Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(spyglis2 @ 2010 05 23, 08:14)
ogo olesta nuo ryto kiek tortų atnešė blink.gif  blink.gif  blink.gif kada tu miegi?aš tiesą, pasakius, jau pagalvojau, kad tas angeliukas ten tikras biggrin.gif

ačiū, mieloji, pervertinai mano gabumus lotuliukas.gif čia visos savaitės triūsas gi, ne per naktį padariau gi, naktį miegu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 23, 07:18)
ačiū, mieloji, pervertinai mano gabumus  lotuliukas.gif čia visos savaitės triūsas gi, ne per naktį padariau gi, naktį miegu  ax.gif

nu ką ten gali žinot, sakau, gal pačiai pavyko nulipdyt bigsmile.gif juk įmanoma bigsmile.gif aš va, pasivartau tuos lipdymo žurnalus, ten viskas smulkiai nuo a iki z parodyta kaip lipdyt, taigi, įmanoma bigsmile.gif
pagal tortų kiekį, panašu, kad mažai miegoti tenka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 05 23, 08:29)
nu ką ten gali žinot, sakau, gal pačiai pavyko nulipdyt bigsmile.gif juk įmanoma bigsmile.gif aš va, pasivartau tuos lipdymo žurnalus, ten viskas smulkiai nuo a iki z parodyta kaip lipdyt, taigi, įmanoma bigsmile.gif
pagal tortų kiekį, panašu, kad mažai miegoti tenka lotuliukas.gif

pastarąsias dvi savaites gal ir mažokai, bet žadu šią pailsėti ax.gif
Atsakyti
sveikos, mergaitės, na visos man jūs konditerės profesionalės, ne kitaip thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif įtariu kaip širdį glosto svečių arba gavėjų OOOOOOOOO... tokius torčiukus įridenus. O kodėl visgi pradėjot, laiko užima ir nepigu?

o Olestos paskutiniame kol nepadidinau, galvojau: diedas sėdi prie torto/stalo su alum, tik kodėl boba tokia laiminga gulinėja? doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 23, 07:56)


2 ir 7 wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Agniukas blink.gif nu ir groziai blink.gif

Olesta, grazus visi, tik man ant marskineliu kazko truksta g.gif

Meskute, ten tavo tortas su zveju, kazkaip keistai ziurisi, kad jis vandeny sedi g.gif

O siaip viskas man liuks ziurisi.

Beje, dar noriu pakomentuoti tortu dengima mase. Vakar buvom vestuvese, ir pati nesiausi torta dengta mase. Nu man ten pjaustymas tokio torto... nezinau, kaip dar storesne mase reiktu graziai atpjauti schmoll.gif ten kol atpjauni, tai tortas byra... vistik grysiu prie savo grietineles man atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 23, 07:57)

Beje, dar noriu pakomentuoti tortu dengima mase. Vakar buvom vestuvese, ir pati nesiausi torta dengta mase. Nu man ten pjaustymas tokio torto... nezinau, kaip dar storesne mase reiktu graziai atpjauti  schmoll.gif ten kol atpjauni, tai tortas byra... vistik grysiu prie savo grietineles man atrodo  rolleyes.gif

kaip tai byra??? g.gif nu man tai niekas nebyra schmoll.gif kuo puikiausiai atsipjauna, aš masę darau ploną, nes daug kam jinai nepatinka, bet kad byrėtų, tai nesu susidūrus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 05 23, 09:01)
kaip tai byra??? g.gif nu man tai niekas nebyra schmoll.gif kuo puikiausiai atsipjauna, aš masę darau ploną, nes daug kam jinai nepatinka, bet kad byrėtų, tai nesu susidūrus unsure.gif


Pats tortas blogai atsipjove, mase atsipjauna gerai, arba neastrus peilis buvo, bet ta mase pati nuo torto atsiskyre-jau atpjovus gabaleli, nesamone kazkokia lotuliukas.gif bet is esmes visiems tortas patiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gitule @ 2010 05 23, 00:39)

Meskute dailus torciukai, tik ant krikstynu torciuko perkelta data nelabai graziai ziurisi ir ant didziosios raides I uzdetas taskas ( ant didziuju taskai nesideda pagal taisykles  mirksiukas.gif4u.gif

Aciu ,daugiau zinosiu 4u.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 23, 08:57)


Meskute, ten tavo tortas su zveju, kazkaip keistai ziurisi, kad jis vandeny sedi  g.gif



Man atsiunte butent toki paveiksliuka ..ir prase taip padaryt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniuk@s @ 2010 05 23, 00:28)
O cia mano darbeliai

Jetau jetau.. užsisakau tą su agurkais wub.gif jau taip iliustruotų mano savaitgalį rolleyes.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 05 23, 08:56)
Labas rytelis, na ką išaušo sekmadienio rytas, galim pasirodyt apraudotuosius, nekenčiu karščio

kokie faini wub.gif bet man tas su pitiaparatu tai pats pačiausias.. ir ta moteriška taiiiip voliojas lotuliukas.gif
malačius 4u.gif

dar mačiau lygtai krikštynų tortą, su didelėm pėdenom.. Kodėl tokias dideles tas pėdenas darot unsure.gif man atrodo, nelabai žiūrisi.. ir jau kelintam torte batukai į priešingas puses žiūri... kaip ne iš vienos poros imti.. Žinau, kad sudėtinga padaryt..
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Olesta jau tortukų grazumas ir per savaite tiek daug bigsmile.gif
As siandien kepsiu medaus torto paplotelius darysiu pirmaja savo barbe dukrytes gimtadieniui ,dzibuoti zadu grietinėle dabar suku galva ar nenuciuos man ta grietinėle nuo to karscio g.gif
Atsakyti
user posted image
medaus tortas su zele.
user posted image
jogurtinis su persikais.dar dariau barbes,bet jos visos vienodos,riuuuuuuuuzavos lotuliukas.gif doh.gif

tortai visu nuostabus 4u.gif agniuko su agurkais tai ypac suzavejo wub.gif olestos zali marskineliai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti