Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

na ka gi,jei jau visos vienbalsiai sakot,kad aerobika,tiksliau,butent sokiai, kenkia nugarai,tai gal jus ir ne siaip sau tai sakot,gal tikrai turit kakzokiu pavyzdziu,taciau man kazkaip keista,nes prie ko cia nugara,jei dirba kojos?tai kaip tokiu atveju treneres nesusivaro stuburo,kai jos nulat toki darba dirba ir soka?tai ka,ir begiojant stuburas kamuojasi???siaip gal cia tada tikrai toms,kas jau turi kazkokiu bedu,kazkokiu traumu,isvarzu ar pan,o jei nugara sveika,tai ka,sokti kenkia?nesuprantu.
del terneres ritos(kur impulse dirba) tai sutinku,ji tikrai megsta pakankinti,taciau apsilima visada padarom ir jei jau jauti,kad nebegali kazko daryti,kad per sunku ir panasiai,nu tai niekas dirzo neduos uz tai,jei nusimesi ta stanga ar pasiimsi maziausia svori.o jeigu taip negerai per jos treniruotes,tai galima juk ir neiti,rinktis kitka.
Papildyta:
QUOTE(linute23 @ 2008 04 29, 16:19)
Manau buvo remtasi grynai subjektyvia nuomone, kad palankius keleta menesiu sporto kluba, nieko blogo neatsitiko. Kas irgi subjektyvu, nes kas nors bloga gali islysti po metu, po kitu. 

na taip,mano nuomone subjektyvi,taciau kaip iseina pagal jus?kad lankyti sporto kluba yra nesveika?
Atsakyti
QUOTE(kukuruze7 @ 2008 04 29, 15:48)
prie ko cia nugara,jei dirba kojos?

doh.gif o prie ko čia kojos, kai jas atšąlus skauda gerklę? biggrin.gif Organizmas yra vientisas. Ir šokant dirba absoliučiai visas kūnas, net galvą patariama laikyti tam tikroje padėtyje, kad nepakenktų kaklo slanksteliams.
Atsakyti
QUOTE(kukuruze7 @ 2008 04 29, 16:50)
taciau man kazkaip keista,nes prie ko cia nugara,jei dirba kojos

Profanizmo virsune lotuliukas.gif Ka reiskia dirba kojos lotuliukas.gif Atleisk, bet prajuokinai iki asaru. Nesitikejau. Nemanau, kad verta toliau diskutuoti tais klausimais su tavim. Truput anatomijos ziniu tikrai dar niekam nepakenke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kukuruze7 @ 2008 04 29, 15:50)
o jei nugara sveika,tai ka,sokti kenkia?nesuprantu.

Viskas priklauso nuo to, kiek stiprūs yra tavo nugaros raumenys. Net jei nugara ir sveika, vienu kitu aerobikos judesiu ją labai lengvai įmanoma traumuoti.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 04 29, 16:52)
doh.gif  o prie ko čia kojos, kai jas atšąlus skauda gerklę?  biggrin.gif  Organizmas yra vientisas. Ir šokant dirba absoliučiai visas kūnas, net galvą patariama laikyti tam tikroje padėtyje, kad nepakenktų kaklo slanksteliams.

na as nevisai taip norejau pasakyti,aisku,kad viskas susije,taciau tiesiog stebiuosi,kad sokant galima pakenkit nugarai,jeigu esi sveika unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kukuruze7 @ 2008 04 29, 16:04)
na as nevisai taip norejau pasakyti,aisku,kad viskas susije,taciau tiesiog stebiuosi,kad sokant galima pakenkit nugarai,jeigu esi sveika unsure.gif

na,šiaip ar taip, dabar žinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linute23 @ 2008 04 29, 16:54)
Profanizmo virsune  lotuliukas.gif  Ka reiskia dirba kojos  lotuliukas.gif  Atleisk, bet prajuokinai iki asaru. Nesitikejau. Nemanau, kad verta toliau diskutuoti tais klausimais su tavim. Truput anatomijos ziniu tikrai dar niekam nepakenke  4u.gif

