Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 23, 08:57)
Beje, dar noriu pakomentuoti tortu dengima mase. Vakar buvom vestuvese, ir pati nesiausi torta dengta mase. Nu man ten pjaustymas tokio torto... nezinau, kaip dar storesne mase reiktu graziai atpjauti  schmoll.gif ten kol atpjauni, tai tortas byra... vistik grysiu prie savo grietineles man atrodo  rolleyes.gif

na aš tik tris tortus su mase esu darius, ir visus namie valgem, tai niekas nuo nieko neatsoko schmoll.gif ir labai gražiai ir paprastai pjaustėsi... beje visi tortai buvo skirtingi...

QUOTE(mmergyte @ 2010 05 23, 12:33)
,atvira nuomone ir sveika kritika labai geras stimulas tobulejimui 4u.gif

drinks_cheers.gif kartais čia per saldu nen nuo tortų, o nuo pagyrų.. sutinku kai jos teisingos, bet kartais tikrai yra ką pakritikuoti.. gaila kad niekas to nedaro.. būtų galima daugiau išmokti blush2.gif

QUOTE(Muske @ 2010 05 23, 12:41)


pasaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 05 23, 15:36)

drinks_cheers.gif kartais čia per saldu nen nuo tortų, o nuo pagyrų.. sutinku kai jos teisingos, bet kartais tikrai yra ką pakritikuoti.. gaila kad niekas to nedaro.. būtų galima daugiau išmokti  blush2.gif


aš irgi sutinku su tuo, ką pasakei, bet... jau susidūriau, kad kai kurie žmonės kritikos priimti nemoka, nors ir kaip garsiai rėktų, kad ją priima ir vertina cool.gif kažkada vienai tortų kepėjai pasakiau, kad jos darbas nėra kokybiškas, kad arba labai skubėjo, arba per mažai stengėsi, nes šviečia celiulitas iš tolo, tai buvau gražiai nutildyta, mol kas aš tokia esu, vos kelis tortus iškepusi, kad aiškinčiau kas ir kaip turi būti doh.gif
todėl dabar stengiuosi nekritikuoti per daug, o į negražų tortą tiesiog nekreipiu dėmesio, nieko apie jį nerašau ir tiek cool.gif
esu žmogus, kuris mėgsta, kad būtų tobula, nors man dar iki to toli, bet aš stengiuosi savo kuriniuose bent kažkiek to tobulumo idėti... todėl prie vieno torto lygindama jį, sugaištu kartais ir po valandą ir daugiau cool.gif ir tie visi celiulitai užtat man žiauriai bado akis, bet kaip jau sakiau, nutyliu, nes vėl būsiu apšaukta...
Atsakyti
visiškai teisingai, mano marškiniai irgi celiulitiniai, ale kažkodėl visos tylit lotuliukas.gif va naitas jau kelintą kartą teisingas pastabas davė dėl mano tortų 4u.gif 4u.gif 4u.gif AČIŪ JAI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 23, 17:25)
visiškai teisingai, mano marškiniai irgi celiulitiniai, ale kažkodėl visos tylit  lotuliukas.gif va naitas jau kelintą kartą teisingas pastabas davė dėl mano tortų  4u.gif  4u.gif  4u.gif  AČIŪ JAI  4u.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 23, 13:33)
jau tas su ramunytėmis, būčiau sutirpus nuotakos vietoj  wub.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(spyglis2 @ 2010 05 23, 16:53)
aš irgi sutinku su tuo, ką pasakei, bet... jau susidūriau, kad kai kurie žmonės kritikos priimti nemoka, nors ir kaip garsiai rėktų, kad ją priima ir vertina cool.gif kažkada vienai tortų kepėjai pasakiau, kad jos darbas nėra kokybiškas, kad arba labai skubėjo, arba per mažai stengėsi, nes šviečia celiulitas iš tolo, tai buvau gražiai nutildyta, mol kas aš tokia esu, vos kelis tortus iškepusi, kad aiškinčiau kas ir kaip turi būti doh.gif
todėl dabar stengiuosi nekritikuoti per daug, o į negražų tortą tiesiog nekreipiu dėmesio, nieko apie jį nerašau ir tiek cool.gif
esu žmogus, kuris mėgsta, kad būtų tobula, nors man dar iki to toli, bet aš stengiuosi savo kuriniuose bent kažkiek to tobulumo idėti... todėl prie vieno torto lygindama jį, sugaištu kartais ir po valandą ir daugiau cool.gif ir tie visi celiulitai užtat man žiauriai bado akis, bet kaip jau sakiau, nutyliu, nes vėl būsiu apšaukta...

