Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

QUOTE(Fifux'e @ 2011 03 01, 12:24)
na uzrbonaviciaus bairiu ir as nesupratau g.gif  biggrin.gif

o apie batutiene ziuriu daug nusiskundimu yra g.gif nu bet man ji super rolleyes.gif nzn,ne karto kazka ne taip nepadare,ne karto neizeide,ne karto nenuvyle....man ji siltas zmogus.matyt, kaip sakant-auros ne visu sutampa nors tu ka,ir taip gaunasi,kad nesusikalbama 4u.gif


Bajerius ir gimdymo metu jis pametydavo, kol saremiai nebuvo stiprus tai ir as atsaudavau ka. biggrin.gif
Istikro tai as labai bijojau gimdyti taurageje, bet sakiau jei jau gimdysiu cia ta tik pas ji, tai su vyru ejom tartis del gimdymo.
O del Batutienes, tai ji pvz. mano mamai patinka. Papasakociau tau savo istorija, tai gal ir tavo nuomone pasikeistu. nervino ir tas, kad ji zmones skirstydavo israsant kokius vaistus. na mazdaug tu nedirbi tai tau tokius vaistus israsysiu, o tu dirbi ir gal neblogai uzdirbi tai tau israsysiu tokius vaistus (daug brangesnius), nors sirtumo tarp vaistu sudeties nera. Norejau eiti pas kita genekologa, bet iki gimdymo bebuvo likes menuo, ta galvoju ka cia bekeisi. Kas man patiko, tai Batutienes sesute, kuri dirba seimos klinikoje. tai kas man neisku, ar ko reikia visad jos klausdavau.
Atsakyti
QUOTE(jolucka @ 2011 03 01, 12:49)


na visiems visad neitiks gydytojas drinks_cheers.gif
o kas jos sesuo? g.gif

del urbonaviciaus,tai as pas ji negimdziau dukros,bet mane jis prieme,apziurinejo,paskui po gimdymo kelis kartus buvo....bet likau nesupratusi jo tikrai blush2.gif db zinosiu,kad jo pasakymai baikiukai gali buti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 03 01, 13:56)
na visiems visad neitiks gydytojas drinks_cheers.gif
o kas jos sesuo? g.gif

del urbonaviciaus,tai as pas ji negimdziau dukros,bet mane jis prieme,apziurinejo,paskui po gimdymo kelis kartus buvo....bet likau nesupratusi jo tikrai blush2.gif db zinosiu,kad jo pasakymai baikiukai gali buti biggrin.gif


Na zinai, kiek zmoniu tiek nuomoniu. biggrin.gif

Na ne sesuo, bet sesute, kuri dirba seimos klinikoje (ji sveria nestukes, matuoja kraujo spaudima ir t.t.). Ta sesute tikra fainuole. smile.gif
Atsakyti
sveikos, krastietes 4u.gif

na perskaiciau visa temute, praejsusia sav buvau pamokelej apie gimdyma ir galutinai apsisprendziau, kad gimdysiu pas urbonaviciu. vakar pas ji echo ejau, tai klausiau ar galima su tartis del gimdymo, tai pasake jokiu problemu, tik jam skambinti po 37 sav, tuomet apziures, padarys echo ir t.t. jei anksciau prasidetu gimdymas, tai tauragej nepriimineja, siustu i klp arba kauna (kaip pats sake, ne del to kad negali ar nemoka priimti, bet del kudikelio sveikatos).

Papildyta:
tolimesnems diskusijoms ir pasakojimas sukuriau

nauja tema [SIZE=7]


http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=706974




Atsakyti
QUOTE(*Lapute* @ 2011 03 01, 16:16)
sveikos, krastietes  4u.gif

na perskaiciau visa temute, praejsusia sav buvau pamokelej apie gimdyma ir galutinai apsisprendziau, kad gimdysiu pas urbonaviciu. vakar pas ji echo ejau, tai klausiau ar galima su tartis del gimdymo, tai pasake jokiu problemu, tik jam skambinti po 37 sav, tuomet apziures, padarys echo ir t.t. jei anksciau prasidetu gimdymas, tai tauragej nepriimineja, siustu i klp arba kauna (kaip pats sake, ne del to kad negali ar nemoka priimti, bet del kudikelio sveikatos).

as irgi buvau kursuose apie gimdyma praeita savaite smile.gif
gimdysiu pas Narbutiene, o jei neiseitu pas ja, tuomes pas Urbanaviciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolucka @ 2011 03 01, 15:07)


