Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Mergytes visu tortai nuostabus ka cia aptarinet kiekviena atskirai 4u.gif
Dianocka,tavo barbie sijonas nu pustas,bet muset ji i puota ruosesi,man ziurisi graziai,vien koks grozis tu klosciu ripuliuku,taip tobulai apdengta,anei rauksleles,super saunuole
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2010 05 16, 20:45)
Mergytes visu tortai nuostabus ka cia aptarinet kiekviena atskirai 4u.gif
Dianocka,tavo barbie sijonas nu pustas,bet muset ji i puota ruosesi,man ziurisi graziai,vien koks grozis tu klosciu ripuliuku,taip tobulai apdengta,anei rauksleles,super saunuole

Aciu merginas uz pagyrimus ir uz patarimus 4u.gif man is tiesu jie labai vertingi 4u.gif
Fortuncike toks pavasariskas tortikas 4u.gif
rugiagele26 grazu wub.gif
Jone zinokite kazkaip pustas jis man gavosi, neplanavau tokio pusto, bet taip isejo, nuotaka gavosi:) dekui uz pagyras blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianocka @ 2010 05 16, 20:36)
Aciu merginas uz pagyrimus ir uz patarimus 4u.gif man is tiesu jie labai vertingi 4u.gif
Fortuncike toks pavasariskas tortikas  4u.gif
rugiagele26 grazu wub.gif
Jone zinokite kazkaip pustas jis man gavosi, neplanavau tokio pusto, bet taip isejo, nuotaka gavosi:) dekui uz pagyras  blush2.gif

Jau manes prasom nejusinti,o tujinti mirksiukas.gif ,bet vaizdas labai grazus gavosi lyg ta nuotaka tuptelejus truputi thumbup.gif
Atsakyti
pagaliau parvykai iš kelionių, nu jau grožių grožių, fantastinių tortukų prisižiūrėjau wub.gif

Dianočka, man asmeniškai tavo lėlytė daug dailesnė tokiame stiliuje, nei mano kampuotosios, man iš karto prisiminimuose suknios iš filmo „Vergė Izaura“, labai pūstos, labai puošnios, labai gražios, ir Taviškė tokia thumbup.gif visų mergyčių nesuminėsiu, čia Jūs labai daug nuveikėt kol manęs nebuvo, bet visų tortai tikrai manau nustebino švenčių dalyvius, labai įsiminė Kirbės, Rugiagėlės, Asseni tortukas thumbup.gif paskui aš savo kuklesnius sumesiu, kad kitoms būtų drąsiau, kurios čia dar nedrįstat dėti ir kuklinatės....

ačiū už pagyras mano knygai, jai papuošti skyriau geras tris valandas, turint omeny, kad gėlės buvo paruoštos iš anksto...
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 16, 20:40)
pagaliau parvykai iš kelionių, nu jau grožių grožių, fantastinių tortukų prisižiūrėjau  wub.gif

Dianočka, man asmeniškai tavo lėlytė daug dailesnė tokiame stiliuje, nei mano kampuotosios, man iš karto prisiminimuose suknios iš filmo „Vergė Izaura“, labai pūstos, labai puošnios, labai gražios, ir Taviškė tokia  thumbup.gif  visų mergyčių nesuminėsiu, čia Jūs labai daug nuveikėt kol manęs nebuvo, bet visų tortai tikrai manau nustebino švenčių dalyvius, labai įsiminė Kirbės, Rugiagėlės, Asseni tortukas  thumbup.gif paskui aš savo kuklesnius sumesiu, kad kitoms būtų drąsiau, kurios čia dar nedrįstat dėti ir kuklinatės....

ačiū už pagyras mano knygai, jai papuošti skyriau geras tris valandas, turint omeny, kad gėlės buvo paruoštos iš anksto...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2010 05 16, 21:40)
Jau manes prasom nejusinti,o tujinti mirksiukas.gif ,bet vaizdas labai grazus gavosi lyg ta nuotaka tuptelejus truputi thumbup.gif

sutarem Jone, tai ateityje tujinames mirksiukas.gif
Olesta man tai Jusu lelytes tokios korekt savo vietoje, nei per pustos, nei per kudos smile.gif vat sakau reikia isigyti jauciu kepimo formele mazesnio skersmens, tai gal nebus tokia issiputusi smile.gif .... nes as turiu 28 skersmens forma doh.gif tai ji ir gaunasi man pustumo kaip is filmo "verge Izaura" lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos gal kuri matet kur Lietuvoj pirkti va tokia forma?
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2010 05 16, 21:55)
Merginos gal kuri matet kur Lietuvoj pirkti va tokia forma?

as kazkada tokią nuroviau maxej už 7 lt bigsmile.gif superinė, tvirta, gero metalo, ir dydis nuo mažiausios iki didžiausios pasidaro thumbup.gif tik mano dar ir aukštesnė nei sita biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 05 16, 22:03)
as kazkada tokią nuroviau maxej už 7 lt  bigsmile.gif  superinė, tvirta, gero metalo, ir dydis nuo mažiausios iki didžiausios pasidaro  thumbup.gif  tik mano dar ir aukštesnė nei sita  biggrin.gif

o kokiam mieste ir kokioj maxej? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2010 05 16, 21:55)
Merginos gal kuri matet kur Lietuvoj pirkti va tokia forma?

vat tokios ir as noreciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2010 05 16, 22:11)
vat tokios ir as noreciau  bigsmile.gif

ir man tokios reika ax.gif
Atsakyti
Jav, nu tavo tortai tai tobuli wub.gif respect
Dianockos barbes sijonas tai vajeeejjj lotuliukas.gif

Atnesu ir as savo peckiones
Drauge prase savo bisnio atidarymui... prase nedengti jokia mase , tik trupiniais barstyti... o ant tu trupiniu man aisingas ziauriai nelipo.. tiksliau trupiniai prie jo lipo ir norejo kristi nuo torto. Gal turit patarimu ka daryti, kad trupiniai nemaisytu papuosimams g.gif
user posted image

O cia rytoj MB baigia kursus ir gaus diplomus. Tai nesis simboliskai atsvesti su kolektyvu
user posted image
Atsakyti