Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip panaudoti čekį? (250Lt)

Sveikos, mamytės. Turiu klausimėlį- tiksliau prašau patarimo. Turiu dovanų čekį vaikų prekių parduotuvėse (250Lt), reikėtų išsirinkti, ką nupirkti mažyliui. Auginu 5,5mėn. berniuką.
Rūbelių pirkti nelabai norisi, nes būkim biednos bet teisingos- jie tokiose parduotuvėse kaip KOTRYNA, VAIKŲ MIESTAS- brangūs. Būtinas pirkinys- auto kėdutė- šį variantą su vyru aptarėme, be 500Lt minėtose parduotuvėse nenupirksi, vadinas ieškosime kitur. Kaip manote, kaip būtų galima naudingiau panaudoti šį čekį. Gal turite kokių pasiūlymų- gal ką pirkote tokio amžiaus mažyliui, ko prisireikė, ir ko- ne. Gal neverta pirkt..ir t.t.
Lauksiu labai pasiūlymų! smile.gif
Atsakyti
Idomus sutapimas musu leliukai ta pacia diena gime smile.gif be jokios abejones rubeliu pirkti neapsimoka. o gal verta issirinkti kedute ir damoketi? arba kokia vaikstyne ar supyne sateiciai pasiziureti
Atsakyti
na mes kai turejom 250 lt ceki, tai pirkom maitinimo kedute. teko kelis litukus prideti. manau naudingiausi pirkiniai uz cekius - maitinimo ar auto kedute, nes vis tiek siuos daiktus teks anksciau ar veliau isigyt.
Atsakyti
Siaip labai daug daiktu galima nupirkti per skelbimus, bet galeciau rekomenduoti ka mes radome tik pardose. Yra tokie labai faini kilimeliai - puzle. Jie minksti (panasus i putpastinius), ant ju vaikas griudamas nesusimu, nes tsilti, grazus spalvoti paveiksliukai, o veliau maziukas gales ji ardti, dar veliau delioti. Sitokio kilimuko deka mano sunelis pradejo slaiuzti, o veliau jis apsaugojo nuo daugybes guzu.
Atsakyti
as tai pirkciau auto kedute. ir ka as zinau, bet nebutinai uz 500 biggrin.gif tikrai tikrai yra pigesniu ir normaliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NONsposata @ 2010 05 13, 12:45)
as tai pirkciau auto kedute. ir ka as zinau, bet nebutinai uz 500 biggrin.gif tikrai tikrai yra pigesniu ir normaliu smile.gif



Kadangi leliukas dar labai mažas, tai pardavėja mums nurodė tik tokią kainą turinčias kėdutes. Visai kas kita sakė, kai mažiukui jau metukai. Tada tinka ir tos pigesnes..
Nežinau kaip čia pasielgus ir kokią tą kėdutę pirkti..visai pasimečiau.
Atsakyti
na, jei ateity tos kėdutės reikės, tai kodėl nepirkus? Aš tą čekį panaudojau žieminiam batam pirkti. Kaip tik aptaikėm ant išpardavimo, nuolaidos, tai gerus batus vyresnėliui nupirkau hihihi.gif mažajam kas nuo brolio liko hihihi.gif o šiaip žiūrėkit pagal save, o ne tai, ką pardavėja sako. Realiai, naudinga palaukti nuolaidų sezono, juk čekio galiojimas, berods, nėra trumpas.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2010 05 14, 14:39)
na, jei ateity tos kėdutės reikės, tai kodėl nepirkus? Aš tą čekį panaudojau žieminiam batam pirkti. Kaip tik aptaikėm ant išpardavimo, nuolaidos, tai gerus batus vyresnėliui nupirkau hihihi.gif mažajam kas nuo brolio liko hihihi.gif o šiaip žiūrėkit pagal save, o ne tai, ką pardavėja sako. Realiai, naudinga palaukti nuolaidų sezono, juk čekio galiojimas, berods, nėra trumpas.



