Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

jūs tik džiaukitės, kad Lt galima dažų nusipirkti smile.gif noriu paklausti, ar kuri naudojat Gum paste mix masę baibokiukams? Esu pradedančioji, noriu geros ir paprastos masės, su kuria būtų smagu žaisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 18, 17:10)
Tai si raudona obuolio spalva isgauta i zelatina dedant dazus? Ar cia dazyta ant virsaus?


dažiau ant viršaus su degtine smile.gif labai paprasta viskas. avietinė čia spalva... bet taip neatrodo
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 05 18, 18:35)
nu nesuprantu, ką čia norite tamsta įrodyt. Jeigu atidaryta firma, tai ji moka mokesčius, išlaiko tą internetinį saitą, tai gal sakyčiau gali uždirbti nuo buteliuko 5 litus? arba tris? leisite?......

Jeetus, ko čia taip karščiuojatės 4u.gif Čia nieks nieko nebando įrodyt schmoll.gif Gal ne taip mintis išreiškiau, nežinau. Atsiprašau unsure.gif Manau visom aktualu, kur gaut pigiau. O, kad šauni mergina, moteris, nežinau, atidarė parduotuvę, tai tik sveikintina. Nevisi tai sugebėtų. 4u.gif Kadangi ne visi žino, tame tarpe ir aš, kiek kainuoja atvežimas, mokesčiai ir tt, tai ir ta kaina neaišku, kodėl taip išauga. Geriausia aišku gyvent būtų Amerikoj ir pirkt iš vis popigiai biggrin.gif Taip, kad nereikia karščiuotis, kad kažkam per brangu. Atsiprašau, kad tiek ne į temą 4u.gif Kepkit šedevrus, kad būtų į kur akis paganyt ax.gif

O kad jau į temą, tai sraigyte tortukas su rožiniais kaspinais, tai thumbup.gif Toks romantiškas ir niam niam atrodantis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 18 gegužės 2010 - 20:19

klaida - 500 gramų cukraus pudros doh.gif
225 gramai cukraus pudros pirmiausia. Po to minkai ir žiūri, kada gerai kočiojasi ir nelimpa..
bet abejoju ar iš pirmo karto padarysi.. reik priprasti prie masės aplamai.. ir tikrai nepalikti paskutiniam vakarui.
KOKIE SALDYTUVAI?? KAMEROS?? virtuvej laikai sandariai uždarius.
.
[/quote]

bet jei sumazint pudros kieki mn kose gavos
Atsakyti
As noriu pasirodyti savo pirmaji gyvenimo torta wub.gif nu aisku nera jis toks grazuoliai jusu bet man jis toks wub.gif kazi tik kas viduje gavos lotuliukas.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2010 05 18, 21:23)
As noriu pasirodyti savo pirmaji gyvenimo torta  wub.gif nu aisku nera jis toks grazuoliai jusu bet man jis toks  wub.gif kazi tik kas viduje gavos  lotuliukas.gif

user posted image



žavus ir atrodo skaniai smile.gif tik, asmeniškai, nebūčiau pylusi šokolado ant braškių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2010 05 18, 21:49)
jūs tik džiaukitės, kad Lt galima dažų nusipirkti smile.gif noriu paklausti, ar kuri naudojat  Gum paste mix masę baibokiukams? Esu pradedančioji, noriu geros ir paprastos masės, su kuria būtų smagu žaisti smile.gif

hmmm.. man atrodo, merginos giria marcipaną LIPDYMUI. Iš jo lipdo baibokiukus.

QUOTE(z.lineta @ 2010 05 18, 22:11)
bet jei sumazint pudros kieki mn kose gavos

taip, dėjus 225 gramus pudros, gaunas košė. Bet jeigu supili ant karto 500 gramų pudros, tada trupa. Žodžiu, reik minkyt ir vis dėt cukraus pudrą ir žiūrėt, kada ta košė patampa normalia minkoma ir kočiojama mase. Nes kaip ir sako merginos, pas kiekvieną šeimininkę šaukštas vis kitos talpos, tai cukraus pudrą drėkinančių medžiagų yra daugiau/mažiau.

BRAŠKĖS wub.gif
Papildyta:
QUOTE(simisimi84 @ 2010 05 18, 22:32)
žavus ir atrodo skaniai smile.gif tik, asmeniškai, nebūčiau pylusi šokolado ant braškių smile.gif

pernai kai dariau su braškėmis, tai irgi nenorėdama pyliau šokoladą ant braškių. Bet skonis tinka. Tik aš niekaip negaliu priprasti prie tų paliktų kotelių doh.gif ŽINAU, kad tai tiesiog privaloma palikti torto papuošime, na bet man nepatinka ir viskas.

Bendrai paėmus, tai prieš naktį labai netgi nesveika pamatyti tokį gardų tortą... tongue.gif Sapnuosis ir eis į kūną laugh.gif ..
Atsakyti
na kociojasi,bet kartu su kocelu prilipusi:))))))))mistika man cia kazkokia
ir suprask gerai cia ar ne?pastovejus gal ji keiciasi?
Atsakyti
QUOTE(z.lineta @ 2010 05 18, 23:35)
na kociojasi,bet kartu su kocelu prilipusi:))))))))mistika man cia kazkokia
ir suprask gerai cia ar ne?pastovejus gal ji keiciasi?

del pastiliazo as ji visad darau kazkaip ipratau su juo buna kartais geriau gaunasi kartais prasciau bet jau bevei atsitaikiau tuos saukstus savo laugh.gif bet as is kart dedu visa pudra ir visa krakmola tada uzpilu ta sirupiuka su zele ir medum suminkau ipilu aliejaus vel paminkau dedu i maisa uzsandarinu ir tik po valandziukes ar puses jamu minkyti jai limpa pasikrakmolinu ir viskas buna super. Siaip as save pagavau darant klaida su medum ivarydavau per kupinus saukstus medaus ir man nesigaudavo ta mase kai reikiant budavo skystoka dadejus pudros pradedavo trupet. tortus apdengt tai dar baike kokia iseina ta mase biski geresne ar prastesne bet jai papuosimus daryt tai jau buna sudetingiau.
Atsakyti
Isleidau svecius ir griztu i seima biggrin.gif
Tortai be zodziu visu wub.gif Siandien perskaiciau kelias temas, tai visu neisvardinsiu, bet akis paganyt tikrai buvo kur thumbup.gif wub.gif

Netinginiavau ir as smile.gif

Stiklo sukes, puosta grietinele, gelytes pastilazas:
user posted image

Baltasis braskiu sapnas, grietinele:
user posted image

Sokoladinis tortas su karameliniu aguonu sluoksniu ir vysniomis ( fantastisko skonio wub.gif ), MMG, pastilazas:
user posted image

Atsakyti
Gitule labai graži lėlė, gal dėl to , kad plaukučiai tamsūs wub.gif , tokia gyvesnė atrodo , nors prieš blondines neturiu nieko blogo biggrin.gif

ir paskutinis gražuolis wub.gif

ingusia 31 tikras skanuolis smile.gif labai jau gundančiai atrodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linette: 18 gegužės 2010 - 22:31
gitule tortukai super labai gražūs
Atsakyti