aš tai visada sakau bijai kritikos, nedek ir nerodyk biggrin.gif
istikruju teisinga kritika skatina tobuleti drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 23, 16:25)
visiškai teisingai, mano marškiniai irgi celiulitiniai, ale kažkodėl visos tylit  lotuliukas.gif va naitas jau kelintą kartą teisingas pastabas davė dėl mano tortų  4u.gif  4u.gif  4u.gif  AČIŪ JAI  4u.gif
Tavo tortuose "celiulitas" nekrenta į akis smile.gif Mano irgi tortuose pilna trūkumų, bet irgi kažkodėl nieks nekritikuoja smile.gif

Norėčiau, kad mūsų temoje mes ne tik išsakytume pagyriamuosius žodžius, bet kartu ir pastabas ar pastebėjimus mirksiukas.gif Turi būti žodžio laisvė smile.gif

Atnešiau savo kūrinį, kritika sveikintina mirksiukas.gif
Tortas "Braškės":
user posted image

Didelė braškė - tėvams ir svečiams, o maža - jubiliatei, mergaitei kuriai sukako metukai.

Viduje: šokoladinis tortas su braškėmis ir vyšniomis (didelė braškė), bulvytė iš torto "Pasaka" lakštų (maža braškė). Papuošimai - marsh. saldainių masė, pastilažas. Zuikutį padariau savo nuožiūra, mažylės mama prasitarė, kad tai jos dukrytės mėgstamiausias gyvūnėlis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 23 gegužės 2010 - 19:05
QUOTE(Migle79 @ 2010 05 23, 19:31)
Tavo tortuose "celiulitas" nekrenta į akis smile.gif Mano irgi tortuose pilna trūkumų, bet irgi kažkodėl nieks nekritikuoja smile.gif


Viduje: šokoladinis tortas su braškėmis ir vyšniomis (didelė braškė), bulvytė iš torto "Pasaka" lakštų (maža braškė). Papuošimai - marsh. saldainių masė, pastilažas. Zuikutį padariau savo nuožiūra, mažylės mama prasitarė, kas tai jos dukrytės mėgstamiausias gyvūnėlis.



Isduokit paslapti - kuo taip braske nublizginot? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 05 23, 18:37)
Isduokit paslapti - kuo taip braske nublizginot? wink.gif

Padažiau paviršių dekorgeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2010 05 23, 17:31)
Atnešiau savo kūrinį, kritika sveikintina mirksiukas.gif
Tortas "Braškės":.............

Gyvenime tu arba juvelyrė arba mikrochirurgė tongue.gif Na taip smulkmeniškai, idealiai ..... Tobuliau nebegali ir būt 4u.gif
Atsakyti
Migle79 kaip uzsimaniau braskiuuuuu bigsmile.gif Tobula thumbup.gif
p.s. mano torte su agurkais kur sakei,tortas islygintas bet dedant mase buvo labai minksta ir ant kocelo krakstu susispaude,taip jau isejo kad biski nelygiai,bet aplyginau poto ant torto kad siaip ir nesimate nebent zinant isiziurejus,o va fotkej tai isryskejo blink.gif ir + nuo popieriaus atspindziai,nu zodziu pastebejimas geras,bet AD kad realiai to nesimate smile.gif
Beja sakei kad tavo tortuose daug trukumu,man iskilo klausimas KUR? g.gif kolkas nei vieno nemaciau....

Muske toks mielas ir dailus tortukas,neperkrautas thumbup.gif o ta nuotrauka su seseliais tai kaip atvirukas.
Atsakyti
Migle79, na jau prie savo tortų nesikabinėk,. visada kruopštūs, išbaigti, aš tai va tiesiai šviesiai sakau, išlyginti tobulai nemoku blush2.gif ir tas išlenda vienur kitur, ypač kai dabar užpuolė karščiai ir sviestinis kremas minkštesnis nei visada ir pati masė lipni, ir MMG papuošimai nebenori standžiai sustingti...

dėl formelių, tai naudoju user posted image, 3,5 ir 5 cm, kai išspaudžiu, smaigaliukus žiedlapių suspaudžiu ir sustatau į kruopas, o antrą mažesnį, į viduriuką degtine priklijuoju, o paskui skylutes išgręžioju dantų krapštuku sukamaisiais judesiais ir įkišu kuokelius, man jos irgi labai smagiai žiūrisi bet kokia proga, dabar dar laukiu, esu užsakius 7 cm skersmens, tai smaginsiuos su dydžiais ax.gif
Atsakyti
Migle79 fantastiskas tortukas wub.gif
Olesta labai patiko dviaukstis su violetinemis gelytemis, toks subtilus wub.gif
Jolka999 tokie apetitni kaip visada thumbup.gif

atnesu vel leyte( kazkaip paskutiniu metu vis tenka jas daryti ax.gif )... na zinokite vistiek jos man gaunasi tokios pustos, kad ir kaip apipjaustyma bedaryciau doh.gif
kol nenusipirksiu mazesnes kepimo formos, tol tokios princeses ir bus ax.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti