Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

QUOTE(M_A @ 2010 11 10, 12:35)
pasiklausk Supergymo temoje, nes ten taip pat veda treniruotes ta pati Solveiga
smile.gif gal daugiau kas sureaguos ir parašys bigsmile.gif

Na gal klausimą biški ne taip suformulavau, nes apie Solveigą jau esu Supergym skaičius šiek tiek, lyg ir neblogi buvo atsiliepimai apie tą kaip apie trenerę, kiek pamenu, tikėjaus, kad gal kas lanko Sportlife ir galėtų bendrai pasakyti, ar daug ten žmonių ateina į treniruotes (nes būna tik kartą per dieną ir tai tik kas antrą), bet turbūt nelabai kas lanko to klubo iš čia besilankančių g.gif
Atsakyti
as aerobika lankau SIGMOJ luksio gatvej tai zinokit visai nieko, trenere tikrai liux Jurga, o kaina 90 , man siaip brangoka pagal salygas , bet netoli namu : )
Papildyta:
as aerobika lankau SIGMOJ luksio gatvej tai zinokit visai nieko, trenere tikrai liux Jurga, o kaina 90 , man siaip brangoka pagal salygas , bet netoli namu : )
Atsakyti
QUOTE(auraaura @ 2010 11 25, 18:00)
as aerobika lankau SIGMOJ luksio gatvej tai zinokit visai nieko, trenere tikrai liux Jurga, o kaina 90 , man siaip brangoka pagal salygas , bet netoli namu : )


O kaip pas Jurgą su vietom? Ar daug žmonių susirenka? Labai jau populiarus laikas Jurgos treniruočių...
Atsakyti
Visada lankydavau tik treniruokliu sale, sokius arba baseina. O stai dabar susimasciau apie aerobika.. Gal galetumet rekomenduoti, kur Klaipedoje geros treniruotes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina1981 @ 2010 11 28, 00:23)
Visada lankydavau tik treniruokliu sale, sokius arba baseina. O stai dabar susimasciau apie aerobika.. Gal galetumet rekomenduoti, kur Klaipedoje geros treniruotes?  4u.gif


man eoloj patinka, treneres Rasa ir Lijana superines thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elze1 @ 2010 11 28, 16:04)
man eoloj patinka, treneres Rasa ir Lijana superines  thumbup.gif


Ar didelis kruvis? Daug zmoniu lanko treniruotes?
Atsakyti
QUOTE(Kristina1981 @ 2010 11 28, 22:35)
Ar didelis kruvis? Daug zmoniu lanko treniruotes?


pakankamas kruvi, o jei dar truksta tai nueinu i treniruoklius. kadangi einu rytais, tai nelabai daug buna zmoniu, na kaip, kartais daugiau, kita kart maziau. taciau vietos uztenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2010 11 05, 19:34)
kokia nesamone o is kur jus gausit reikiama asortimenta aerobikai-stepa (be kurio neisivaizduoju aerobikos ) svarelius kilimelius stangutes ? ar pati trenere viska tys i ta vaiku darzeli ? lotuliukas.gif  tikra nesamone. ar ne protingiau dasideti kokius 30 lt prie tu 40 ir normaliai pasportuoti kokiam super gyme ?  blink.gif  blink.gif  blink.gif

Kodėl taip? Tikrai įmanoma aerobika be stepo platformos, pati lankau tokią pakaitom su stepu ir krūvis netgi didesnis nei stepo aerobikoj. Kaip tik dabar labai populiaru nesinaudoti jokiom priemonėm, tik savo kūnu (pvz. vietoj svarelių - atsispaudimai, pratimas "lenta" ir t.t.). O kilimėlius kiekvienas savo gali atsinešti. Beje, veidrodžių salė yra beveik kiekvienam daržely. Su dušais jau sunkiau, bet nieko baisaus greit į mašiną (ar ant dviračio, ar bėgte) namo ir tada praustis. Pati taip darau kartais ax.gif
O gymai Lietuvoj super perbranginti, tikrai nemanau, kad verta tiek daug mokėti... Esu buvus aerobikoj išnuomotoj darželio (ir mokyklos) salėj ir viskas buvo super.

Aišku, įsitikinti, kad trenerė gera ir salė bent jau lūkesčius atitinka yra svarbu.
Atsakyti
Gal yra lankančių step aerobiką apollo gym klube?
Papildyta:
QUOTE(Florisima @ 2010 11 05, 09:53)
Sveikos merginos ir moterytes  smile.gif  bigsmile.gif
su draugemis nusprendeme, kad ne pro sali, artejant ziemai butu pajudeti ir neuzsiauginti papildomu riebaliuku (o galbut ir numesti nereikalingus) taigi, pradejome ieskoti kur ir kaip tai galetume daryti... ir radome  ax.gif  bigsmile.gif
Aerobikos instruktore, kuri nuomotu patalpas taikos pr.97, Vilniuje, vaiku darzelio patalpose, planuojamos treniruotes tris kartus i savaite, o kaina menesiui 40 lt.

Jeigu kyla klausimu rasykite jai siuo pastu: renatazakar@gmail.com, tel (860537507)

Musu jau yra 5ios...tad laukiame daugiau susidomejusiu ir pradedam judeti...  ax.gif  biggrin.gif  bigsmile.gif

P.S. kiek ieskojau pagal kaina, tai cia pigiausias pasiulymas, taigi, jamam ta pigiausia aerobikos varianta  mirksiukas.gif  ir piniginei sveikiau ir sveikatai geriau  rolleyes.gif  biggrin.gif  ax.gif


O čia ta step aerobika ar paprasta? Ar jos nesiskiria? biggrin.gif g.gif
Atsakyti
O gal kas žino, ar vyksta aerobika Lazynuose ar aplink juos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(justea @ 2010 12 09, 16:55)
O gal kas žino, ar vyksta aerobika Lazynuose ar aplink juos?  ax.gif


Mane irgi domintu aerobika Lazdynuose, nes Impulse brangoka g.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif Planuoju nuo vasario mėn. pradėt lankyt aerobiką. Ir tiesiog iškilo klausimas,ar įmanoma per pusę metų sportuojant 2 kartus per savaitę,derinant maistą ir nevalgant po 18h numesti 13kg? blush2.gif ax.gif
Atsakyti