Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

QUOTE(lietuva01 @ 2010 06 18, 21:16)

Puse metu lankant aerobika, tikrai galima sustiprinti bei uzsiauginti didesnius raumenukus, o juk jie sveria daug  smile.gif

Pritariu, sportuojant reikia žiūrėt ir ką valgai, nes kitaip raumenys užaugs, o riebaliukai nekris.
Atsakyti
QUOTE(lirana @ 2010 01 04, 21:28)
Labas:) jau turbut radai, ko ieskojai, bet jei dar ne, tai as lankau aerobika (netoli savanoriu, salia geliu turgelio, vytenio gatvej), siaip labai patenkinta, ir kaina tikrai pigiausia, kiek esu lankiusi. 2kartus i savaite menesinis mokestis 75lt, o 3kartus i savaite 85lt  mirksiukas.gif  siaip dabar musu kompanija ten apmazejo, salciai visas isgulde  verysad.gif bet pavasariop manau vel priguzes entuziastu bigsmile.gif tai treneres tel del visa ko palieku... 862758154


Gal dar yra lankusių/lankančių ten? Visai sudomino smile.gif
Išvis niekad nebuvau sporto mėgėja, bet galvoju visai smagu būtų pabandyti kokią aerobiką pastrakalioti biggrin.gif
Gal dar yra kokių pasiūlymų, kur pigiau galima, nei didžiuosiuose sporto klubuose? Domina kažkur aplink Karoliniškes, Centrą..
Papildyta:
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 18, 00:00)
www.citydance.lt
ir kainos labai mazos.


Tikrai pažiūrėjau kainas, nėra aukštos, o studentems dar ir nuolaidą padaro papildomą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 08 01, 22:53)
Tikrai pažiūrėjau kainas, nėra aukštos, o studentems dar ir nuolaidą padaro papildomą  rolleyes.gif


Beje, tas citydance čia kažkur kur Sigma? g.gif
Atsakyti
Mergaites, reik jusu pagalbos, noriu isigyti kilimeli, na kad galeciau asilenkimus ir kt. pratimus daryti, gal galite paaiskinti, kuo skiriasi jogos ir aerobikos kilimeliai? daug kur prie jogos raso, kad tinka ir aerobikai? ir koki geriausia rinktis? galbut storesni? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(utiutiutiu @ 2010 08 10, 21:26)
Mergaites, reik jusu pagalbos, noriu isigyti kilimeli, na kad galeciau asilenkimus ir kt. pratimus daryti, gal galite paaiskinti, kuo skiriasi jogos ir aerobikos kilimeliai? daug kur prie jogos raso, kad tinka ir aerobikai? ir koki geriausia rinktis? galbut storesni? smile.gif


Jogos yra plonesnis visų pirma, ten svarbu stabilumas. Aerobikai būna minkštesni ir storesni šiek tiek. Jei labai plonas kilimėlis, gali būti kieta ant jo daryti pratimus, ypač kokius atsilenkimus ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 18, 00:00)
Siandien pirma karta nuejau i aerobikos treniruote - buvau ziauriai patenkinta  bigsmile.gif  Labai smagus uzsiemimai,  nors siaip nelabai buvau megeja aerobikos.
labai rekomenduoju
http://citydance.blo...04/studija3.jpg[/img]
www.citydance.lt
ir kainos labai mazos.

bet cia aerobikos nera? unsure.gif
Atsakyti
Gal atsirastu norinciu kartu lankyti aerobika kokiame nors sporto klube nuo rugsejo? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 08 14, 22:11)
Gal atsirastu norinciu kartu lankyti aerobika kokiame nors sporto klube nuo rugsejo?  rolleyes.gif


Kokiame pvz? Esi kažką nusižiūrėjusi? smile.gif aš ieškausi irgi kur lankyti nuo rugsėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 08 16, 13:19)
Kokiame pvz? Esi kažką nusižiūrėjusi? smile.gif aš ieškausi irgi kur lankyti nuo rugsėjo  smile.gif

as noreciau aerobika lankyti, be treniruokliu..man arciausiai butu kazkas, kad butu prie spaudos rumu, karoliniskes, justiniskes.. smile.gif

o tau? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 08 16, 16:24)
as noreciau aerobika lankyti, be treniruokliu..man arciausiai butu kazkas, kad butu prie spaudos rumu, karoliniskes, justiniskes.. smile.gif

o tau?  rolleyes.gif


Man toje pusėje irgi patogiausia būtų smile.gif tik kolkas nesu normaliai žiūrėjusi kur čia galima..
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 08 16, 19:55)
Man toje pusėje irgi patogiausia būtų smile.gif tik kolkas nesu normaliai žiūrėjusi kur čia galima..

as kai pati Pilaiteje gyvenu, tai ir ziuriu, kur arciau butu smile.gif ziurejau sport life kluba Justiniskese, ten visai nebrangiai, bet tvarkarascio ju nesuprantu unsure.gif turbut nuo rugsejo men. nauja sudarys rolleyes.gif

o kokiam impulse turbut brangoka butu unsure.gif
Atsakyti
rekomenduoju supergymą smile.gif aerobika ten liuks
Atsakyti