Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Dianocka, tavo barbė pritūpusi reveransui, man asmeniškai gražu ir tortiška, kas iš to siauro masių gabalo, jei valgyt nėra ką blush2.gif man taviškiai sijonai tokie uch, yra už ko paimt, ir ko pavalgyt blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 23, 22:22)
Dianocka, tavo barbė pritūpusi reveransui, man asmeniškai gražu ir tortiška, kas iš to siauro masių gabalo, jei valgyt nėra ką  blush2.gif  man taviškiai sijonai tokie uch, yra už ko paimt, ir ko pavalgyt  blush2.gif  thumbup.gif

Aciu Olesta 4u.gif
turbu bando pritupti tam reveransui lotuliukas.gif vaikam tikrai buvo ka valgyti, as kalbu apie mases dydi smile.gif vien kol ta sijona nuvalgysi lotuliukas.gif
Atsakyti
As vis stebiu stebiu ka kepat wub.gif be zodziu talentai cia renkasi
Olesta super dviaukstis su meskiukais dviem wub.gif tobula, tos naujos rusies geles puosia kiekviena torta grozis neispasakytas thumbup.gif,
Migle wub.gif visi iseiles grazus laaaaabai o braske tai jau virsune bigsmile.gif
Eglejk visad laukiu tavo tortu nes turi savo stiliu kuris man yra labai wub.gif ir meistriskumo tau jau niekada netruksta.
Dianocka ne taip senai cia as matau tave bet tortai tai kaip patyrusios kepejos super visada kruopstu skoninga.
Rugegele vis nepamirstu ir turiu isissaugojus taviski su seilinuku wub.gif ir visi kita labai grazus thumbup.gif
jau nesugebu visu pavardint bet Jone wub.gif saunuoe ir Jolka ir Neramuole, Muske, Gitule wub.gif pakopinau tavo viena tortuli blush2.gif bet kaip tik manes paprase tokios tai bandziau pakopint aisku zole tai pas mane tokia nekazi kokia ax.gif bet manau jai dar kada daryciau gal geriau sektusi
Cia pasirodau saviski prasimas buvo mergaitei kad butu kuo daugiau valgomu papuosimu

user posted image

user posted image
Atsakyti
Oi,Angel,aciu tau uz pagiriamaji zodi wub.gif
Dianocka,nu patinka man tavo barbes,yra ka valgyt wub.gif
Atsakyti
Nu privet, mergaites, nepasiilgot tongue.gif

Ziuriu kepat kartu su tortais hihihi.gif

***Meskute***, su zveju ideja gera, cia jis ant ledo sedi?al tik reikejo po medziu koki sniega padaryt, kad neplaukiuotu medis vandeny ir prie kabliuko siek tiek anga , kaip ant ledo buna, kai hebra ziema zvejoja.

O tas krikstynu, tai nelabai supratau apie koki kanta eina kalba. Ir, aisku uzrasas.... Cia aisingas? reikejo palaukt kol isdzius ir nukrapstyt, nusiima aisingas sausas gerai. O ten geriau plokstele padetum toka vingiuota su uzrasu

eglejk
, ne nu tu man pasakyk, kaip taip graziai padaryt su kremu, man tai aukstas pilotazas

neli, vel su MMg problemu turejai? Puslem siek tiek tortai. Reikejo tas pusles su adata pabadyt siek tiek, kad oras iseitu, ir ant tu skyluciu gelyte pasodint, nieko nesimatytu

eiwile, kodel ale krepsinio..., tai gi tikras krepsinio

Fortuncike
, kaip pirma figurele, tai super, tik truksta juodu taskiuku akytese

Migle79, super duper, kaip visada. Ant maiselio uzraso dailumas neispasakytas. Ir braske labai grazi. Reikejo pasakyt, buciau tau braskiu lapu is sodo atvezus smile.gif

kirbe, idomus spalvu derinys, man gal noretusi dar ant pacio torto tokiu pat geltonu rutuliuku, kaip tas , nezinau kaip pavadint, "skuduriukas" ax.gif

Agniuk@s
, maciau jau as tavo agurkus, nu ideja tai superine, o agurkai kaip tikri

Olesta
, prie taves prisikabinsiu. Nes jau is taves noriu daugiua biggrin.gif . Zinok viskas ok. tik del figureliu siek tiek pasakysiu, kadangi tobulieji ne dienom o valandom, tai klausyk. Vinipux'o snuki bandyk ne klijuot, o daryt is vieno gabaliuko, tada jis bus panasesnis. Ir del akiu zmogeliukams. Bandyk ne klijuot, jau perzengei ta lygi o piest. Nu vo, pasakiua tongue.gif

Muske, pirmas man nelabai tongue.gif , o antras beprotiska graziai fantastiskas, ka reiskia kitaip nufotkintas. Patiks, tikrai patiks.

