Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Oi, mergaites, kokiu grozybiu prikepet, net akys raibsta bigsmile.gif nors ir nerasau, bet visada permetu jusu grozius, keleta ir issisaugojau smile.gif

O as pagaliau turiu laisvesnio laiko nuo diplominio rasymo ir tortu kepimo tai ikelsiu keleta savu

medutis, aisingas
user posted image

juodasis miskas, pastiliazas, aisingas
user posted image

biskvitinis, pastiliazas, aisingas
user posted image

medutis, aisingas
user posted image

juodasis miskas, aisingas, drugeliai pastiliaziniai
user posted image

medutis, pastiliazas
user posted image

juodasis miskas, pastiliazas, aisingas
user posted image

medutis, aisingas, geles pastiliazas
user posted image

o, cia taip sau tokie biggrin.gif
miniatiurinis tortukas is juodojo misko "pilvu", aisingas, pastiliazas
user posted image

ir kitas taip sau, pavadinau ji linksmuoliu biggrin.gif
biskvitinis, nesigavusi beze, pastiliazines gelytes ir aisingas
user posted image

p.s. su dora ir mike buvo toks dalykas, kad sakiau prasikeiksiu, jau papuosiau ta dora, padariau visa, paskui uzrasuose pasiziuriu ji turejo buti ant meducio, o mike ant juodo misko, o as dora ant juodo misko padariau doh.gif teko visa virsu nukrapstyt, ir praktiskai is naujo puosti, zodziu susinervinau vakar juodai, nu bet klaida istaisiau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglejk: 21 gegužės 2010 - 20:21
Eglejk, kiek grožių bigsmile.gif su aplikacijom labai gražūs, ir kempiniukas simpatulka bigsmile.gif

Šios dienos darbelis:
Snikers, MMG:
user posted image
Maskarponės torčiukas, MMG, medžiai - šarlot kremas
user posted image
user posted image
user posted image

Et, masė vis tiek šlapiuoja baltojo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2010 05 21, 21:40)
Eglejk, kiek grožių bigsmile.gif su aplikacijom labai gražūs, ir kempiniukas simpatulka bigsmile.gif

Šios dienos darbelis:
Snikers, MMG:



O man paslapiuoja, ir nudziusta viskas po keliu valandu smile.gif

Dailus visu tortai bigsmile.gif
Atsakyti
Eglejk,kokie gražus ir kiek daug tortu....
tik vat tas aisingas man...... g.gif na gal tavo klientam patinka....aš neseniai viena padariau,tai teko perpuošti mase....tai baigesi visi eksperimentai mano.... doh.gif doh.gif doh.gif liko arba beze arba mase......
Atsakyti
Man tai irgi kazkaip atrodo, kad aisingu visa tortu puosti, tai ten kietuma turetu buti.. g.gif
Atsakyti
Ojei kiek daug ir graziu tortu bigsmile.gif thumbup.gif

Atnesu ir as viena,vaikinui 18-to gimtadienio proga,dariau ale krepsinio kamuoli ir marskinelius ax.gif juodasis miskas grietinele,mmg :ax:Bet kaip nemalonu kai taip silta,grietinele tirpte tirpo maiselyje doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eiwile: 21 gegužės 2010 - 21:51
QUOTE(eglejk @ 2010 05 21, 21:18)
Oi, mergaites, kokiu grozybiu prikepet, net akys raibsta  bigsmile.gif  nors ir nerasau, bet visada permetu jusu grozius, keleta ir issisaugojau smile.gif

O as pagaliau turiu laisvesnio laiko nuo diplominio rasymo ir tortu kepimo tai ikelsiu keleta savu

medutis, aisingas
user posted image

juodasis miskas, pastiliazas, aisingas
user posted image

biskvitinis, pastiliazas, aisingas
user posted image

medutis, aisingas
user posted image

juodasis miskas, aisingas, drugeliai pastiliaziniai
user posted image

medutis, pastiliazas
user posted image

juodasis miskas, pastiliazas, aisingas
user posted image

medutis, aisingas, geles pastiliazas
user posted image

o, cia taip sau tokie  biggrin.gif
miniatiurinis tortukas is juodojo misko "pilvu", aisingas, pastiliazas
user posted image

ir kitas taip sau, pavadinau ji linksmuoliu biggrin.gif
biskvitinis, nesigavusi beze, pastiliazines gelytes ir aisingas
user posted image

p.s. su dora ir mike buvo toks dalykas, kad sakiau prasikeiksiu, jau papuosiau ta dora, padariau visa, paskui uzrasuose pasiziuriu ji turejo buti ant meducio, o mike ant juodo misko, o as dora ant juodo misko padariau  doh.gif  teko visa virsu nukrapstyt, ir praktiskai is naujo puosti, zodziu susinervinau vakar juodai, nu bet klaida istaisiau  tongue.gif


Fantastiski tortai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kokios saunuoles ir kokios isradingos thumbup.gif

Atsakyti
Eglejk, Neli, Eiwile thumbup.gif malačiai thumbup.gif man aplikacijos kol kas atrodo kosmosas, gal kol nepradėjau daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 05 20, 23:02)
Na ir aš atnešu pora valgomu torčiuku ir viena nelabai..... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



kirbės tortukai kaip visada- labai gražūs ir skaniai atrodantys. Taip ir norisi to griliažinio paragauti smile.gif

QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 21, 13:49)


Na o dabar prasom ivertinti, pirmasis man zymiai grazesnis uz antraji, ten kazkaip kazko per daug... doh.gif
Krikstynos kartu su gimtadieniu wub.gif Jogurtinis su vaisiais, MMG



Abu tortukai labai gražūs, bet tas krikštynų tokia elegancija, lengvumu dvelkia. Labai gražus wub.gif

Atnešu ir aš savo pirmąjį dviaukštį, su pirmąja mano gyvenime figūrėle. (Lipdžiau ir niekaip negalėjau prisiminti, ką esu iš plastalino mokykloje lipdžiusi biggrin.gif

Apatinis aukštas- medutis, viršus- rafaelo. Puošta pastilažu, figūrėlė- marcipanas.

user posted image

"Leliukas"

user posted image
Atsakyti
aisingas kietas nebuna, bet jis ir neminkstas, kai apdziubuoji grietinele aptepta torta. o kas liecia salduma, tai as dedu rugsteles daugokai, tai skonis buna saldziarukstis, panasiai, kaip pastiliazo smile.gif man aisingas pats geriausias, istikimas mano draugas biggrin.gif

olesta, tau aplikacijos kosmosas, o man fugureles, ypatingai zmogeliukai rolleyes.gif
va ir Fortuncikes tortuko lialius grazus, as tokio nei is tolo nenulipinciau
Atsakyti
Kur Kaune dazu tu valgomuju pirkti ir kokius perkate? Nesu niekada naudojusi. Noreciau morengu spalvotu issikepti ax.gif
Atsakyti
Man aplikacijos irgi kosmosas,ziuriu as i Dora ir niekaip nesuprantu kaip taip graziai padaryti doh.gif
Egleijk jei nesunku parasykit smulkiai kaip darot aplikacija mike ar dora blush2.gif

Fortuncike grazus tortas o leliukas tai visai wub.gif
Atsakyti