusu isvardinti budai
Atsakyti
QUOTE(Agniuk@s @ 2010 05 24, 07:28)


***Meskute*** Malonu matyt kad isklausei pastabas  mirksiukas.gif
Bet man kyla klausimas kodel jau matau ne pirma karta zodyje krikštas, š raide be pauksciuko, ė ir i be tasko? zmonem taip tinka?  g.gif

g.gif gi tik vakar rase kad ant didziosios i taskas nesideda blink.gif
Atsakyti
TAI ANT I didžiosios nesideda taškeliai smile.gif ant visų kitų dedasi smile.gif
Papildyta:
o tas traktoriukas liuksinis, deduosi į savo saugyklą smile.gif
jo miglės bateliai tokie dailūs ant torto, ten atrodo aisingu daryta, bet kaip paskiau jie sustingsta tai neįsivaizduoju, prašau pasakot smile.gif

aš dariau dekorgelį tai jei reikia tai savo darausi smile.gif
Atsakyti
nu Miglės tortai tai fantastiški wub.gif ,
[COLOR=yellow]lupčiau už tokius po kelis šimtus,kiek darbelio į juos įdėta[COLOR=yellow]
wub.gif
Atsakyti
Va, kelis kaip ideja bandau parodyt

Paskutinis paslapciu sodas. Daugiau paslapciu sodu nedarau, kaip ir teletabiu

Sokoladinis bananinis vanilinis su persikais tortas. pastilazas, papuosta sarlot kremu, drozles, trupiniai

Ir tik veliau pastebejau, kad pamirsau ta raudona paklodele igliui pigliui, na jau bala ne mate

user posted image

Turiu kazkokius idiotiskus juodus dazus. Jau nezinau kaip su jais elgtis. Padazau akytes, viskas buna ok, bet po saldytuvo dazai nuolat isplaukia. Ant sausu figureliu viskas grazu, bet nors i saldytuva nedek

Mylimiausi herojai. Bandziau ant vieno torto suderinti keliu filmuku personazus
Jogurtinis, sarlot, marcipanas MMg

user posted image
Atsakyti
na va, pagaliau gaunam pylos, ir kaip tai yra faina iš tiesų, aš pti asmeniškai prie savo tortų pasikabinėju dažnai, žinau kur galėtų būti tobuliau, AČIŪ MERGAITĖS UŽ PASTABAS. Asseni, viską susidėjau galvelėn, tik man pasakyk dar su kuo tas akis, su baltais dažais, su aisingu ir kokio smulkumo daiktu jas piešti, gal turi patarimų??? aš vis perverčiu turimus paveiksliuku, tos akus taip gražiai padarytos, o aš vis bijau, kad neišeis blush2.gif taip kaip aplikacijų ir šokoladinių rožių iki šiol niekaip negaliu prisijaukinti....

Migle79, labai gražūs bateliai thumbup.gif man reikia kažkokiu būdu iškarpas pasidaryti įvairesnių batelių, anie man nusibodo ir nors jie nei kairieji, nei dešinieji, Naitas va mane bara, kad jie susipykę rolleyes.gif tai reikia nepapykusius pasigaminti lotuliukas.gif

Soltuna, atėjai kaip taifūnas, matau Tave čia kaip ir pirmą kartą o šedevras galingas, sveikinu, puikiai padirbėjai, detalės, lygumas, puiku thumbup.gif

Meškute, kaip filmuke pasakė Frekenbok, „mes iš Tavęs padarysime žmogų“ smile.gif aš jei parašau nelygiai ką aisingu, paimu nuvalau ir perrašau, nėra lengva, bet ačiū vėl gi Asseni, kad paprotino laukti kol nudžius, aš valydavau ką tik parašytą, tai tekdavo pervalyti tortą degtine, tas vietas, kur likdavo aisingo pėdsakų - žodžiu kuo daugiau kalbamės, tuo labiau tobulėjame, super, taip ir toliau thumbup.gif
Atsakyti