Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

QUOTE(M_A @ 2010 08 16, 21:25)
rekomenduoju supergymą smile.gif aerobika ten liuks

noreciau iki 100-110lt tilpti blush2.gif pati dirbu, tai turbut tik vakarais ar savaitgaliais galeciau sportuoti..
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 08 16, 21:34)
noreciau iki 100-110lt tilpti  blush2.gif pati dirbu, tai turbut tik vakarais ar savaitgaliais galeciau sportuoti..

tai jei nesi čia sportavus jumkis prie SM grupės ir neribotas abonimentas tau ir kainuos 110 ir galėsi sportuot kada norėsi ir kiek norėsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2010 08 16, 21:50)
tai jei nesi čia sportavus jumkis prie SM grupės ir neribotas abonimentas tau ir kainuos 110 ir galėsi sportuot kada norėsi ir kiek norėsi ax.gif

o gal galite tada nuoroda imesti, kur galeciau info paskaityti? rolleyes.gif

kazka panasaus skaiciau, atrodo kur Ingakalnis rase, bet man atrodo, kad man vieta netiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 08 16, 19:57)
as kai pati Pilaiteje gyvenu, tai ir ziuriu, kur arciau butu  smile.gif ziurejau sport life kluba Justiniskese, ten visai nebrangiai, bet tvarkarascio ju nesuprantu  unsure.gif turbut nuo rugsejo men. nauja sudarys  rolleyes.gif

o kokiam impulse turbut brangoka butu  unsure.gif


Impulse tikrai brangoka smile.gif
Sport life pažiūrėsiu ryt, šiandien neturiu jėgų wink.gif
Papildyta:
QUOTE(M_A @ 2010 08 16, 21:25)
rekomenduoju supergymą smile.gif aerobika ten liuks


bet brangu, reiktų imti pilną abonentą, tai kaina būtų 150 g.gif

Papildyta:
QUOTE(_Only_ @ 2010 08 16, 21:34)
noreciau iki 100-110lt tilpti  blush2.gif


Aš irgi iki 100 litų per mėn galiu leisti sau sportui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 08 16, 22:00)
o gal galite tada nuoroda imesti, kur galeciau info paskaityti?  rolleyes.gif

kazka panasaus skaiciau, atrodo kur Ingakalnis rase, bet man atrodo, kad man vieta netiko  g.gif

Ignakalnis man regis bodygymo grupę renka, ar kokio ten klubo, bet ne supergymo. o supergymo tema keliom temom apacioj buvo biggrin.gif
http://www.supermama...howtopic=360895
tai va, neribotas kainuos tik 110, o aerobikos tvarkarastis nepalyginamai didesnis uz kokio sport life, o kaina zymiai mazesne nei impulso, kur kainos tikrai dideles
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2010 08 17, 01:47)
Aš irgi iki 100 litų per mėn galiu leisti sau sportui  blush2.gif

neribota abonenta iki 100lt tikrai sunkoka bus rast, kad dar ir aerobikos normalus tvarkarastis butu, o ne 2 kartai i savaite, todel 110 supergyme tikrai yra mazai, bet cia jums sprest, kas geriau ir patogiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 08 17, 01:47)
Impulse tikrai brangoka smile.gif
Sport life pažiūrėsiu ryt, šiandien neturiu jėgų wink.gif
Papildyta:
bet brangu, reiktų imti pilną abonentą, tai kaina būtų 150  g.gif 

Papildyta:
Aš irgi iki 100 litų per mėn galiu leisti sau sportui  blush2.gif

Okis mirksiukas.gif

QUOTE(M_A @ 2010 08 17, 15:38)
Ignakalnis man regis bodygymo grupę renka, ar kokio ten klubo, bet ne supergymo. o supergymo tema keliom temom apacioj buvo biggrin.gif
http://www.supermama...howtopic=360895
tai va, neribotas kainuos tik 110, o aerobikos tvarkarastis nepalyginamai didesnis uz kokio sport life, o kaina zymiai mazesne nei impulso, kur kainos tikrai dideles
Papildyta:

neribota abonenta iki 100lt tikrai sunkoka bus rast, kad dar ir aerobikos normalus tvarkarastis butu, o ne 2 kartai i savaite, todel 110 supergyme tikrai yra mazai, bet cia jums sprest, kas geriau ir patogiau drinks_cheers.gif

aciu uz nuoroda thumbup.gif 4u.gif paziuresiu smile.gif
Atsakyti
Issisaugojau super gym'o nuoroda, tik reiktu dabar turbut palaukti rugsejo, kad aerobikos tvarkarasti suzinoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 08 16, 19:57)
as kai pati Pilaiteje gyvenu, tai ir ziuriu, kur arciau butu  smile.gif ziurejau sport life kluba Justiniskese, ten visai nebrangiai, bet tvarkarascio ju nesuprantu  unsure.gif turbut nuo rugsejo men. nauja sudarys  rolleyes.gif

o kokiam impulse turbut brangoka butu  unsure.gif


Pernai aerobikos užsiėmimai vyko Įsruties g. esančioje mokykloje. Jei nori arčiau namų, tai prasidėjus mokslo metams, pasidomėk gal ir vėl bus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Galiu rekomenduoti ŠOKIO AEROBIKA Kaune, savanorių pr. smile.gif Kam įdomu, rašykite į až smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ida66 @ 2010 08 18, 17:14)
Pernai aerobikos užsiėmimai vyko Įsruties g. esančioje mokykloje. Jei nori arčiau namų, tai prasidėjus mokslo metams, pasidomėk gal ir vėl bus.  mirksiukas.gif

Toj naujoj zalioj ar senoj? g.gif as prie pat ju gyvenu, tai man idealu butu, bet praeitais metais senoj m-kloj klausiau, tai sake niekas nevyksta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ida66 @ 2010 08 18, 17:14)
Pernai aerobikos užsiėmimai vyko Įsruties g. esančioje mokykloje. Jei nori arčiau namų, tai prasidėjus mokslo metams, pasidomėk gal ir vėl bus.  mirksiukas.gif


O kokios kainos buvo? Kaip ten sužinoti ar vėl vyks? Gal kokius kontaktus turit? smile.gif
Atsakyti
As dar buvau girdejusi, gal SM skaiciau, kad vyko/vyks (?) Pedagoginiame u-tete rolleyes.gif tai ten man atrodo kainavo 60lt studentems, 70lt - visoms kitoms cool.gif
Atsakyti