Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

QUOTE(Alanta03 @ 2008 08 11, 18:04)
As gimdziau klaipedoj, ir tuo esu labai patenkinta, kai bus sekantis tai gimdysiu tik ten ir pas ta pacia akusere(t.y. man dare cezari).

Galiu pasakyt tik tai kad mano drauge gimde taurage....ir manau daugiau tikrai negimdys cia, ta diena kai ji gimde dirbo kazkokia jai nematyta -aite, tai va, ir tai kad cia maziau gimdanciu ir geresne prieziura nepasakyciau....kaip tik jos< bent si gydytoja, noredama kad greiciau ji pagimdytu visa laika leido skatinamuosiu, tai vaikuti ji turejo po 5 valandu atvykimo, kadangi jei pirmas gimdymas tai nesistebiu kad nakti vaikuti su reanimobiliu isveze i klp gimdymo ligonine.
Aciu dievui dabar visi sveiki ir laimingi...


nu jo cia tai baisu doh.gif bet as pati pagimdziau taurageje ir man viskas thumbup.gif aisku as tariausi is anksto su gyditoja Narbutiene ji man labai patiko ir ji labai rupinosi manimi ir mano mazyliu kol isejome namo.Siaip ir visas personalas man gana paslaugus pasirode ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluko @ 2008 04 03, 12:02)
Tai tu reiskiasi nematei kauno kliniku gimdyklu, tada cia Trg net kojos i gimdykla nenoretum kelt  schmoll.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(witalyli @ 2008 08 18, 17:45)
nu jo cia tai baisu  doh.gif  bet as pati pagimdziau taurageje ir man viskas  thumbup.gif  aisku as tariausi is anksto su gyditoja Narbutiene ji man labai patiko ir ji labai rupinosi manimi ir mano mazyliu kol isejome namo.Siaip ir visas personalas man gana paslaugus pasirode ax.gif

o kiek ima narbutiene ,kaip tariesi? as taip pat prie jos gimdziau tik jurbarke ,ji atvazinedavo i ligonine budet naktim.super gydytoja.ir dabar galvoju kaip cia ja susirast kad galeciau taurageja gimdyt bigsmile.gif
Atsakyti
manau,kad 500 Lt verysad.gif
Atsakyti
o as is po urbonaviciaus nemaloniu ivykiu, bijau trg gimdyt doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kareivike @ 2008 09 18, 07:52)
o as is po urbonaviciaus nemaloniu ivykiu, bijau trg gimdyt doh.gif  verysad.gif

Prašom pasidalint kokie nemalonūs įvykiai g.gif
Atsakyti
Pirma karta gimdziau tauragej pries 11metu, pas gydytoja Batutiene, viskas buvo labai gerai. Antra karta taip pat tauragej,bet gydytojos neminesiu. Buvo labai gera akusere ir visa darba atliko ji viena, gydytoja tik prie stalo sedejo. Po gimdymo aptarnaujantis personalas nuostabus, nesirinkciau kitu miestu, na nebent grestu komplikacijos.
Atsakyti
QUOTE(Bitute1977 @ 2008 09 16, 18:43)
manau,kad 500 Lt  verysad.gif

tiek mes Kaune davėm ginei, kaip Tauragėje, tai sakyčiau daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(tatedo @ 2008 09 20, 15:40)
Prašom pasidalint kokie nemalonūs įvykiai g.gif

man buvo 5-6sav nestumo kraujavau todel priimamajam papuoliau pas jy, viskas tvarkom paziurejo israse vaistu. sake ateit po 3 dienu i privatu kabineta. Sulaukiau su nerimu tu 3 dienu, vis kraujavau nuejau pas jo sako turiu saugotis, nes gresiantis. Ir ateiti po 3 dienu ryte i gimdymo namus priimamajy darys tyrimus. Nuejus 8 ir pralaukus jo valanda pagaliau pasirode, paziurejo echoskopu pasake kad nestumas nebesivysto, rasau rytojui isvalymui blink.gif blink.gif buvau soke blink.gif
pasakiau negali buti, tai pasipiktines liepe jei nepasitikiu nueit pas kita gydytoja, tai taip ir padaraiau. Ta pacia diena pasiskambinau Batutienei ir ji prieme.
Paziurejo mane vaginaliniu echoskopu ir pamate plakancia sirdute, sake viskas gerai 4u.gif tik menesi gulejau lovoje kol praejo gresiantis. Dabar laiminga nes jau praejo visos bedos ax.gif

niekam nepavydziu tokios situacijos
Atsakyti
QUOTE(kareivike @ 2008 09 23, 18:36)
man buvo 5-6sav nestumo kraujavau todel priimamajam papuoliau pas jy, viskas tvarkom paziurejo israse vaistu. sake ateit po 3 dienu i privatu kabineta. Sulaukiau su nerimu tu 3 dienu, vis kraujavau nuejau pas jo sako turiu saugotis, nes gresiantis. Ir ateiti po 3 dienu ryte i gimdymo namus priimamajy darys tyrimus. Nuejus 8 ir pralaukus jo valanda pagaliau pasirode, paziurejo echoskopu pasake kad nestumas nebesivysto, rasau rytojui isvalymui blink.gif  blink.gif  buvau soke blink.gif
pasakiau negali buti, tai pasipiktines liepe jei nepasitikiu nueit pas kita gydytoja, tai taip ir padaraiau. Ta pacia diena pasiskambinau Batutienei ir ji prieme.
Paziurejo mane vaginaliniu echoskopu ir pamate plakancia sirdute, sake viskas gerai 4u.gif  tik menesi gulejau lovoje kol praejo gresiantis. Dabar laiminga nes jau praejo visos bedos ax.gif

niekam nepavydziu tokios situacijos

blink.gif blink.gif blink.gif
Kaip gerai kad nuėjai pas kitą gyd, aš būčiau jau po pirmojo vizito nuėjus dar ir pas kitą kad įsitikinčiau ax.gif
Atsakyti
tai va gerai kad nesu atikli ir nuejau pas kita, o jei papultu toks zmogeliukas kurispatiklus g.gif blink.gif
Atsakyti
Gimdžiau \Tauragėje. Nesitarus ir iš anksto nemokėjus. Po visko atsidėkojau, nes su manim elgėsi profesionaliai ir, kas l. svarbu, žmoniškai. Gimdžiau pas Urbonavičių ir negaliu apie jį pasakyti nei vieno blogo žodžio. Personalas irgi geras. Žodžiu, nesigailiu. BET TEGUL KIEKVIENA RENKASI, KUR JOMS ATRODO GERIAU.
Atsakyti