Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Graze @ 2010 05 19, 11:22)
Merginos, norejau paklausti, ar imanoma i pagaminta pastilazo mase imaisyti skystus dazus?  4u.gif
Nelabai isivaizduoju kaip tai padaryt....


Ilasini, ir minkai minkai minkai, kol pasidaro vientisa mases spalva smile.gif
Atsakyti
Merginos, sakykit, o kuri dengimo mase lengviauisiai ir greiciausiai pasidaro blush2.gif Man iseina tik viena sokoladine su saldainiais gerai, o mein mase nesigavo, tai bijau berizikuot ax.gif Noriu daryt kempiniuka torta ir apdengt, su kelnem sokoladinem viskas gerai, bet su kunu, gali but problemu biggrin.gif
Ir dar tada, o kuri skanesne dengimo mase, ar jos visai nevalgomos (ta prasme kad per saldzios biggrin.gif )

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2010 05 19, 15:02)
Merginos, sakykit, o kuri dengimo mase lengviauisiai ir greiciausiai pasidaro blush2.gif Man iseina tik viena sokoladine su saldainiais gerai, o mein mase nesigavo, tai bijau berizikuot ax.gif Noriu daryt kempiniuka torta ir apdengt, su kelnem sokoladinem viskas gerai, bet su kunu, gali but problemu biggrin.gif
Ir dar tada, o kuri skanesne dengimo mase, ar jos visai nevalgomos (ta prasme kad per saldzios biggrin.gif )

aciu 4u.gif

as dar tik gera menesi kaip mokausi puosti, tai is savo zalios patirties pasakysiu :
su sokoladine mase nesunku.. bet greitai tirpsta.
MMG mase pradzioje visai manes neklause.. per kieta, per skysta ir tt... prasikeikiau, bet as zemaite... priverciau ja paklusti... bet jauciausi kaip po bulviakasio lotuliukas.gif
Su tais marsh... nu tais saldainiais.. irgi pradzioje neskystejo, po to perkepe, po to vel per daug pudros idejau. ir ismeciau i siuksline biggrin.gif antra karta kai gaminau, tai stebuklingai viskas gavosi ( papuosimus dariau).. net pasigailejau, kad neturiu po ranka jokio torto, kad su ja apdengti doh.gif

cia vakar vakare sulipdziau dar viena. Siandien eis i trecia Vaiku zaidimu kambario kaune atidarymo etapo svente
apdengiau trupiniais sumaisytais su sviestiniu kremu. Taskavau su aisingu. Boruzeles is tu saldainiu is M raides mases apipaisytos tirpintu sokoladu, Baltos gelytes ir drugeliai MMG. Gaila nuotraukoje nesimato, kad uzrasas ir gelytes su drugeliai ir boruzelem pablizgintos auksine dulksna... man bele blizga tai jau ir grozis blush2.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 19 gegužės 2010 - 14:21
Man paklusniausia tai be konkurencijos mmg...kazkaip pavyko is 1 karto,tai jau dabar daugmaz iseina tokia pati...skani marmesku labiau,bet su kvapais ir rugstele visos pakenciamos unsure.gif

kartojuosi vel blush2.gif ar be dazu baltu gali buti balta grietinele isplakta?..man visada su gelsvu atspalviu ir vsio g.gif

o boruzeles fainuoles bigsmile.gif man mieliausi vabaliukai is paziuros .
Atsakyti
QUOTE(emiga @ 2010 05 19, 15:33)
Man paklusniausia tai be konkurencijos mmg...kazkaip pavyko is 1 karto,tai jau dabar daugmaz iseina tokia pati...skani marmesku labiau,bet su kvapais ir rugstele visos pakenciamos  unsure.gif

kartojuosi vel  blush2.gif ar be dazu baltu gali buti balta grietinele isplakta?..man visada su gelsvu atspalviu ir vsio  g.gif

o boruzeles fainuoles  bigsmile.gif  man mieliausi vabaliukai  is paziuros .

grietinelei baltumo suteikia citrinos rugsteles koks ketvirtis sauksciuko. ir skoni gera duoda.
reikes isbandyti pas citriniuka dazus. Kaip tik zali i pabaiga jau . Arba is ebay siustis g.gif Kazi kokie geresni ? stoties turguj pas bobulia pokeli po 1,50 pirkau, bet man jie nelabai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 19 gegužės 2010 - 14:48
Mano pirmasis bandymas daryt aplikaciją blush2.gif , vaje vaje kiek privargau doh.gif , paišiau 3 valandas , rankos drebėjo , nes piešt visiškai nesugebu , žodžiu vargo vakarienė ,torto dydis 21 cm , paveiksluota mobiliu , tai spalvos visiška nesamonė
vidus karamelinis , visa kita pastilažas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(emiga @ 2010 05 19, 13:33)
kartojuosi vel  blush2.gif ar be dazu baltu gali buti balta grietinele isplakta?..man visada su gelsvu atspalviu ir vsio

Kokia grietinele perki? Man ji balta buna wink.gif Perku is Tesco Double cream, dabar paskutius kartus pirkaus tesco frech cream melynam buteliuke uzsukamam. Nu balta gavos ax.gif

O jau koks Mikis grazus wub.gif Ne veltui tiek stengeis thumbup.gif
Atsakyti
matosi, kad 3 valandas meilės sudėjai thumbup.gif labai gražus torčiukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 05 19, 17:30)
matosi, kad 3 valandas meilės sudėjai  thumbup.gif  labai gražus torčiukas  thumbup.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiu merginos už pagyras blush2.gif , iš gėdos pradėm ir ausys ir žandai nukaito lotuliukas.gif
Atsakyti
labas visoms smile.gif boruzeles ir Mikis thumbup.gif labai grazus 4u.gif
o as prasysiu patarimu... man reikia apdzibuot torta (siaip graziai ir tvarkingai, man kazkaip dar nepavyko), ir db nzn kokia mase man geriausiai tai butu padaryt.. reiketu nudazyt mase, o as turiu skystus dazus, tai pvz grietinele man lb suvandeneja.. schmoll.gif tai db visai pasimeciau.. beze dar nelabai moku daryt, tai bijau su ja prasidet, gal ka patarsit? blush2.gif
Atsakyti
Emiga, grazus vienetukas bigsmile.gif
QUOTE(linette @ 2010 05 19, 15:07)
Mano pirmasis bandymas daryt aplikaciją blush2.gif , vaje vaje kiek privargau  doh.gif , paišiau 3 valandas , rankos drebėjo , nes piešt visiškai nesugebu , žodžiu vargo vakarienė ,torto dydis 21 cm , paveiksluota mobiliu , tai spalvos visiška nesamonė
vidus karamelinis , visa kita pastilažas

O jau sito tortuko grozis, eina sau.... wub.gif Nerealus, nusikopinau ax.gif
Papildyta:
Nieko nesuprantu, atrodo sumazinau nuotraukas kaip visada, bet kai dedu i formuma, milziniskas rodo g.gif Tai imesiu nuorodas smile.gif

Napoleonas, Sarlot sviestinis kremas, pastilazas

Jogurtinis,grietinele

Medutis, sokoladine aplikacija, grietinele

Baltasis braskiu sapnas, MMG

Baltasis braskiu sapnas, grietinele

Atsakyti