Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Muske,kaip dailuuuuuuuuuuuuuuuuypac antra foto kaip nufotkinta,neperkrauta,subtilu,ramuneeeeeeeeeeees
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2010 05 23, 12:33)
as net nemokeciau paaiskint kad taip noriu biggrin.gif
Papildyta:
nepyk,meskut,kad atrodo keistas pasiaiskinimas,greiciau nelabai vykes,bet bijai kritikos blush2.gif ,bet jei ne tai gal gali pavyzduka ideti tortuko pagal kuri darei ax.gif ?

ir nepyk uz atvira nuomone,atvira nuomone ir sveika kritika labai geras stimulas tobulejimui 4u.gif

Jei bijociau kritikos ci tortu nedeciau mirksiukas.gif ,o atvira nuomone man visada patinka smile.gif ,beje ir nedarau uzsakito torto taip kaip man susiviecia smile.gif

As juk nerasiau kad sita torta dariau pagal pvz g.gif ,ejo sneka apie zvejo torta ,kad ji dariau pagal pavyzdi smile.gif

Biskvite nera jokios kupros...jos ir norint bent jau man is rafaelo biskvitu neiseina padaryt smile.gif
Va cia tortukas matos is virsaus...
user posted image
tikrovei tos bangeles labai graziai ziuris...ko neperteikia foto doh.gif ,va kas man nelimpa tai uzrasas...bet nieko nebepakeisi ,tortas isvaziaves,o uzsakove liko labai patenkinta ...kas man ir svarbiausia smile.gif
Atsakyti
jei neizeisiu dar,tai pasakysiu,kad likciau nepatenkita tortu,bet nedrysciau pasakyti blush2.gif blush2.gif cia jau mano beda..matau kaip stengiesi,tobuleji,bet reikia dar daug pamoku 4u.gif tik nesupyk 4u.gif
Papildyta:
muske,neiseini man is galvos wub.gif wub.gif wub.gif copy 4u.gif olestos labai aptiko violetines gelytes ir ugnytes krikstas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciu mergaites bigsmile.gif

o as tai jautri kritikai ax.gif meskute, viskas ok, net jei ir jei kazkas nepavyksta kaip norim - pilvas atleidzia viska, jei skonis geras smile.gif

as irgi sita torta atiduodama stresavau, kokius 5 kart klausiau, ar tinka, ar gerai, ar patinka.. o moteris pasitaike tokia gan santuri, nereiskianti emociju.. sako bus gerai unsure.gif tai ir nesupratau ar patiko, ar nepatiko. Tai pergyvenu laukdama pirmadienio, tada gal daugiau zinosiu, kaip ten is tiesu, patiko isore, ar patiko vidus.. ir del tos mases pergyvenu, nes nepagailejau jos, bijodama kad nepatirptu.. unsure.gif galvos uzkrove mum cia salma nevalgoma. Nors pries darydama perespejau, kad asmeniskai man ji neskani ir as jos nevalgau, o nukrapsatau nuo torto.

Prisipazinkit, kuri kepet 5dieniui torta su 'kodu' VUZF? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2010 05 23, 10:41)
nuo tevu - jaunavedziams
user posted image

Muske, kaaaip grazu, fantastika wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2010 05 23, 13:12)
aciu  mergaites bigsmile.gif

o as tai jautri kritikai  ax.gif meskute, viskas ok, net jei ir jei kazkas nepavyksta kaip norim - pilvas atleidzia viska, jei skonis geras smile.gif



Kritika as priimu kaip kritika,nieko tame blogo nematau schmoll.gif ,stora skura uzsiauginau ,jautrumo nebelike lotuliukas.gif
Atsakyti
Naitai, a matei mano lokio letenas??? aš smulkesnių nesugraibau batų lotuliukas.gif o jei rimtai, ant mažo torto, taip, mano turimi gal ir per dideli, bet kai skersmuo 30 blink.gif , tai patys nagai ax.gif kas ko nori, tas tą gauna ax.gif

jau tas su ramunytėmis, būčiau sutirpus nuotakos vietoj wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
nu ir as parodysiu savo tortuka sikerini, prie jusu nera ka lygytis papuosimu, bet mano papuosimas netradicinis blush-anim-cl.gif nemoku graziu lelyciu lipdyti, tai nuneriau ja, nes tai lengviau man biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
fantastiškai įdomu thumbup.gif lelytė labai graži thumbup.gif

apie krepšininko marškinukus pamiršau pasiaiškinti smile.gif taigi tortas skirtas 40 žmonių, turėjo būti kuo lengviau pjaustomas, vyriškiui, neperkrautas kvietkais ir bereikalingomis masėmis, ir taip čia 5 kg svoriuko be papildomų pagražinimų, žodžiu laikiausi reikalavimų tortui ax.gif
Atsakyti
olesta,darbštuolyte tu mūsų 4u.gif 4u.gif gražu kaip visada,
muske,tas su ramunėm wub.gif wub.gif
Atsakyti
kirbe, tvarkingasę, įdomaus dizaino tortas 4u.gif 4u.gif

***Meskute***, tortas su žveju man atrodo blankus, reikėjo daugiau jį "paspalvinti", būtų kitoks efektas mirksiukas.gif Krikštynų tortas visai mialas. Bet arba tu blogai jį išlyginai, ar per plonai iškočiojai masę, ar tiesiog negera nuotraukos kokybė, nes man tortas atrodo "celiulitinis" mirksiukas.gif Užrašas padarytas kreivai, kitą kartą prieš darant užrašą, pridėk liniuotę, bus lygiau smile.gif

Agniuk@s, torto su agurkais idėja thumbup.gif , tik šonus blogai išlyginai mirksiukas.gif Žiūriu irgi pamėgai šonus puošti pabarstukais smile.gif

Olesta, mūsų darbštuolė, tavo tortai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Su kokia formele darei violetines gėlytes, labai jau gražios wub.gif

Muske, dailus tortukas wub.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 23 gegužės 2010 - 14:29
Su ramunėm labai gražus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grantee: 23 gegužės 2010 - 14:31