Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika

Sweikos mamytes (ir ne tik) drinks_cheers.gif ash irgi db paieshkose kur cia db pradet sportuoti? bet kad ir idomu butu...o kaip jums vandens aerobika? Vandens aerobika gal kas lanko ir gali pasidalinti ispudziais? ir shiaip maciau daugiau tenvisokiu uzsiemimu yra tame centre...labai senai vaikshciodavau i baseina cia....kaip prisimenu lygtais visai normaliai buvo g.gif ...na shiaip db manau turetu buti geriau g.gif na tai kaip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreda @ 2009 02 21, 16:07)
Sweikos mamytes (ir ne tik)  drinks_cheers.gif ash irgi db paieshkose kur cia db pradet sportuoti? bet kad ir idomu butu...o kaip jums vandens aerobika? Vandens aerobika gal kas lanko ir gali pasidalinti ispudziais? ir shiaip maciau daugiau tenvisokiu uzsiemimu yra tame centre...labai senai vaikshciodavau i baseina cia....kaip prisimenu lygtais visai normaliai buvo g.gif ...na shiaip db manau turetu buti geriau  g.gif na tai kaip? ax.gif


Sveika mirksiukas.gif As lankiau vandens aerobika impulse, tai man laaabai patiko, laukdavau tu treniruociu labai bigsmile.gif o mano mamai visa nepatiko schmoll.gif cia manau kaip kam, reiketu paciai isbandyt mirksiukas.gif

O as norejau paklausti, gal kuri zinot, ar dar vyksta Kaune, Gruso mokykloj, Grizlio klube aerobikos uzsiemimai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dushianerami @ 2009 02 10, 09:26)
Buvau vakar nulekusi iki pedagoginio.
Vaizdelis kaip ir buvo galima tiketis uz tokia kaina. Viskas paprasta, primena siektiek mokykla. Yra maziuke treniruokliu sale, aerobikos salytes nemaciau, nes pataikiau ateiti tokiu metu kai dar toli iki uzsiemimo. Kalbejau su trenere.
2k. per savaite aerobika 60LT (studentams 50LT). galima lankyti ir 3kartus/savaite, o pradeti bet kada.
inventoriaus turi (stepai, hanteliukai, kilimeliai), dusai ir rubines yra.
tvarkarastis toks:
pirmadieni ir treciadieni 18:15
antradieni ir ketvirtadieni 19:00

pirm. paprasta aerobika, antradieni stepai, trec - ketvirtad jegos arba mixas (turbut cia turejo galvoje intervaline?)
vienkartinis apsilankimas 10LT
Uz treniruokliu sale kaip suprantu moketi reiktu atskirai jei ka domintu. Vakar maciau ten berniukai sportavo (pagrinde studenciokai).

tikiuosi kamnors bus naudinga info.
Papildyta:
manau pameginsiu

gal turite kokį nr pasiskambint, pasiklaust tiksliau dėl treniruočių? 4u.gif
Atsakyti
merginos gal namuose kas stepo aerobika sportuojat,noreciau pirkti deveta stepo suoliuka,arba matet kur pirkti mazeikiuose,siauliuose,klaipedoje,panevezy<>? 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos. susidomėjau ir aš aerobika. šiuo metu lankau treniruoklių salę, bet tuoj baigsis mėnesinis abonementas, tai galvoju gal reikėtų pabandyt aerobiką? gal smagiau kiek pastripinet, nei vien tik prie tu geležų? ax.gif g.gif sudomino kažkurios mergaitės pasiūlymas saulėtekyje atreit, man vieta būtų labai patogi, ir laikas tinkamas. gal jau buvote kuri? ir kaip? ar nėra labai sudėtinga? nes aš visiškai žalia šitoj srity smile.gif blush2.gif
Atsakyti
laikrastyje radau tokio klubo adresa (internete):
klubastikjums.lt, na bet kainos tai panasios kaip ir visur ax.gif
Atsakyti
mane visai sudomino tas www.sportuoju.lt, gal reiks apsilankyt smile.gif et, dabar vis renkuosi ir neissirenku kur cia bandyt doh.gif ax.gif
Atsakyti
Na atgaivinkime užmirštą aerobijos temelę, kaip sekasi sportuoti? Juk jau vasara čia pat, reikia pasitikt gražioms 4u.gif
Atsakyti
Lankau aerobika cia www.fankas.lt ir labai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutalt @ 2009 05 28, 15:53)
Lankau aerobika cia www.fankas.lt ir labai patinka 4u.gif

cia Kaune, kaip supratau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutalt @ 2009 05 28, 15:53)
Lankau aerobika cia www.fankas.lt ir labai patinka 4u.gif


Kaip fainai čia, koks didelis pasirinkimas, ateini į kokią nori rūšį. deja mūsų mieste nėra tokio pasirinkimo, yra voss kelios vietos kur galima lankyti verysad.gif bet išsirinkau geriausią ir esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amesteja @ 2009 05 28, 17:15)
Kaip fainai čia, koks didelis pasirinkimas, ateini į kokią nori rūšį. deja mūsų mieste nėra tokio pasirinkimo, yra voss kelios vietos kur galima lankyti  verysad.gif  bet išsirinkau geriausią ir esu labai patenkinta thumbup.gif

Taip tikrai,esu labai patenkinta atradusi si sporto kluba smile.gif
Atsakyti