Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

QUOTE(mamyteerika @ 2008 07 09, 17:44)
kur kaune galima aerobikuoti? smile.gif



visai neseniai pradejau lankyti kaune aerobika "Fanke", tia esu labai patenkinta. Siaip labai daug aero rusiu, tad dar nespejau visu ismegint blush2.gif irgi tik du kartus, ir tai jau stipriai pasiplanuot reikia, kad rasciau laiko, bet pradziai manau visai neblogai.
Labai patiko rusis - Latina Fiesta thumbup.gif
bandysiu ir kitas, tikiuosi atrasti tai, kas man labiausiai tinka ir patinka blush2.gif
Atsakyti
sveikos, o Vilniuje kur lankote? gal kur radote netoli LAzdynu ?
Atsakyti
o gal kur aerobikos galima butu rasti naujininkuose? arba tarp salininku ir naujininku?
Atsakyti
QUOTE(jurate4 @ 2008 11 05, 16:18)
o gal kur aerobikos galima butu rasti naujininkuose? arba tarp salininku ir naujininku?


Na www.aeromix.lt netoli. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, ogal zinot ,gal galima parsisiusti is interneto aerobikos vaizdajuoste kokia, noriu sportuot, bet nelabai turiu galimybe nueiti i sporto kluba, tai sakau gal kokia nuoroda kas zino, dekui is anksto. rolleyes.gif
Atsakyti
jei nori kazka pirkt internete - ebay turetu but pirmutinis tinklapis tavo bookmarkuose biggrin.gif be bajerio pabandyk ten wink.gif
Atsakyti
Aš ir nuo šios savaitės pradėjau lankyt aerobiką, tai super, aišku antra diena jaučiu raumenis, bet užtat koks malonumas, išprakaitavau visus griekus sokiai.gif

Man aerobika pats priimtiniausias sportas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(<aries> @ 2008 10 10, 10:24)
visai neseniai pradejau lankyti kaune aerobika "Fanke", tia esu labai patenkinta. Siaip labai daug aero rusiu, tad dar nespejau visu ismegint  blush2.gif irgi tik du kartus, ir tai jau stipriai pasiplanuot reikia, kad rasciau laiko, bet pradziai manau visai neblogai.
Labai patiko rusis - Latina Fiesta  thumbup.gif
bandysiu ir kitas, tikiuosi atrasti tai, kas man labiausiai tinka ir patinka  blush2.gif

Sveika, mane taip pat domina Fankas. Gal bandei Dance aerobika? Ir šiaip, kiek treniruočių buvai, gal pastebėjai, kuriose rūšyse daugiausia žmonių renkasi? Man pačiai labai patinka Dance, Latino ir apskritai grynos šokinės treniruotės be priemonių biggrin.gif
Atsakyti
sveikos visos mergaites ,
gal is jusu noretumete sportuoti 6 forte , netoli prekybos centro Molas ?ttreniruotes vyktu rytais , savaitgaliais, gal net vakarais.ka domintu , rasykit i az:)
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
radau ir as sia temuke rolleyes.gif lankiau preitais metais sokius, bet numesti svorio nelabai pavyko, nusprendziau grizti prie aerobikos, ji kazkodel man priimtiniausia..norejau paklausti, gal zinote ar pacios lankote kur Vilniuje, tik ne sporto klubuose (neturiu tiek pinigeliu), paskutiniai metai kai studijuoju, nedirbu, tai negaleciau tiek leisti..bet gal zinote kur pigiau vyksta uzsiemimai? pati gyvenu pilaiteje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2008 12 08, 19:02)
Sveikutes  4u.gif
radau ir as sia temuke  rolleyes.gif lankiau preitais metais sokius, bet numesti svorio nelabai pavyko, nusprendziau grizti prie aerobikos, ji kazkodel man priimtiniausia..norejau paklausti, gal zinote ar pacios lankote kur Vilniuje, tik ne sporto klubuose (neturiu tiek pinigeliu), paskutiniai metai kai studijuoju, nedirbu, tai negaleciau tiek leisti..bet gal zinote kur pigiau vyksta uzsiemimai? pati gyvenu pilaiteje  rolleyes.gif

Sveika, gan pigu butu fabijoniskese, 7 muzose, ten yra ir aerobika, ir treniruokliu salyte, vyksta jogos, pilateso treniruotes. www.7muzos.lt, jei turi laisvalaikio kortele muzose butu dar pigiau smile.gif Siaip gan pigu butu sigmos sporto klube, Olympijos sporto klupe, cia pedagoginiame, o jei dar studente, manau tikrai tau butu pigiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele septintaske @ 2008 12 08, 17:37)
Sveika, gan pigu  butu fabijoniskese, 7 muzose, ten yra ir aerobika, ir treniruokliu salyte, vyksta jogos, pilateso treniruotes. www.7muzos.lt, jei turi laisvalaikio kortele muzose butu dar pigiau smile.gif Siaip gan pigu butu sigmos sporto klube,  Olympijos sporto klupe, cia pedagoginiame, o jei dar studente, manau tikrai tau butu pigiau.  smile.gif

na busiu dar studente puse metu lotuliukas.gif apie pedagogini girdejau, gal tikrai reiktu ten ir pabandyti, nes fabijoniskes tolokai.. g.gif dekui 4u.gif
Atsakyti