Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip panaudoti čekį? (250Lt)



QUOTE(Luttuke @ 2010 05 12, 22:08)
Siaip labai daug daiktu galima nupirkti per skelbimus, bet galeciau rekomenduoti ka mes radome tik pardose. Yra tokie labai faini kilimeliai - puzle. Jie minksti (panasus i putpastinius), ant ju vaikas griudamas nesusimu, nes tsilti, grazus spalvoti paveiksliukai, o veliau maziukas gales ji ardti, dar veliau delioti. Sitokio kilimuko deka mano sunelis pradejo slaiuzti, o veliau jis apsaugojo nuo daugybes guzu.

situos labiausiai apsimoka pirkti senukuose arba maximoj , pigiau thumbup.gif

QUOTE(Luttuke @ 2010 05 17, 16:52)
As dar pamasciau... Jeigu neissirenkte kazko is didesniu daiktu, tai galima ir smulkesniu daikteliu pripirkti: buteliu su snapeliu, vaikisku indu ir stalo irankiu, seilinuku, kazka is zaisliuku, galu gale kazka is maistelio maziukui...

pritariu,atrodo smulkmeneles smulkmeneles,bet kaina susidarys ax.gif

QUOTE(mamamia* @ 2010 05 19, 22:39)
Mano nuomuone nemanau, kad beveik  6 men. kudikiui reikalinga vibro kedute  g.gif

drinks_cheers.gif mano mazylei nera 4men,bet tuoj ta kedute jai bus neidomi, guli spardosi,pyksta g.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 05 17, 16:52)
As dar pamasciau... Jeigu neissirenkte kazko is didesniu daiktu, tai galima ir smulkesniu daikteliu pripirkti: buteliuu su snapeliu, vaikisku indu ir stalo irankiu, seilinuku, kazka is zaisliuku, galu gale kazka is maistelio maziukui...

pritariu drinks_cheers.gif mes irgi turim dovanų kuponą,tai pirkom iš tokių smulkmenų kai ką,o suma gavos tikrai nemaža,nes kainos tokiose parduotuvėse tikrai nemažos smile.gif už likusius žadam pirkti triratuką,nes kitai vasrai tikrai pravers 4u.gif
Atsakyti
Siūlyčiau maitinimo kėdutę arba prisidėkit ir pirkit autokėdutę. mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai smulkmenu ar pigesniu zaislu nepatarciau pirkt,nes tokie daiktai bent pas mane i namus atkeliavo svenciu progomis kaip dovanos,juk ne kiekvienas po250 gali sau leist. as tai geriau prideciau dar 250 ir pirkciau kedute tai 3metus tikrai tarnaus, o maitinimo keduteje ne visi sedi
Atsakyti