saulxx, sauniai, nestandartiskai issisukai thumbup.gif

Dianocka, tavo leles labai dailios, tik si kart gal kiek zemoka

Angel1203
, o vabaliukai thumbup.gif

Psio, prirasiau, gal jau gana doh.gif

******************

O man , tiesa pasakius, karsciai kol kas nesijaute. Juokiu nesklandumu nebuvu nei su kremais nei su masem
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 23 gegužės 2010 - 21:45
Dianocka visiskai pritariu Olestos postui drinks_cheers.gif tikrai labai grazu,labai krupstu ir dailu,ir svarbiausia yra ka vaikam aprankiot (sijona) ir ka pavalgyt zmogiskai po sijonu biggrin.gif
Saunuole, tavo visi tortukai dvelkia kruopstumu thumbup.gif
Atsakyti
Kad jau kilo diskusijos del kritikos... tai is tikro, juk kai kur akivaizdziai matosi trukumai, tad nesunku juk pasakyt... va naitas tai man patinka, viska pasako biggrin.gif

Meskutes vienam torte, nu uzrasas aki rezia, nors tu ka...

Angel, tos boruzytes, kirmelytes... wub.gif

O barbes sijonas man patinka, tik barbes plaukai ne... nu cia mano asmenine nuomone apie tas barbes cool.gif

O Jolka, tavo tortai skaniai labai atrodo, bet tam pirmam, sokoladini uzrasa lengva nuo trupinuku nuimt, ir is naujo parasyt, jei netelpa... nes tas sugrudimas i viena sona...

Migles tortai kaip is atviruko wub.gif
Atsakyti
Na, žiūriu "ledai" sujudėjo, pradėjome rašyti pastabas smile.gif

Dianocka, miela lelytė 4u.gif Sijoną gali padaryti mažesnį ir neturėdama mažesnės formos. Iškepusi lakštus, pridėk kokią lėkštę mažesnio skersmens ir apipjaustyk pagal ją. Likučius galėsi panaudoti tortui lyginti ar reikiamai formai priduoti. Aš taip savo maišą dariau smile.gif

Angel1203, linksmas vaikiškas tortas. Man tik norėtųsi ryškesnių spalvų (pvz. žolės) mirksiukas.gif

Taigi, dar vienas šios savaitės darbas - krikštynų tortas berniukui:

user posted image

šonai:
user posted image

Bendro vaizdo neturiu, vyras kažkodėl fotografavo dalimis mad.gif
Viduje - medutis. Papuošimai - MMG (pagaliau ji man gavosi thumbup.gif ), asingas, pastilažas.

Nesuprantu, kaip jūs sugebate tiek tortų pridaryti per savaitę? Man 4 - jau išprotėjimas doh.gif (savo ketvirto net nufotkinti nespėjau).
Atsakyti
Migle, as jau taviskius visus apziurejau. Super. O taip laukiau dar ketvirto verysad.gif

Vat tik norejau paklaust, kada pas tave vizito valandos. Noriu pas tave i kursus del aplikaciju smile.gif
Atsakyti
tai kaip tu spėsi migle, jei tavo tortai reikalaujantys neįtikėtino kruopštumo... tu šaunuolė, pasakiški tortai, man po savaitės užsakymas braškę padaryt, tai kopijuosiu tavo smile.gif
O šiaip visų tortai gražūs. dėl kritikos, tai net nžn, aš perverčiu ir gerai, net nemačiau kad olestos tie marškiniai veliulitiniai.
man ir tas karštas oras pragaras... dariau šokoladinę tvorelę, tai baisu... vargelis... iš karto viskas leidžiasi... bet ką darysi
tai dabar ir aš kritikuosiu smile.gif dažnai noriu ką nors pasakyti, bet kažkaip bijau kitų įžeisti. bet dabar netylėsiu smile.gif
Atsakyti
[quote=rugiagele26,2010 05 23, 22:53]

O Jolka, tavo tortai skaniai labai atrodo, bet tam pirmam, sokoladini uzrasa lengva nuo trupinuku nuimt, ir is naujo parasyt, jei netelpa... nes tas sugrudimas i viena sona...

zinau blush2.gif veliau rasiau per nauja,bet fotkint nebebuvo jegu.........
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 05 23, 22:44)

***Meskute***, su zveju ideja gera, cia jis ant ledo sedi?al tik reikejo po medziu  koki  sniega padaryt, kad neplaukiuotu medis vandeny ir prie kabliuko siek tiek anga , kaip ant ledo buna, kai hebra ziema zvejoja.

O tas krikstynu, tai nelabai supratau apie koki kanta eina kalba.  Ir, aisku uzrasas.... Cia aisingas? reikejo palaukt kol isdzius ir nukrapstyt, nusiima aisingas sausas gerai. O ten geriau plokstele padetum toka vingiuota su uzrasu



Labai labai Aciu uz patarimus 4u.gif ,vat bijojau aisingo krapstyt doh.gif
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 23, 22:53)

Meskutes vienam torte, nu uzrasas aki rezia, nors tu ka...


Bandau istaisyt klaida del uzraso ....ir atnesu dar viena ...
Mascarpone su bananais..MMG ,aisingas,pastiliazas.
user posted image
Atsakyti