Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

rugiagele, labai fainas tortukas, aš ir tokį dariau smile.gif)))) man tavo gėlės gražesnės gavosi smile.gif o tų kringelių aš smulkesnių norėčiau, man taip gražiau smile.gif
o čia mano, asseni šokoladinis, MMG ir marcipanas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 05 21, 15:07)
rugiagele, labai fainas tortukas, aš ir tokį dariau smile.gif)))) man tavo gėlės gražesnės


Neturiu smulkesnio antgalio, bet greit gausiu cool.gif

Mielas torciukas...
Atsakyti
rutyte11, kempinuko spalvos grazios, bet va su celiulitu reikia kovot mirksiukas.gif
gitule, taves tai nera, bet jau kaip ateini tai jau thumbup.gif
kirbe, labai idomus tortas su varpeliu. Tu cia nupiesiai?
rugiagele26, gera kopija. Man tik spalvos noretusi siek tiek labiau pastelines ir kringeliuku smulkesniu ax.gif
zuliaska, labai faina spalva. va tik gelyciu preky siek tiek truksta. Taip ir prasosi kokios 2, 3 dar. Ziuriu meskiuku padaugejo, reikia mastyti kita gyvuneli

O del gliukozes, man viskas ok su tom 5-om minutem. Bet kaip ir sakiua, reikia ziureti pagal savo virykle ir pagal savo puoda. Kuo platesnis puodas, tuo maziau laiko reikia. As verdu gliukoze aukstame siaurame kavai skirtame indelyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 21 gegužės 2010 - 14:31
QUOTE(Asseni @ 2010 05 21, 15:29)
rutyte11, kempinuko spalvos grazios, bet va su celiulitu reikia kovot mirksiukas.gif
gitule, taves tai nera, bet jau kaip ateini tai jau  thumbup.gif
kirbe, labai idomus tortas su varpeliu. Tu cia nupiesiai?
rugiagele26, gera kopija. Man tik spalvos noretusi siek tiek labiau pastelines ir kringeliuku smulkesniu ax.gif
zuliaska, labai faina spalva. va tik gelyciu preky siek tiek truksta. Taip ir prasosi kokios 2, 3 dar. Ziuriu meskiuku padaugejo, reikia mastyti kita gyvuneli

O del gliukozes, man viskas ok su tom 5-om minutem. Bet kaip ir sakiua, reikia ziureti pagal savo virykle ir pagal savo puoda. Kuo platesnis puodas, tuo maziau laiko reikia. As verdu gliukoze aukstame siaurame kavai skirtame indelyje.


O ka reiskia pasteline? blush2.gif blankesne? ot mano isprusimas blush2.gif o del kringeliuku, man irgi norisi smulkesniu, bet antgalio neturiu... o i tutele det nenorejau, tiksliau man aisinga nelabai patogu is jo spaust...

Asseni, noriu paziuret i tavo tortus, bet... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 05 21, 15:29)

kirbe, labai idomus tortas su varpeliu. Tu cia nupiesiai?



čia gimnazijos emblema.......paveiksliukas iš interneto...konturus apsipiešiau ,išpjoviau iš MMG,o po to ka reikejo dar nupiešiau.....
dar vienas paprastutis pamergei y vestuves.....vaisinis.MMG
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 21, 14:37)
Asseni, noriu paziuret i tavo tortus, bet...  unsure.gif


Tai kad viska jau matei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 21 gegužės 2010 - 15:59
vaij vaij vaij, kokių grožybių pridėjot thumbup.gif aš tai prieš gamtą bejėgė, jezusiam kaip nelengva patpo dirbti doh.gif
Atsakyti
Štai pirmai komunijai tortas, medaus, kremas grietinė su persikais ir slyvomis,danga ir papuošimai iš MMG. Gavosi nevykusiai, tad atiduodu Jūsų teismui
user posted image
user posted image
Atsakyti


mergaites ,kas darete sokoladines aplikacijas , pasakykite, ar galima i sokolada pilti skystus dazus g.gif kitokiu neturiu ir kaip isgaunate juoda spalva? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2010 05 21, 17:51)
mergaites ,kas darete sokoladines aplikacijas , pasakykite, ar galima i sokolada pilti skystus dazus  g.gif kitokiu neturiu ir kaip isgaunate juoda spalva?  4u.gif

aš pyliau skystus, bet kol galų gale išėjo nesugadint šokolado, sugadinau visą plytelę doh.gif reikia tik pradėjus tirpt šokoladui, pilti po lašiuką dažų, nes mano atveju įpylus į jau ištirpusį - viskas sušokdavo į vieną gumulą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 05 21, 19:21)
aš pyliau skystus, bet kol galų gale išėjo nesugadint šokolado, sugadinau visą plytelę doh.gif reikia tik pradėjus tirpt šokoladui, pilti po lašiuką dažų, nes mano atveju įpylus į jau ištirpusį - viskas sušokdavo į vieną gumulą doh.gif



dekui uz paaiskinima 4u.gif
Atsakyti
rugiagele26, gražios ramunės thumbup.gif


rasyte, pirmam labai gražios pastelinės spalvos, dailu thumbup.gif
Antras irgi dailiai atrodys, tik va butelio reik biggrin.gif

zuliaska, meškiukai valdo thumbup.gif

kirbe, mielas torčiukas, tik man drugeliai ne tokie kažkaip, gal dažyti kitaip reikėjo g.gif

viktute08, labai patiko torčiukas bigsmile.gif
Atsakyti