Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

QUOTE(Damapupika @ 2010 02 04, 19:03)
Labas vakaras, o gal kur Seskinej, Justiniskese vyksta treniruotes aerobikos, nezinote?  4u.gif

Seskineje, Ozo g. yra Impulsas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aaangelika @ 2010 02 15, 13:09)
Seskineje, Ozo g. yra Impulsas  4u.gif


pradejau nuo snd ir as ten aerobika lankyti,pirmu kartu likau labai patenkinta smile.gif tik gal man siek tiek kruvio truko,tai galvoju dar po aerobikos ant treniruokliu paminti valandziuke,kazkaip norisi jaustis visikai be jegu po trinkes ax.gif kaip manot,nenusilpninsiu as taip savo organizmo?
Atsakyti
Gal kas patartumet, kokius papildus gert uzsieminiejantiems aerobika? Sportuoju jau 3 menesiai, kunas sutvirtejo, bet noreciau, kad greiciau riebaliukai degtu, sakau gal yra kokiu papildomu priemoniu? ax.gif
Atsakyti
Oi, kokia tyli ir neaktyvi tema... Nors ką čia šnekėt apie aerobiką - mažiau kalbų daugiau darbų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 14 gegužės 2010 - 23:27
Sveikos, ziuriu senai cia kas berase smile.gif gal zinote kas kur dabar vyksta aerobikos uzsiemimai mokyklose, darzeliuose ar kur kitur, kad brangu nebutu? ax.gif Ir cia daugiau sauletekio, zirmunu puseje? smile.gif
Atsakyti
Sveiki, mane irgi domina kur vyksta aerobikos uzsiemimai Kaune? Ir apskritai ar vyksta vasara? g.gif
Atsakyti
labas visoms smile.gif kaip sekas?gal patartumet kaip padaryt spagata? biggrin.gif
Atsakyti
Siandien pirma karta nuejau i aerobikos treniruote - buvau ziauriai patenkinta bigsmile.gif Labai smagus uzsiemimai, nors siaip nelabai buvau megeja aerobikos.
labai rekomenduoju
user posted image
www.citydance.lt
ir kainos labai mazos.
Atsakyti
lankau aerobika apie puse metu, ir man sokas - priaugau 5kg. Nikeo nebesuprantu, ejau liekneti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Evute* @ 2010 06 18, 00:07)
lankau aerobika apie puse metu, ir man sokas - priaugau 5kg. Nikeo nebesuprantu, ejau liekneti... unsure.gif



raumenys raumenys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuva01 @ 2010 06 18, 19:30)
raumenys raumenys  biggrin.gif



Neklaidinkit zmoniu. blush2.gif
Atsakyti
smile.gif
Sportas ---> energijos trukumas ---> daugiau maisto = nors ir sportuoji, bet valgai daugiau, todel eini i + kg

Siaip nuo intensyviu aerobikos uzsiemimu tai labai daug kaloriju sudeginama, tai turetu kristi svoris... Bet aisku geriausias variantas kai dar ir mityba derinama smile.gif
Papildyta:
Puse metu lankant aerobika, tikrai galima sustiprinti bei uzsiauginti didesnius raumenukus, o juk jie sveria daug smile.gif
Atsakyti