Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Atnesu isvargtus tortukus doh.gif
user posted image
Madutis MMG
user posted image
Juodasis miskas MMG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutyte11: 20 gegužės 2010 - 13:15
QUOTE(karapuzike @ 2010 05 20, 13:34)
ane  unsure.gif  doh.gif    va ka reiskia retai i parduotuves uzsukti  lotuliukas.gif
vakar dariau pastiliaza ir daviau mb spaudyti ramuneles, biski as biski jis... tai siandien abu su mazoliais  doh.gif
o tas pastiliazas  turi gautis toks guminis ar cia man jis nesigavo ? g.gif

g.gif Man tai nebūna guminis, gali būti želatinos per daug g.gif

rutyte11, gražūs tortukai, kempiniukas biški jau toks pagyvenęs, nes celiulito nemažai ir man truputį su dantim kažkas ne taip, kažkaip ne taip žiūrisi, O šrekinis tai liuks, kaip tas fugūrėles darei g.gif ?
Atsakyti
man ir ta akcijinė pudra nepatinka, nu nebent į tortą vietoj cukrauskai kuriuose receptuose reik. ji nėra smulki
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2010 05 20, 14:48)
g.gif  Man tai nebūna guminis, gali būti želatinos per daug g.gif

rutyte11, gražūs tortukai, kempiniukas biški jau toks pagyvenęs, nes celiulito nemažai ir man truputį su dantim kažkas ne taip, kažkaip ne taip žiūrisi, O šrekinis tai liuks, kaip tas fugūrėles darei g.gif ?

Nu jo kempiniuka biski toks nevykes, nes prase mases plono sluoksnio, o kai sluoksnis plonas tada visi trukumai matos blush2.gif
O srekines figureles ispjoviau is MMG ir spalvojau ax.gif
Atsakyti
atnešu ir aš savo smile.gif mano tai visi paprasti paprastučiai
pasaka su jogurtiniu kremus, su persikais ir vyšniom. dariau paragavimui vyrui į darbą, nes jo gimkė. tai tas drugelis turėjo normmalus būt, bet aš iš pradžių galvojau apliesiu, tai praskiedžiau grietinėle, o paskiau persigalvojau ir drugelis nesigavo.. :)tai jei vyras parneš iš darbo paragaut, tai žinosiu ar skanu.
grietinėlė ir šokoladas
user posted image
o šitie du, tai abu su persikais, varške ir maskarpone. puoštas šokoladas, MMg ir grietinėlė. prašė paprastučių, tai juos ir padariau. vaišins svečius sutuoktuvių proga smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 05 20, 10:40)
Sveikutes, sakykit is kur ta aplikacija imat, na paveiksliuka blush2.gif , gal ir kvailai skamba, bet man nedasunta lotuliukas.gif

Google visagalis mirksiukas.gif

zuliaska, du paskutiniai be galo grazus wub.gif
Atsakyti
nu man tas paskutinis su sokoladu ir sokoladiniais makaronais liuksiskas wub.gif
Atsakyti
rutyte11 ir zuliaska thumbup.gif


"nu man tas paskutinis su sokoladu ir sokoladiniais makaronais liuksiskas" drinks_cheers.gif


mergaites padekit... help.gif ar galiu apdzibuot torta aisingu (baltymas, pudra, citr.rugstis)? as tai manau, kad jis bus per kietas, bet gal as klystu.. patarkit.. nes beze's bijau verysad.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 05 20, 15:31-->
QUOTE(sraigyte smile.gif @ 2010 05 20, 15:31)
mergaites padekit... help.gif  ar galiu apdzibuot torta aisingu (baltymas, pudra, citr.rugstis)? as  tai manau, kad jis bus per kietas, bet gal as klystu.. patarkit.. nes beze's bijau verysad.gif

Gali drasiai, eglejk tik aisingu ir dzibuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitule @ 2010 05 20, 16:45)
Gali drasiai, eglejk tik aisingu ir dzibuoja  4u.gif

o nenubėga? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 05 20, 18:52)
o nenubėga? unsure.gif

skysto nedaryk ir nenubegs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2010 05 20, 20:02)
skysto nedaryk ir nenubegs 4u.gif



bet as bijau, kad jis man labai kietas pasidarys kai isdzius, pvz kokiai 2 dienai.. ar as ne taip mastau g.gif
Atsakyti