Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Man labai grazus tortai su aplikacijomis smile.gif bet niekur neradau info kaip jas daryti verysad.gif gal galetumete aprasyti is ko ir kaip daroma? Arba ikelti nuoroda, jei kazkur jau aprasyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2010 05 19, 15:14)


Labai mielas wub.gif
Papildyta:
QUOTE(linette @ 2010 05 19, 17:07)
Mano pirmasis bandymas daryt aplikaciją blush2.gif , vaje vaje kiek privargau  doh.gif , paišiau 3 valandas , rankos drebėjo , nes piešt visiškai nesugebu , žodžiu vargo vakarienė ,torto dydis 21 cm , paveiksluota mobiliu , tai spalvos visiška nesamonė
vidus karamelinis , visa kita pastilažas



Nu laaabai dailu!!! thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(gitule @ 2010 05 19, 19:47)
Emiga, grazus vienetukas  bigsmile.gif

O jau sito tortuko grozis, eina sau....  wub.gif  Nerealus, nusikopinau  ax.gif
Papildyta:
Nieko nesuprantu, atrodo sumazinau nuotraukas kaip visada, bet kai dedu i formuma, milziniskas rodo  g.gif  Tai imesiu nuorodas  smile.gif

Napoleonas, Sarlot sviestinis kremas, pastilazas

Jogurtinis,grietinele

Medutis, sokoladine aplikacija, grietinele

Baltasis braskiu sapnas, MMG

Baltasis braskiu sapnas, grietinele


Visi be galo grazus, ir isbaigti... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2010 05 19, 08:56)
šitą didelį puslapį pabaikim, labai ištampytas, vaikiškas medutis, bezė, marcipanas, MMG gėlytės



Bobuzytes (kaip pasakytu mano dukra...) wub.gif
Papildyta:
QUOTE(emiga @ 2010 05 19, 01:28)
Sveikos,kepejeles!  4u.gif

Man tok jausmas,kad visa LT jau kepa tortus,tiek mielu akiai darbeliu  thumbup.gif




Nu jau vienetukas... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 19 gegužės 2010 - 19:03
nu jau groziaigroziai pas visas. Tas mikis tai tikrai vertas tu 3iu valandu meiles biggrin.gif
as vis dar nesiryztu aplikacijom. Reiketu jauciu siandien MMG pasigaminti ir duotu MB pastampuoti ramuneliu.. nes isbaigiau visus rezervus. Drauge cia uzsimine, kad prasys manes pagaminti krepseli su ramunelem.. O gal ismeginti pastiliaza ? biggrin.gif ziuriu daugumai jis labiau patinka negu mmg g.gif
Atsakyti
Linette,jau torčiukas su Mike... wub.gif labai labai gražu,dailu.....išsisaugoju...kopijuosiu..... ax.gif
Gitule,labai dailus visi tortai..... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 05 19, 18:00)
Man labai grazus tortai su aplikacijomis  smile.gif  bet niekur neradau info kaip jas daryti  verysad.gif    gal galetumete aprasyti is ko ir kaip daroma? Arba ikelti nuoroda, jei kazkur jau aprasyta  4u.gif

Sokoladine aplikacija 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gitule @ 2010 05 20, 01:01)



Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Grazus tortai wub.gif

bet as del kitko.. uzeikit i mano parasa.. kaip policija vykdys teisinguma siandien Kaune..
Atsakyti
Sveikutes, sakykit is kur ta aplikacija imat, na paveiksliuka blush2.gif , gal ir kvailai skamba, bet man nedasunta lotuliukas.gif
Atsakyti
mergaites as katik is maximos... cukraus pudros 500g po 1,99 nukoviau. akcija kazkokia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 20 gegužės 2010 - 12:33
QUOTE(karapuzike @ 2010 05 20, 13:32)
mergaites as katik is maximos... cukraus pudros 500g po 1,99 nukoviau. akcija kazkokia  thumbup.gif

tai kad jau kelinta savaitė ji tokia kkaina biggrin.gif aš irgi užsipirkau lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 05 20, 13:34)
tai kad jau kelinta savaitė ji tokia kkaina  biggrin.gif aš irgi užsipirkau  lotuliukas.gif  doh.gif

ane unsure.gif doh.gif va ka reiskia retai i parduotuves uzsukti lotuliukas.gif
vakar dariau pastiliaza ir daviau mb spaudyti ramuneles, biski as biski jis... tai siandien abu su mazoliais doh.gif
o tas pastiliazas turi gautis toks guminis ar cia man jis nesigavo ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 20 gegužės 2010 - 12:37
QUOTE(karapuzike @ 2010 05 20, 13:32)
mergaites as katik is maximos... cukraus pudros 500g po 1,99 nukoviau. akcija kazkokia  thumbup.gif


mačiau,bet ji man nelabai patinka......nera labai smulki,jaučiasi tokie grudeliai.....
Atsakyti