malonu,kad prajuokinau,taciau dar karta pasakysiu,kad ne tiesiogiai reikia suprasti ta "prie ko cia nugara",o perkeltine prasme.nereikia manes laikyti kazkokia dunduke.ir kiek ir kur teko ragauti anatomijos as neketinu aiskinti,o kaip normalus paprastas zmogus klausiu kaip aerobikoje naudojami suoliukai gali suvaryti stubura ir kodel tada treneres vis dar sveikos.tai gal ir atsakykit,o ne kabinkites prie zodziu.ai kazkaip net nesmagu pasidare verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kukuruze7: 29 balandžio 2008 - 16:14
Paskaičiau, ką čia prirašėt apie stepo žalą stuburui. Pvz. mūsų tr.Deimantukas per stepo treniruotes pastoviai vis kartoja, kad laikytume nugaras tiesiai ir įtrauktume pilvo presą,t.y. saugotume nugarą. Tai gal teisingai viską darant, stuburui nekenkiama. doh.gif O bėda tame, kad ne visi treneriai moka (o gal nenori) paaiškinti, kaip ką reikia daryti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ida66: 29 balandžio 2008 - 16:19
Pareikšiu savo nuomonę ir aš blush2.gif
Manau kiekvienas sportas, jei sportuojama protingai tikrai nekenkia, bet jei pratimai daromi neteisingai, aš stengiamasi perviršyti savo ribas, tai tada galima sau pakenkti. Aišku treneriai ne visada sužiūri, todėl ir pats turi stengtis dayti kaip tau liepia ir kaip daro treneris, o be to visada galima paklausti jei ko nežinai.
Tikrai sportuodama matau panelių, kurios pratimus daro neteisingai ir nieko nemato, tik save veidrodyje, o jei daugiau dėmesio skirtų tai ką sako ir daro trenerė, tai bėdų nebūtų. Būna taip, kad trenerė kelis kartus priėjusi parodo, kaip reikia daryti, bet tik jai nuėjus, vel daroma neteisingai. Taip, kad manau reikia pačioms savimi rūpintis, treneris tik padeda.
O šiaip man aerobika thumbup.gif Kaip rašė, priklauso nuo trenerio, muzikos, o jei kas mėgsta šokti, tai tikrai turėtų patikit. Man treniruokliuose nepatinka monotonija, o be to jei blogai darai pratimą, lygiai taip pat gali sau pakenkti, kaip ir per aerobiką, Aš per mėnesį sugebėjau sąnariui pakenkti negrįžtamai unsure.gif
PROTO VISUR REIKIA IR ĮVERTINT SAVO GALIMYBES



Papildyta:
Ai, dar dėl svorio pamiršau doh.gif Šiuo atveju nesvarbu koks sportas, gali visai nesportuot, o svoris kris, svarbiausia daugiau kalorijų suideginti, nei suvalgyti. Sportas skirtas pagražinti kūnui.
Ot prirašiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2008 04 29, 16:41)
o svoris kris, svarbiausia daugiau kalorijų suideginti, nei suvalgyti.

Paprasta apskaičiuoti suvartojamų kcal kiekį. O kaip apskaičiuoti išnaudojamas? Įmanoma apskaičiuot kažkokio sporto sudeginamą kiekį, galima maždaug primest, kiek laiko buvo vaiksčiojama lauke ir pan. veiklą, o visa kita? Jei aš suvartoju per dieną 1200 kcal.tarkim, 400 kcal sudeginu aerobikoj, dar 200 vaiksčiojant,. O kur likę? Kaip žinoti?
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 04 29, 17:58)
Paprasta apskaičiuoti suvartojamų kcal kiekį. O kaip apskaičiuoti išnaudojamas?  Įmanoma apskaičiuot kažkokio sporto sudeginamą kiekį, galima maždaug primest, kiek laiko buvo vaiksčiojama lauke ir pan. veiklą, o visa kita? Jei aš suvartoju per dieną 1200 kcal.tarkim, 400 kcal sudeginu aerobikoj, dar 200 vaiksčiojant,. O kur likę? Kaip žinoti?

Kiek reikia kalorijų pagal ūgį ir masę, gali apsiskaičiuoti čia arba bet kur kitur, yra tų puslapių. Taip pat gali žymėtis maždaug laiką kiek judi, kiek būni namuose ir tam nurodytam puslapyje pasiskaičiuoti, bet čia jau bus maždaug. O šiaip gali paskaičiuoti kiek suvartoji paprastai ir sumažink 300kcal, jei dar per savaitę nė kiek nenukris, dar 300 sumažink ir tikrai pasieksi rezultatų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kukuruze7 @ 2008 04 29, 17:08)
ir kodel tada treneres vis dar sveikos.


Žinok daug aerobikos trenerių (tokių, kur varo iš širdies) tikra nėra tokios sveikos kaip atrodo 4u.gif
Atsakyti