Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

na tokiu ten nezinau. jei netingit biski pavaziuot, tai nelabai brangus yra sigmos sporto centre:
http://www.shaping.lt/index2.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuva01: 23 rugpjūčio 2009 - 10:58
Gal kas norite kaune lankyti aerobika nuo rugsejo, vienai liudna smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif O aš ieškau aerobikos kur nors netoli savanorių pr. arba žvėryne. Irgi iš pigesnių variantų blush2.gif Gal patarsite, kur geriau, pigiau ir pan.? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lūšis @ 2009 05 28, 22:17)
Fankas gerai, nes ten yra Andžej  ax.gif

Lankiau šį sporto klubą kai dar mokiausi mokykloje, t.y. maždaug prieš gerus 10 metų. Pasirodo ir Andžej iki šiol ten treniruotes veda. ech, tik geri prisiminimai apie šio klubo treniruotes, o visgi trenerių dėmesys ir nuoširdumas yra labai svarbus.

Atsakyti
Fankas keistas reiškinys Kauno sporto klubų padangėje smile.gif. Kokie 99% komentarų apie šį klubą yra nerealiai teigiami - primena sektą smile.gif. Man asmeniškai jis nepatinka, jame niekad neužtenka vietos nei aerobikos salėje, nei persirengimo kambaryje. Andžej, nepaisant jo puikios kvalifikacijos, yra nuobodus pamokslininkas. Man labiau patinka principas - mažiau kalbų, daugiau šokių, bet matyt ne visiems tai yra svarbu, ką gi kiek žmonių tiek nuomonių.
Atsakyti
QUOTE(Tina Les @ 2009 09 02, 08:55)
Sveikos smile.gif O aš ieškau aerobikos kur nors netoli savanorių pr. arba žvėryne. Irgi iš pigesnių variantų  blush2.gif  Gal patarsite, kur geriau, pigiau ir pan.? 4u.gif

Labas:) jau turbut radai, ko ieskojai, bet jei dar ne, tai as lankau aerobika (netoli savanoriu, salia geliu turgelio, vytenio gatvej), siaip labai patenkinta, ir kaina tikrai pigiausia, kiek esu lankiusi. 2kartus i savaite menesinis mokestis 75lt, o 3kartus i savaite 85lt mirksiukas.gif siaip dabar musu kompanija ten apmazejo, salciai visas isgulde verysad.gif bet pavasariop manau vel priguzes entuziastu bigsmile.gif tai treneres tel del visa ko palieku... 862758154
Atsakyti
QUOTE(lirana @ 2010 01 04, 21:28)
Labas:) jau turbut radai, ko ieskojai, bet jei dar ne, tai as lankau aerobika (netoli savanoriu, salia geliu turgelio, vytenio gatvej), siaip labai patenkinta, ir kaina tikrai pigiausia, kiek esu lankiusi. 2kartus i savaite menesinis mokestis 75lt, o 3kartus i savaite 85lt  mirksiukas.gif  siaip dabar musu kompanija ten apmazejo, salciai visas isgulde  verysad.gif bet pavasariop manau vel priguzes entuziastu bigsmile.gif tai treneres tel del visa ko palieku... 862758154

Gaila nieko tokio panasaus nera aplink siaures miesteli.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
norejau paprasyti pagalbos.. nelabai dar gaudausi vilniuje.. bet noreciau lankyt sporto kluba su pirtim, gal baseinu, sporto sale ir butiniausiai su aerobika, bet nelabai zinau, kas salia butu..kokie sporto klubai ar vieteles kur pigiau... issinuomavau buta uzupyje,olandu gatveje...gal zinot kur patogiausiai ir pigiausiai butu koks sporto klubas? smile.gif dekui is anksto
Atsakyti
QUOTE(Mergikė @ 2010 01 21, 15:48)
Sveikos smile.gif
norejau paprasyti pagalbos.. nelabai dar gaudausi vilniuje.. bet noreciau lankyt sporto kluba su pirtim, gal baseinu, sporto sale ir butiniausiai su aerobika, bet nelabai zinau, kas salia butu..kokie sporto klubai ar vieteles kur pigiau... issinuomavau buta uzupyje,olandu gatveje...gal zinot kur patogiausiai ir pigiausiai butu koks sporto klubas? smile.gif dekui is anksto


Netoli Antakalnyje yra ActiveGym , bet baseino ten nėra. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras, o gal kur Seskinej, Justiniskese vyksta treniruotes aerobikos, nezinote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(as mylimoji @ 2009 10 19, 17:55)
Fankas keistas reiškinys Kauno sporto klubų padangėje smile.gif. Kokie 99% komentarų apie šį klubą yra nerealiai teigiami - primena sektą smile.gif.  Man asmeniškai jis nepatinka, jame niekad neužtenka vietos nei aerobikos salėje, nei persirengimo kambaryje. Andžej, nepaisant jo puikios kvalifikacijos, yra nuobodus pamokslininkas. Man labiau patinka principas - mažiau kalbų, daugiau šokių, bet matyt ne visiems tai yra svarbu, ką gi kiek žmonių tiek nuomonių.

jo jo sektantai mes biggrin.gif as irgi sportuoju Fanke, labai labai patenkinta esu thumbup.gif o del vietos, tai dabar fankas prasiplete ir atsinaujino, dabar yra dvi moteru persirengimo rubines ir du aukstai, viename treniruokliai, kitame - aerobika, zodziu, vietos padaugejo dvigubai biggrin.gif Andzej treniruotes nera mano megstamiausios, mano pati mylimiausia - Agne thumbup.gif labai super treniruotes thumbup.gif ir sales treneriai labai faini, visada parodo, paaiskina ir siaip susidraugavome biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(^Ingucia^ @ 2010 02 08, 22:27)
jo jo sektantai mes biggrin.gif  as irgi sportuoju Fanke, labai labai patenkinta esu thumbup.gif  o del vietos, tai dabar fankas prasiplete ir atsinaujino, dabar yra dvi moteru persirengimo rubines ir du aukstai, viename treniruokliai, kitame - aerobika, zodziu, vietos padaugejo dvigubai biggrin.gif  Andzej treniruotes nera mano megstamiausios, mano pati mylimiausia - Agne thumbup.gif  labai super treniruotes thumbup.gif  ir sales treneriai labai faini, visada parodo, paaiskina ir siaip susidraugavome biggrin.gif  4u.gif



Po atsinaujinimo man tik nepatinka kad kur vyksta aerobika duse vietos yra dvigubai maziau, net nera kur rubu, ranksluoscio pasikabinti, dusai be pertvaru...
Ir nepatiko kad pabrangino, dabar ima jau 3 lt uz kiekviena treniruote papildomai.
Atsakyti