Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Medutis, MMG, pastilazas:
user posted image

Baltasis braskiu sapnas, grietinele, MMG:
user posted image
Atsakyti
Oho GITULE, kad padavei thumbup.gif Mažė mano pamatė, iškart pradėjo rėkt BABĖ GAŠIII biggrin.gif Nu bet gėlyčių puokštė, tai tobuliau ir būt negali. Na kaip tikra, kvepia mmmm O tas su žvaigžutėm kaip originaliai sugalvojai. thumbup.gif
Atsakyti
gitule,fantastika wub.gif tas paskutinis su gelytem,neisivaizduoju,kiek ten prie ju dirbt reikia wub.gif

QUOTE(eiwile @ 2010 05 18, 16:54)
Aciu,kad mmg butu raudona dejau dazu i karsta zelatina,langams baltos mmg turejau likusios nuo kito torto o ratus,langus ir lempas daziau su teptuku,langu ir lempu apvadai marcipanas  ax.gif

reiskia,baltos detales priklijuotos? o kaip su teptuku dazyti? blush2.gif kokiais dazais?

QUOTE(zuliaska @ 2010 05 18, 20:57)
dažiau ant viršaus su degtine smile.gif labai paprasta viskas. avietinė čia spalva... bet taip neatrodo

kaip su degtine? blush2.gif

QUOTE(naitas @ 2010 05 18, 21:59)
Bendrai paėmus, tai prieš naktį labai netgi nesveika pamatyti tokį gardų tortą...  tongue.gif  Sapnuosis ir eis į kūną laugh.gif ..

lotuliukas.gif

QUOTE(gitule @ 2010 05 18, 23:34)
Medutis, MMG, pastilazas:

del sito vel idomu,is mmg tik angeliukas ir gelytes? o vrsus-idealiai islyginta grietinele?
Atsakyti
Aciu merginos, tas su puokste buvo skirtas mano gimtadieniui smile.gif
QUOTE(MO @ 2010 05 18, 21:49)
del sito vel idomu,is mmg tik angeliukas ir gelytes? o vrsus-idealiai islyginta grietinele?

Taip, virsus - islyginta grietinele 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,kepejeles! 4u.gif

Man tok jausmas,kad visa LT jau kepa tortus,tiek mielu akiai darbeliu thumbup.gif

Gitule uzsislepus kad pristampavo groziu thumbup.gif mirksiukas.gif

Man asmeniskai labai skaniai atrodo vaisais puosti tortai ,o su braskemis isvis tokie gundantys rolleyes.gif

Ir dar toks klausimas ,kaip sakoma ,pasistojo g.gif biggrin.gif ar be baltu dazu galima gauti graziai balta plakta grietinele? man visada tokia gelsva ax.gif

ir dar paspalvinsiu puslapi naktiniu torteliu,vaiku naguciais praskabtuota biggrin.gif pabandymui skonio rolleyes.gif privargau as su juo doh.gif ,nenoriu napoleonu dengt mase,mane nervina.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiga: 19 gegužės 2010 - 00:29
Gitule wub.gif Ką jau be pridursi. Labiausiai tai puokštelė patiko wub.gif

Emiga, labai gražus vienetukas 4u.gif
Atsakyti
oho ho, kokių gražuolių Gitulė pažėrė thumbup.gif

Emiga, labai mielas vienetukas thumbup.gif
Atsakyti
Ingusia31, labai skaniai tavo tortukas atrodo ax.gif

gitule,oho kokią puokštę tortų čia atnešei blink.gif thumbup.gif man tas su gėlėm wub.gif
Atsakyti
šitą didelį puslapį pabaikim, labai ištampytas, vaikiškas medutis, bezė, marcipanas, MMG gėlytės

user posted image
Atsakyti
Olesta wub.gif
Gitule,padirbejai is peties,tas su geliu puokstele koks grazuuuuuuuuuuuuuuus wub.gif
Atsakyti

Merginos, norejau paklausti, ar imanoma i pagaminta pastilazo mase imaisyti skystus dazus? 4u.gif
Nelabai isivaizduoju kaip tai padaryt....
Atsakyti
Oho, kiek torčiukų bigsmile.gif Gitule kiek daug atnešė gražių thumbup.gif
Man tas vienetukas patiko bigsmile.gif ir Olestos boružytės wub.gif
Atsakyti