Na, čekio galiojimas 6mėn., tai mums iki Rugpjūčio smile.gif Net nežinau.
Tokia mintis šovė- o gal maniežą vaikučiui žaisti? Jis dar pas mus net nesėdi, neropoja..bet kai jau pradės, ir kai jau pats stosis- gal visai vertinga būtų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elendrike @ 2010 05 15, 22:34)
Na, čekio galiojimas 6mėn., tai mums iki Rugpjūčio smile.gif Net nežinau.
Tokia mintis šovė- o gal maniežą vaikučiui žaisti? Jis dar pas mus net nesėdi, neropoja..bet kai jau pradės, ir kai jau pats stosis- gal visai vertinga būtų? smile.gif


Mano asmeninė nuomonė,jei turite namą ar labai didelį butą tada apsimoka maniežas...Bet ir tai siūlyčiau palaukti su maniežu...O gal vaikas bus labai smalsus ir tame maniežę net būt nenorės.
Šiaip manau ir be maniežo galima apsieiti.Man jo visiškai neprireikė...ir išvis galvoju ,kam jis reikalingas...nuobodu tam 1 kvadratiniam metre žaisti...tas pats kas į lovytę įdėti...O kai jau pradeda ropoti...kaži ar vaikas nori sėdėt uždarytas ax.gif

O už kuponą pirkčiau mašinėlę kur su kojomis spirtis reik...Kiek aplinkui pažystamų turėjo ir mano pačios vaikui tai buvo nepamainomas daiktas thumbup.gif Ir mergaitės mielai rieda jais.
Jau šimtukas išnaudotas..taip pat pritariu kas siūlo batukus pirkti.

Apie puzle kur rašė irgi daiktas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babaužienė: 16 gegužės 2010 - 16:20
QUOTE(Babaužienė @ 2010 05 16, 18:07)
Mano asmeninė nuomonė,jei turite namą ar labai didelį butą tada apsimoka maniežas...Bet ir tai siūlyčiau palaukti su maniežu...O gal vaikas bus labai smalsus ir tame maniežę net būt nenorės.
Šiaip manau ir be maniežo galima apsieiti.Man jo visiškai neprireikė...ir išvis galvoju ,kam jis reikalingas...nuobodu tam 1 kvadratiniam metre žaisti...tas pats kas į lovytę įdėti...O kai jau pradeda ropoti...kaži ar vaikas nori sėdėt uždarytas ax.gif

O už kuponą pirkčiau mašinėlę kur su kojomis spirtis reik...Kiek aplinkui pažystamų turėjo ir mano pačios vaikui tai buvo nepamainomas daiktas thumbup.gif Ir mergaitės mielai rieda jais.
Jau šimtukas išnaudotas..taip pat pritariu kas siūlo batukus pirkti.

Apie puzle kur rašė irgi daiktas  thumbup.gif

Del maniezo sutinku, mum ji dave pasinaudoti, tai nesedejo ji , 5 min ir viskas, reikejo traukti lauk is tenai , tai labiau patiko sedeti ant grindu. smile.gif
Del masineles nezinau, bet batukai ar puzzle thumbup.gif Arba kedute pirkti i masina, yra ir kiek pigesniu nebutinai uz 500lt pirkti g.gif
Atsakyti
As tai irgi siulyciau arba maitinimo arba auto kedute pirkti, o jeigu cekis galioja iki rugpjucio tai jusu vaikeliui jau bus apie astuonis menesius kaip suprantu, o mes devyniu men ir persedom i didesne kedute tai tikrai nebus per anksti, o siandien kaip tik buvau Cipolino parduotuvej cia tas pats tinklas kaip ir Kotryna, Vaiku miestas tai maciau auto keduciu nuo 9 kg uz 149 litus, nebutinai pirkti uz 600 litu, nes ten daugiausia moki uz gamintojo varda, o ne uz pati pirkini... ax.gif Sekmingo apsipirkimo!
Atsakyti
QUOTE(elendrike @ 2010 05 12, 16:22)
Sveikos, mamytės. Turiu klausimėlį- tiksliau prašau patarimo. Turiu dovanų čekį vaikų prekių parduotuvėse (250Lt), reikėtų išsirinkti, ką nupirkti mažyliui. Auginu 5,5mėn. berniuką.
Rūbelių pirkti nelabai norisi, nes būkim biednos bet teisingos- jie tokiose parduotuvėse kaip KOTRYNA, VAIKŲ MIESTAS- brangūs. Būtinas pirkinys- auto kėdutė- šį variantą su vyru aptarėme, be 500Lt minėtose parduotuvėse nenupirksi, vadinas ieškosime kitur. Kaip manote, kaip būtų galima naudingiau panaudoti šį čekį. Gal turite kokių pasiūlymų- gal ką pirkote tokio amžiaus mažyliui, ko prisireikė, ir ko- ne. Gal neverta pirkt..ir t.t.
Lauksiu labai pasiūlymų! smile.gif

Pirkciau maitinimo kedute, vistiek jos jums greitai reikes smile.gif
Atsakyti