Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

QUOTE(aistuliaa @ 2011 05 11, 19:28)
įdomu smile.gif aš vis bandau bandau ir nenueinu, nors man ten ir laikas tinka, bet kažkaip viena nesiryžtu, nes draugės nenori  biggrin.gif



Aš tai irgi viena eisiu, nes draugėms vieta nepatogi, o man kaiptik, pakeliui iš darbo, netoli namų, ir kaina gera rolleyes.gif Pradėt kažką lankyt aš irgi senai jau mąsčiau.. Bet nutariau kad viskas, reik susiimt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilija @ 2011 05 12, 07:33)
Aš tai irgi viena eisiu, nes draugėms vieta nepatogi, o man kaiptik, pakeliui iš darbo, netoli namų, ir kaina gera  rolleyes.gif Pradėt kažką lankyt aš irgi senai jau mąsčiau.. Bet nutariau kad viskas, reik susiimt  biggrin.gif


Man tai vieta ne itin, bet kaina patinka ir lankstus treniruočių grafikas rolleyes.gif nes jau mačiauir ryte galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 16, 22:54)
Ar niekas nelanko aerobikos studijoje „Gražios linijos“ Baltupiuose, Vilniuje?


Ai, nusipirkau ka tik kupona 4 kartams rytais, isbandysiu biggrin.gif Laikas man tinka, treniruotes ivairios.

http://dyl.lt/akcija...grazios-linijos
Atsakyti
sweikutes gal kaune ka parekomenduotumete pastraksejimui .patogiausia zaliakalnis ir centras . wub.gif ir gal kas noretu sportuoti kartu mmm?
Atsakyti
Sveikos,paneles. Ziuriu tema truputi apmirus, bet gal kas atsilieps smile.gif Ieskau, kur galeciau lankyti aerobika. Siaip esu beveik nesportavus, tai noreciau kur nors, kur mazesnes grupes ir daugiau demesio skiriama kiekvienam individualiai. Tiesiog noriu teisingai sportuoti ir mesti svori smile.gif Gal kas nors zino ka nors Lazdynuose,Karoliniskese,Savanoriu prospekte?.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedru @ 2011 09 24, 15:58)
Sveikos,paneles. Ziuriu tema truputi apmirus, bet gal kas atsilieps smile.gif Ieskau, kur galeciau lankyti aerobika. Siaip esu beveik nesportavus, tai noreciau kur nors, kur mazesnes grupes ir daugiau demesio skiriama kiekvienam individualiai. Tiesiog noriu teisingai sportuoti ir mesti svori smile.gif Gal kas nors zino ka nors Lazdynuose,Karoliniskese,Savanoriu prospekte?.. smile.gif


Taigi, as irgi mazesniu ir pastoviu grupiu ieskau.... kol kas be sansu. Nes visur kur klubuose 0 demesio, kai atlieki pratima ir del to gali ne tik kad pasitempt ir pakenkt sau.
Jei dar kas atsirastu i sai tema, tai ir as labai noreciau.
Atsakyti
QUOTE(giedru @ 2011 09 24, 14:58)
Sveikos,paneles. Ziuriu tema truputi apmirus, bet gal kas atsilieps smile.gif Ieskau, kur galeciau lankyti aerobika. Siaip esu beveik nesportavus, tai noreciau kur nors, kur mazesnes grupes ir daugiau demesio skiriama kiekvienam individualiai. Tiesiog noriu teisingai sportuoti ir mesti svori smile.gif Gal kas nors zino ka nors Lazdynuose,Karoliniskese,Savanoriu prospekte?.. smile.gif



Kiekvienam individuliai niekas jums demesio neskirs, tam yra yra grupinis uzsiemimas. Treneris nestoves tikrai prie jusu visa treniruote, palikdavas kitus dievo valiai. Norint individualiai ir demesio - dirbkite su asmeniniu treneriu.
Atsakyti
Ar niekas nesilanko ModusDance Šeškinėje? Akcija yra, bet įdomu kiek ten vietos, nes su kuponais vistiek daugiau žmonių bus nei įprastai g.gif ir šiaip kaip ten tie užsiėmimai?
Papildyta:
QUOTE(milana31 @ 2011 05 18, 11:23)
Ai, nusipirkau ka tik kupona 4 kartams rytais, isbandysiu  biggrin.gif  Laikas man tinka, treniruotes ivairios.

http://dyl.lt/akcija...grazios-linijos


Ir kaip įspūdis?
Atsakyti
Sveikos, domina aerobika Vilijampolėj, Žialiakalny ar Šilainiuose - na aplinkiniuose rajonuose. Svarbu, kad nebūtų brangu, gal turit ką pasiūlyti? smile.gif Būčiau dėkinga.
Atsakyti
As irgi susidomejau "Graziomis linijomis" smile.gif
Lauksiu atsiliepimu (arba bandysiu pati tongue.gif )
Atsakyti
Mergaites, gal kuri lankot aerobika Draugystes 19 kaune, vdu sporto centre? ar ten galima lankyt jau nebe vdu studentei.. g.gif 4u.gif 4u.gif buciau dekinga.. gal turit gerb. Zaborskienes kontaktus?
Atsakyti
Kaune geriausia FANKAS, tiek kainos atžvilgiu, tiek profesionalumu, tiek emocijomis mirksiukas.gif

rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti