Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

Na, ten vyksta tik aerobikos uzsiemimai. Treniruokiu nera. Salygos kaip sakiau nera super: tipine vaiku darzelio sale su veidrodziais, dusas yra, rubine, kur mes persirengiame, bet ten tik pakabos, uzraktu nera, bet vyksta viskas salia.Del intensyvumo labai man sunku pasakyti, cia jau nuo kiekvienos priklauso, bent man jo pilnai uztenka. Choreografijos tikrai ismokstama, nors is pradziu gan sunkoka (dar ir dabar nevisada pavyksta). Per menesi mokam 60 Lt, plius uz kiekviena apsilankyma po 2 lt. Uzsiemimai vyktas pirmadieniais (18 val.), antradieniais (17.30 ir 19.00 val.), ketvirtadieniais (18.00 val.), sestadieniais (11 val.).


Atsakyti
O as pradejau lankyti Aitvare- fabijoniskiu -305. Salygos panasios kaip darzelyje, apie kuri snekat, bet ir kaina atitinkama 60 lt, studentams - 50. Dabar visi kaulai skauda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2006 02 21, 23:27)
O as pradejau lankyti Aitvare- fabijoniskiu -305. Salygos panasios kaip darzelyje, apie kuri snekat, bet ir kaina atitinkama 60 lt, studentams - 50. Dabar visi kaulai skauda  lotuliukas.gif

60lt.bet nereikia papyldomai uz kiekviena karta 2lt.moket. thumbup.gif .as savo vaika vedu i darzeli SAKALELIS.kaip ir patogu butu...bet kai uzejau i ta sale(rudeni)toks kvapelis g.gif .geriau vazineju i sigma.kaina panasi,bet ieina ir treniruokliai fitness4.gif vaziuju ryte,vaika nuvedus arba pries pasiimant,kad butu pakeliui thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, InguleJ smile.gif
Ačiū, Dovyte smile.gif
O kaip Aitvare - kiek kartų per savaitę, intensyvumas, choreografija, dušai, spintelės?
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2006 02 22, 09:59)
Ačiū, InguleJ smile.gif
Ačiū, Dovyte smile.gif
O kaip Aitvare - kiek kartų per savaitę, intensyvumas, choreografija, dušai, spintelės?


Aitvare 3 kartus pers savaite- antradieni, ketvirtadieni ir sestadieni is ryto. Jokiu spinteliu nera, yra vienas merginu persirengimo kambarys. Duse maudytis neisdrisau, ties sakant jo ir neieskojau ( po to kai isibroviau i vaikinu persirengimo kambari blush2.gif ), bet man tai neaktualu, nes gyvenu salia ir po treniruotes begu praustis namo. Buvau tik viena karta, tai dar nelabai zinau kaip kas.
Treniruote vidutinio intensyvumo.
Papildyta:
QUOTE(pagrandukasss @ 2006 02 22, 00:37)
60lt.bet nereikia papyldomai uz kiekviena karta 2lt.moket. thumbup.gif .as savo vaika vedu i darzeli SAKALELIS.kaip ir patogu butu...bet kai uzejau i ta sale(rudeni)toks kvapelis g.gif .geriau vazineju i sigma.kaina panasi,bet ieina ir treniruokliai fitness4.gif vaziuju ryte,vaika nuvedus arba pries pasiimant,kad butu pakeliui thumbup.gif


O kiek sigmoje kainuoja (aerobika+ treniruoklai) ir kiek kratu vyksta treniruotes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovyte: 22 vasario 2006 - 11:25
QUOTE(Dovyte @ 2006 02 22, 12:18)
O kiek sigmoje kainuoja (aerobika+ treniruoklai) ir kiek kratu vyksta treniruotes?

http://www.shaping.lt/index2.html
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2005 08 19, 17:26)
Zujka gi cia buvusi Juree mirksiukas.gif  biggrin.gif  as zveryne tongue.gif bet zinok aerobika reik lankyt dazniau..o dar geriau step aerobika...patikek idomiau... thumbup.gif



Kaip kam.
Man step aerobika visai nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Gal žinote kur galima nebrangiai lankyti aerobiką Antakalnyje arba Žirmūnuose? Turiu omenyje ne sporto klubus, o tiesiog aerobikos užsiėmimus, kurie vedami mokyklose ar kt. 4u.gif
Atsakyti
Mane taip pat labai domintu zirmunuose, buciau dekinga jai kas pranestu aisku jai zino 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi ieškau kokio pigesnio varianto Žirmūnuose. Būčiau labai dėkinga, jei kas pasidalintų informacija. smile.gif
Atsakyti
Sveikos gal kas zynot kur lazdynuose butu galima aerobika lankyti?niu but gerai jei dar nebrangiai ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Siūlau lankyti pas mane smile.gif pačios galėsite įvertinti... vyksta centre,pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19:30 iki 20:30.nuomuojuosi salę su speciale įranga aerobikai. kaina tik 7 lt smile.gif jei susidomėjote rašykite man smile.gif galima paskambinti... 8- 6 5 2- 1 0 6 4 2
Papildyta:
QUOTE(lilijaa @ 2008 02 01, 19:36)
Aš irgi ieškau kokio pigesnio varianto Žirmūnuose. Būčiau labai dėkinga, jei kas pasidalintų informacija.  smile.gif

Siūlau lankyti pas mane pačios galėsite įvertinti... vyksta centre,pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19:30 iki 20:30.nuomuojuosi salę su speciale įranga aerobikai. kaina tik 7 lt jei susidomėjote rašykite man galima paskambinti... 8- 6 5 2- 1 0 6 4 2
Atsakyti