Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

QUOTE(_Only_ @ 2010 08 18, 19:57)
As dar buvau girdejusi, gal SM skaiciau, kad vyko/vyks (?) Pedagoginiame u-tete  rolleyes.gif tai ten man atrodo kainavo 60lt studentems, 70lt - visoms kitoms  cool.gif


O, čia irgi geras variantas, aš studijuoju ten, tai neblogai būtų smile.gif ir dabar tikrai kažką pamenu, kad ir aš girdėjau, kad ten ir treniruokliai yra, galima eiti, aerobikos, jogos ir pan smile.gif
Atsakyti
Taip taip vyko pedagoginiame smile.gif aš pati pernai lankiau ax.gif Skambinau rugpjūčio pradžioje trenerei tai sakė nuo rugsėjo vėl vyks
Įkelčiau nuorodą, bet kažkodėl vpu puslapis neatsidaro - gal pertvarko ar ką g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 08 18, 19:52)
O kokios kainos buvo? Kaip ten sužinoti ar vėl vyks? Gal kokius kontaktus turit? smile.gif


Geriausia turbūt būtų nueiti į mokyklą ir paklausti. Pernai mano laiptinėj kažkas vis pakabindavo skelbimus apie ten vykstančias aerobikos treniruotes, bet pati neesu buvus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ida66 @ 2010 08 19, 17:10)
Geriausia turbūt būtų nueiti į mokyklą ir paklausti. Pernai mano laiptinėj kažkas vis pakabindavo skelbimus apie ten vykstančias aerobikos treniruotes, bet pati neesu buvus.  smile.gif

jeigu ka nors suzinotumet netycia, prasau praneskit 4u.gif as bandysiu rugseji nueiti i mokykla pasiklausti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 08 19, 17:14)
jeigu ka nors suzinotumet netycia, prasau praneskit  4u.gif as bandysiu rugseji nueiti i mokykla pasiklausti  smile.gif


Pranešk, ką sužinosi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina Les @ 2010 08 19, 08:09)
Taip taip vyko pedagoginiame  smile.gif  aš pati pernai lankiau  ax.gif  Skambinau rugpjūčio pradžioje trenerei tai sakė nuo rugsėjo vėl vyks
Įkelčiau nuorodą, bet kažkodėl vpu puslapis neatsidaro - gal pertvarko ar ką  g.gif


Va, jau veikia, radau wink.gif
Tik įdomu kada bus normalus jau tvarkaraštis paskelbtas smile.gif
vpu aerobika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 20 rugpjūčio 2010 - 08:00
QUOTE(aistuliaa @ 2010 08 20, 08:58)
Va, jau veikia, radau wink.gif
Tik įdomu kada bus normalus jau tvarkaraštis paskelbtas smile.gif
vpu aerobika


Pas juos labai problematiška su informacija: lankiau nuo lapkričio iki birželio, tai per visą tą laiką į internetą niekas tvarkaraščio normalaus neįkėlė, o prie rūbinės normalų tvarkaraštį pakabino tik pavasarį doh.gif . Šiaip reikėtų tiesiog skambinti tuo telefonu ir klausti, nuo kada, kuriomis dienomis ir valandomis bus treniruotės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina Les @ 2010 08 20, 10:51)
Pas juos labai problematiška su informacija: lankiau nuo lapkričio iki birželio, tai per visą tą laiką į internetą niekas tvarkaraščio normalaus neįkėlė, o prie rūbinės normalų tvarkaraštį pakabino tik pavasarį  doh.gif . Šiaip reikėtų tiesiog skambinti tuo telefonu ir klausti, nuo kada, kuriomis dienomis ir valandomis bus treniruotės    biggrin.gif


Ok, ačiū, reikės pasiskambinti rugsėjį biggrin.gif
VPU žiūriu su informacija sunku, ypač jos talpinimu internete biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 23 rugpjūčio 2010 - 21:32
QUOTE(aistuliaa @ 2010 08 01, 22:53)
Gal dar yra lankusių/lankančių ten? Visai sudomino smile.gif
Išvis niekad nebuvau sporto mėgėja, bet galvoju visai smagu būtų pabandyti kokią aerobiką pastrakalioti biggrin.gif
Gal dar yra kokių pasiūlymų, kur pigiau galima, nei didžiuosiuose sporto klubuose? Domina kažkur aplink Karoliniškes, Centrą..
Papildyta:
Tikrai pažiūrėjau kainas, nėra aukštos, o studentems dar ir nuolaidą padaro papildomą  rolleyes.gif

85 lt uz 3 kartus i savaite ?
as moku 110 , neribotas abonimentas, ir jei ka, super gyme, rekomenduoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2010 08 24, 17:49)
85 lt uz 3 kartus i savaite ?
as moku 110 , neribotas abonimentas, ir jei ka, super gyme, rekomenduoju  drinks_cheers.gif

As jei cia, pries saves - m-kloje suzinosiu, kad nevyksta aerobikos uzsiemimai, tada irgi piksiu per SM ta neribota super gym'e smile.gif
Atsakyti
as lankiau seipingo sporto kluba. Jis nera prasmatnus, bet skirtas moterims.
http://www.shaping.lt/
Kainos nera labai dideles. Aerobikos treneres neblogos, populiariausi Irenos uzsiemimai, nes ji labai gerai praveda treniruotes. Iseini slapia smile.gif ir nuotaika stengiasi gera palaikyti smile.gif zodziu, turbine trenere smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2010 08 24, 17:49)
85 lt uz 3 kartus i savaite ?
as moku 110 , neribotas abonimentas, ir jei ka, super gyme, rekomenduoju  drinks_cheers.gif


Nesupratau konkrečiai apie kurį čia klausiat smile.gif
Aš visgi labiausiai susidomėjau Vytenio gatvėje vykstančiais užsėmimais kur čia kažkas minėjo, nes man ten po darbo labai patogu būtų rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaivute2 @ 2010 08 24, 19:05)
as lankiau seipingo sporto kluba. Jis nera prasmatnus, bet skirtas moterims.
http://www.shaping.lt/
Kainos nera labai dideles. Aerobikos treneres neblogos, populiariausi Irenos uzsiemimai, nes ji labai gerai praveda treniruotes. Iseini slapia smile.gif ir nuotaika stengiasi gera palaikyti smile.gif zodziu, turbine trenere smile.gif


Kokios ten kainos jei lankyt būtent aerobikos užsiėmimus? Domina mane tas klubas irgi, seniai dairausi, bet vieta nėra patogi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 24 rugpjūčio 2010 - 22:10
tame seipingo psl yra surasytos visos kainos http://www.shaping.lt/index2.html.
1 menuo (12 uzsiemimu) : 110 Lt.
Atsakyti