Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

QUOTE(Dinon @ 2008 03 08, 13:53)


Siūlau lankyti pas mane  pačios galėsite įvertinti... vyksta centre,pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19:30 iki 20:30.nuomuojuosi salę su speciale įranga aerobikai. kaina tik 7 lt  jei susidomėjote rašykite man  galima paskambinti... 8- 6 5 2- 1 0 6 4 2


o dušai yra ar tiesiog salė?
Atsakyti
QUOTE(kristutee @ 2008 03 08, 23:31)
o dušai yra ar tiesiog salė?

taip dusai yra thumbup.gif salė yra nuomojama sporto klube,todėl jūsų paslaugoms ir dušai ir persirengimmo kabinos... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinon @ 2008 03 08, 23:35)
taip dusai yra  thumbup.gif  salė yra nuomojama sporto klube,todėl jūsų paslaugoms ir dušai ir persirengimmo kabinos... smile.gif



O koks adresas? Ar jau yra susidariusi lankanciuju grupele kazkokia? Gal kuri jau buvote ir galite daugiau papasakoti?
Atsakyti
QUOTE(vikute9 @ 2008 03 11, 17:01)
O koks adresas? Ar jau yra susidariusi lankanciuju grupele kazkokia? Gal kuri jau buvote ir galite daugiau papasakoti?

lankanciuju grupe jau yra...yra prie conti viesbucio jei kzkas domina tixlew,galima skambinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinon @ 2008 03 08, 13:53)
Siūlau lankyti pas mane  pačios galėsite įvertinti... vyksta centre,pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19:30 iki 20:30.nuomuojuosi salę su speciale įranga aerobikai. kaina tik 7 lt  jei susidomėjote rašykite man  galima paskambinti... 8- 6 5 2- 1 0 6 4 2

Aišku, galėtume, bet prieš tai norisi sužinoti, kokia kvalifikacija, patirtis, įdirbis g.gif
Galų gale, kokia aerobika - step, dance, kūno dizainas...? Intensyvumas?
Yra galimybė pabandyti su vienkartiniu?
Atsakyti
Noriu pasikalbėti su tomis, kurios kada nors lankė aerobiką, ar girdėjo apie ją atsiliepimų. Verta eiti ar ne? Po kiek laiko realiai pradeda kristi svoris? Ar seniai lankote, ar nepabosta, kaip prisiverčiate? Kodėl verčiau renkatės aerobiką, o ne treniruoklius? Kiek kartų į savaitę einate? Žodžiu, išsamiai. 4u.gif
Atsakyti
verta verta verta!!!!!!!is 10balu as duodu 11 clap.gif del svorio as pasakyt negaliu,nes lankau ne del antsvorio,taciau tai toks malonumas,jokio prisivertimo bent jau man nereikia,nes ten taip smagiai ir nuotaikingai nuvargsti,taciau tokia nuotaika ateina,zodziu,as uz visom keturiom thumbup.gif aisku,daug priklauso ir nuo trenerio ar treneres,jei moka uzvesti,jei su nuotaika,jei sugalvoja idomiu kompoziciju,soki energinga,muzika,zodziu,daug nuo to priklauso,taciau ir nuo saves.jei ateisi su sypsena,geru nusiteikimu,tai iseisi dar labiau issisiepusi,nors ir nuvargusi showoff.gif as lankau 3menesius ir vis dar negaliu atsidziaugti.treniruokliai tikrai neprilygsta treniruotei,nes pati greiciausiai neprisiversi tiek padaryti,o kai visos kartu,su muzika ir trenere darysit,tai daugiau is saves isspausi karsta.gif as einu 4kart i savaite,bet dazniausiai tik grizus po treniruotes jau noriu vel atgal lekti hihihi.gif
trumpai tariant,as tik uz!esu labai laiminga,kad atradau toki uzsiemima!o tu bent pabandyk,jei nepajegsi ar nepatiks,eik pas kita trenere,jei ir visos isbandytos nepatiks,eisi i treniruoklius ir tiek.sportas bet kuriuo atveju teigiama good.gif
Atsakyti
Patariu eiti 4u.gif Aerobika tikrai stulbinantis energijos užtaisas. Aš pati lankau tik 2 k. per savaitę, nes kitų treniruočių laikas man netinkamas. Kitus 2 k. einu į treniruoklius, bet juos mielai iškeisčiau į aerobiką, jei tik turėčiau galimybę thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi už aerobiką. juda visas kūnas, dega kalorijos, linijos dailėja thumbup.gif
tik reikia išbandyti visas treniruotes, atsirinkti, kas labiausiai patinka.
pvz. man nepatinka su šokiais, joga, pilatesas, o stepas, treniruotės su svoriais labai super 4u.gif
Atsakyti
Viskas priklauso nuo trenerio. Ne visuose klubuose yra "zavadylų", kurios tikrai sugeba nuteikti žmogų ateiti dar ir dar kartą. Kaip sporto rūšis, aerobika puikus dalykas svorio metimui. Kiek numesi, priklauso nuo tavo mitybos. Normaliai maitinantis vidutiniškai su 3-4/sav. aerobikos įmanoma nusikratyt 1-3 kg, priklausomai nuo tavo dabartinio svorio. Ar tau patiks, vėlgi, negali žinoti. Mėgstančios šokti neįsivaizduoju geresnės alternatyvos. Dėl energijos, vėlgi - vieną aerobika pakrauna, kitą - išsunkia. Aš pati einu 3-4 k. aerobika, kartais į treniruoklius nueinu. Reziume - turi pabandyti pati mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 28 balandžio 2008 - 16:36
Aš irgi už aerobiką. thumbup.gif Jau daug metų sportuoju ir ne tik kad nenusibodo, bet kuo toliau tuo sunkiau nenueiti į treniruotę. Tikrai reikia labai rimtos priežasties, kad po darbo eičiau ne į sporto klubą, o kur nors kitur. lotuliukas.gif
Atsakyti
as irgi uz aerobika,tai nerealu,aisku priklauso nuo trenerio kokia choreografija pateiks,kaip uzves,sudomins,veza thumbup.gif
Atsakyti