Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

Sveikutes visos!labai daug priestaringu minciu issakyta, o kuri teisingiausia, niekas nezinos..pati ruosiosi gimdyti geguzes pabaigoje, ilgai svarsciau kur geriau, tauragej, kaune, klaipedoj..buvau apziureti taurages gimdymo namus, manau, jog viskas ten normliai...daktarai...pati lankausi pas gyd.narbutiene privaciai, nesiskundziu...pradzioj galvojau gimdyt kur nors kitur, bet manau,jog gimdysiu cia, taurageje, kaip kazkuri cia rase...cia nera tiek gimdyviu kaip didmiestyje, tad manau ir prieziura kitokia...tikiuosi, viskas bus gerai, sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Doliki @ 2008 04 02, 19:37)
Sveikutes visos!labai daug priestaringu minciu issakyta, o kuri teisingiausia, niekas nezinos..pati ruosiosi gimdyti geguzes pabaigoje, ilgai svarsciau kur geriau, tauragej, kaune, klaipedoj..buvau apziureti taurages gimdymo namus, manau, jog viskas ten normliai...daktarai...pati lankausi pas gyd.narbutiene privaciai, nesiskundziu...pradzioj galvojau gimdyt kur nors kitur, bet manau,jog gimdysiu cia, taurageje, kaip kazkuri cia rase...cia nera tiek gimdyviu kaip didmiestyje, tad manau ir prieziura kitokia...tikiuosi, viskas bus gerai, sekmes visoms 4u.gif

Tai tu reiskiasi nematei kauno kliniku gimdyklu, tada cia Trg net kojos i gimdykla nenoretum kelt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluko @ 2008 04 03, 11:02)
Tai tu reiskiasi nematei kauno kliniku gimdyklu, tada cia Trg net kojos i gimdykla nenoretum kelt  schmoll.gif

O tu kur gimdei? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doliki @ 2008 04 04, 10:56)
O tu kur gimdei? smile.gif

Kadangi pirma teko pamatyt Kauno kliniku gimdykla, tai atrodo kad i ,,roju,, papuoliai, o maciau ir Taurages, nes ten tonus teko matuot, tai nera nei ka lygint. Na nezinau gal kam ir patinka, kitos juk sako kad sienos nesvarbu, man tai buvo labai svarbu, todel manau ir antra nebijociau gimdyt. Aisku ne trg biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluko @ 2008 04 04, 13:50)
Kadangi pirma teko pamatyt Kauno kliniku gimdykla, tai atrodo kad i ,,roju,, papuoliai, o maciau ir Taurages, nes ten tonus teko matuot, tai nera  nei ka lygint. Na nezinau gal kam ir patinka, kitos juk sako kad sienos nesvarbu, man tai buvo labai svarbu, todel manau ir antra nebijociau gimdyt. Aisku ne trg  biggrin.gif



matau, kad turi labai stipria ir priesiska nuomone tauragei.as manau, kad prieziura yra daug svarbiau nei sienu spalva.
na taip jos nera ispudinga grozio, bet uztat ramu ir tylu , nera tokio konvejerio kaip kaune.sesutes turi laiko ir noro tau padet ir paaiskint.
tai kad sekmes visoms gimdancioms taurageje. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na kai užeis sąrėmiai negalvosi kur tau gimdyti, o galvosi ,kad tik viskas būtų gerai. Ar bespėsi tu tada į Kauną? Tauragėje labai mielos ir rūpestingos seselės, o ir gydytojai verti pagarbos.Žinoma gal sienos ir nespalvingos, bet juk važiuoji gimdyt, o ne į muziejų.
Atsakyti
QUOTE(aza @ 2008 04 15, 20:22)
Na kai užeis sąrėmiai negalvosi kur tau gimdyti, o galvosi ,kad tik viskas būtų gerai. Ar bespėsi tu tada į Kauną? Tauragėje labai mielos ir rūpestingos seselės, o ir gydytojai verti pagarbos.Žinoma gal sienos ir nespalvingos, bet juk važiuoji gimdyt, o ne į muziejų.

aišku, kad spėsiu smile.gif kitaip net negalvoju, kai apsilankai klinikose, pabendrauji su gydytojais, tikrai apie gimdymą Tauragėje nė minčių nekyla. schmoll.gif

bet kiekviena renkamės, kad mums geriausia, taigi visoms sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barbuska @ 2008 04 16, 15:58)
aišku, kad spėsiu smile.gif kitaip net negalvoju, kai apsilankai klinikose, pabendrauji su gydytojais, tikrai apie gimdymą Tauragėje nė minčių nekyla. schmoll.gif

bet kiekviena renkamės, kad mums geriausia, taigi visoms sėkmės 4u.gif

O jei greit viskas vyks? tai mašinoj dar pagimdysi.
Atsakyti
QUOTE(aza @ 2008 04 16, 15:27)
O jei greit viskas vyks? tai mašinoj dar pagimdysi.

visgi suspėjau ir labai tuo džiaugiuosi smile.gif antrą taip pat tik KMUK gimdyčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barbuska @ 2008 06 24, 18:53)
visgi suspėjau ir labai tuo džiaugiuosi smile.gif antrą taip pat tik KMUK gimdyčiau smile.gif


o tai labai noreciau paklaust ar is anksto tareisi su kokiu nors gydytoju ar tiesiog tiesiai vaziavaigimdyt g.gif nes man dabar tas klausimas taip pat ramybes neduoda esu pasimetus tarp Taurages ir Kauno doh.gif
Atsakyti
QUOTE(witalyli @ 2008 06 25, 11:48)
o tai labai noreciau paklaust ar is anksto tareisi su kokiu nors  gydytoju ar tiesiog tiesiai vaziavaigimdyt g.gif  nes man dabar tas klausimas taip pat ramybes neduoda esu pasimetus tarp Taurages ir Kauno doh.gif

aš tariausi, bet žinau kolegė važiavo nesitarus ir viskas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(witalyli @ 2008 06 25, 11:48)
o tai labai noreciau paklaust ar is anksto tareisi su kokiu nors  gydytoju ar tiesiog tiesiai vaziavaigimdyt g.gif  nes man dabar tas klausimas taip pat ramybes neduoda esu pasimetus tarp Taurages ir Kauno doh.gif

o klinikas rinkausi todėl, kad prireikus galėčiau gauti epidūrą
Atsakyti
As gimdziau klaipedoj, ir tuo esu labai patenkinta, kai bus sekantis tai gimdysiu tik ten ir pas ta pacia akusere(t.y. man dare cezari).

Galiu pasakyt tik tai kad mano drauge gimde taurage....ir manau daugiau tikrai negimdys cia, ta diena kai ji gimde dirbo kazkokia jai nematyta -aite, tai va, ir tai kad cia maziau gimdanciu ir geresne prieziura nepasakyciau....kaip tik jos< bent si gydytoja, noredama kad greiciau ji pagimdytu visa laika leido skatinamuosiu, tai vaikuti ji turejo po 5 valandu atvykimo, kadangi jei pirmas gimdymas tai nesistebiu kad nakti vaikuti su reanimobiliu isveze i klp gimdymo ligonine.
Aciu dievui dabar visi sveiki ir laimingi...
Atsakyti