Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Gitule žmogus voras tai super wub.gif , man labai patiko , šokoladinę aplikaciją turbut dar sunkiau padaryt nei iš masės , nesu bandžius , kiek laiko užtrukai ax.gif
man tai ta pirma barbė vistiek prie dūšios labiau biggrin.gif , nors antra ir spalvingesnė smile.gif
rutyte man tai asilas super ir labai gražu tos žvaigždės , paprasta ir labai pagyvina tortuką thumbup.gif
zuliaska labai gražu wub.gif neperkrauta , švelnu , akiai miela , širdis po darbo atsigavo pasižiūrėjus wub.gif

mergaites , gal bart labai negausiu ax.gif , gėda ir klaust blush2.gif , turbūt jau 100 kartų klausta buvo , ar trečiadienį suteptas medutis šeštadienį nebus per senas , ir prašė manęs barbę iškept , nesu kepus tai neturiu žalio supratimo , kokio dydžio medučio lapelius kepat ar 21 cm pradžia nebus per didelė ir daugmaž kiek lapelių reikia
dar kart labai atsiprašau už tokius žioplus klausimus blush2.gif
Atsakyti
Mergaitės tortų labai gražių prikepėt, o tie paprastučiai tai tokie valgomi, niam 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O tamsta mergaite dėl barbės, bėk į tą temą kur visos pamokėlėės be komentarų, Cipciuko yra įdėta labai labai išsami barbės darymo fotosesija, medučiui apčią kepu 21, paskui mažėjančia tvarka sudedu 10-11 lakštelių 4u.gif ir nebus per anskti, bus pats skaniausias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2010 05 20, 17:15)
Gitule žmogus voras tai super  wub.gif , man labai patiko , šokoladinę aplikaciją turbut dar sunkiau padaryt nei iš masės , nesu bandžius , kiek laiko užtrukai  ax.gif

Aciukas 4u.gif Ta aplikacija apie 1.5 val tikrai dariau. Daugiausia laiko uzeme juodi konturai visi, o paskui jau greitai smile.gif
Atsakyti
Na ir aš atnešu pora valgomu torčiuku ir viena nelabai..... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
vaisinis.....šokoladas.....grietinele....
user posted image

vaisinis,MMG.....
user posted image

grilijažinis.....
user posted image
Atsakyti
uoj kokie visi valgomi, nu tas vienas nelabai, bet kitus tai griebčiau thumbup.gif
Atsakyti
Nerandu Sarlot sviestinio kremo recepto unsure.gif
Atsakyti
Čia žiūrėk : http://www.supermama...?...78104&st=60

Nepykit už įkirumą, bet sakykit KOKIU sviestiniu kremu reikia aptept tortą prieš dengiant mase g.gif Radau pora sviestinių kremų bet abu su kondencuotais pienais g.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2010 05 21, 07:35)
Čia žiūrėk : http://www.supermama...?...78104&st=60

Nepykit už įkirumą, bet sakykit KOKIU sviestiniu kremu reikia aptept tortą prieš dengiant mase g.gif Radau pora sviestinių kremų bet abu su kondencuotais pienais g.gif

taigi Šarlote ir tepkit smile.gif tepkit bet kokiu sviestiniu, esu bandžius ir su kondensuotu, man nepatiko, vien sviestas schmoll.gif va Šarlotė visai kas kita, ir lengviau išlyginti ir skaniau valgyti, kad lengviau lygintųsi ir lygiau tortas atrodytų, prisitrakuoju medučio lakštelių, išsijoju per sietelį, ir tų trupinukų į Šarlotės kremuką įsidedu ax.gif gaunasi geriau, nei vien sviestinuku smile.gif
Atsakyti
kirbe, oi kaip norėčiau griljažinio gabaliuko dabar prie kavos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 05 20, 20:02)
Na ir aš atnešu pora valgomu torčiuku ir viena nelabai..... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Labai grazu!!!kaip kepi griliazini tortuka,manes prase iskept,as dar ne vieno nekepiau blush2.gif nezinau koki cia pasirinkt...

QUOTE(davija @ 2010 05 21, 04:35)
Čia žiūrėk : http://www.supermama...?...78104&st=60

Nepykit už įkirumą, bet sakykit KOKIU sviestiniu kremu reikia aptept tortą prieš dengiant mase g.gif Radau pora sviestinių kremų bet abu su kondencuotais pienais g.gif

As tepu su kondencuotais g.gif o kas negerai su kondencuotais pienais???man greiciausias sviestinis kremas-raz dva ir isplakta..
Atsakyti
aš nesakau, kad negerai, man tiesiog neskanu ir tiek blush2.gif ir nervina praimti kondensuoto indeliai, kur paskiau dėti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 21, 07:22)
aš nesakau, kad negerai, man tiesiog neskanu ir tiek blush2.gif ir nervina praimti kondensuoto indeliai, kur paskiau dėti  schmoll.gif

As tai issiplaku is viso indelio,o sviestini krema kur lieka uzsaldau,kitam kartui plakti nereikia...
Atsakyti