Na ne sesuo, bet sesute, kuri dirba seimos klinikoje (ji sveria nestukes, matuoja kraujo spaudima ir t.t.). Ta sesute tikra fainuole. smile.gif

mmm,ne taip supratau doh.gif biggrin.gif

QUOTE(*Lapute* @ 2011 03 01, 15:16)
sveikos, krastietes  4u.gif

na perskaiciau visa temute, praejsusia sav buvau pamokelej apie gimdyma ir galutinai apsisprendziau, kad gimdysiu pas urbonaviciu. vakar pas ji echo ejau, tai klausiau ar galima su tartis del gimdymo, tai pasake jokiu problemu, tik jam skambinti po 37 sav, tuomet apziures, padarys echo ir t.t. jei anksciau prasidetu gimdymas, tai tauragej nepriimineja, siustu i klp arba kauna (kaip pats sake, ne del to kad negali ar nemoka priimti, bet del kudikelio sveikatos).



gerai,kad taip protingai masto jis drinks_cheers.gif o db dar kai pagalvojau,mano drauge anksciau pradejo gimdyti,sako vaziuok kur nori,nepriimsim cia-tai i siaulius leke drinks_cheers.gif

ir aciu uz naujus namus mirksiukas.gif

QUOTE(TYNNA @ 2011 03 01, 18:17)
as irgi buvau kursuose apie gimdyma praeita savaite smile.gif
gimdysiu pas Narbutiene, o jei neiseitu pas ja, tuomes pas Urbanaviciu smile.gif

as tai jauciu nesitarsiu ne su vienu,pas ka paklius pas ta drinks_cheers.gif juolab,kad tik jie du ir tedirba smile.gif


labas rytas

o tos pamokeles jos daznai vyskat? g.gif ir nuo kokio laiko galima i jas jau eiti?kokia ju trukme ir pn blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Širše @ 2011 03 02, 10:46)
as gimdziau pas Urbanaviciu ir nzn man jo bajeriai patiko. kai siuvo juokavom, kai ilgai siuvo po gimdymo as jam sakau: ka ten taip ilgai siuvat, gelytes gal jau siuvinejat, tai jis sako, viska uzsiusiu, juk sakiai nenori daugiau vaiku, as jam- ne ne dar palikit maza skylute kaku  biggrin.gif , jis- sako turiu uzsiuti nes kitaip vyras vaikscios stacias  biggrin.gif
man jis labai patiko ateidavo i palata pajuokavom, sako tu tiek daug kalbi  biggrin.gif  super daktars visa stresa nuima, net parode bajerius su leliuku, kaip jie moka vaikscioti, kaip ji kukulinti rengti

vienintelis man jo dalykas kuris patiko is keliu paziuru,kad jis labai objektyvus,tolerantiskas.
bet seip su juo as mazai bendravusi,tai ne nzn.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 03 02, 11:02)
as tai jauciu nesitarsiu ne su vienu,pas ka paklius pas ta drinks_cheers.gif juolab,kad tik jie du ir tedirba smile.gif
labas rytas

o tos pamokeles jos daznai vyskat? g.gif ir nuo kokio laiko galima i jas jau eiti?kokia ju trukme ir pn blush2.gif

nu kad kiek zinau ne tik jie 2 dirba... yra dar kazkokiu... Lukaviciene (pas kuria rekomendavo nepapulti), dar kazkas... tiksliai nepamenu pavardziu...

kursai vyksta kiekvieno menesio paskutini treciadieni 12 val. jei neklystu, tai viena menesi buna apie nestuma, kita menesi apie gimdyma, trecia menesi apie maitinima ir vel is naujo...
Atsakyti
QUOTE(TYNNA @ 2011 03 02, 13:19)
nu kad kiek zinau ne tik jie 2 dirba... yra dar kazkokiu... Lukaviciene (pas kuria rekomendavo nepapulti), dar kazkas... tiksliai nepamenu pavardziu...



bet tai akd kelis psl atgal klausiau-kas liko dirbti is gydytoju-atsakyma gavau akd tik du gydytojai g.gif tai kaip is tikro g.gif reikes gines klausti g.gif

o nuo keliu menesiu eina merginos i kursus? blush2.gif as su dukra kazkaip nesilankiau,bet db kai neturiu ka veikti,tai norisi kazkur iseiti pasizmoneti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Širše @ 2011 02 25, 10:08)
kiek zinau Babilius grizta i jurbarka dirbti, tik nezinau ar jau grizo ar dar tebedirba, tai lieka Narbutiene ir Urbanavicius.

va citata apie gydytojus g.gif
Atsakyti
na maciau as ta citata, bet pati turiu kiek kitokia info... nors nesu tikrai, kad mano info teisinga, bet tiesiog taip girdejau.... jei suzinosi tiksliau, gali parasyt cia mums visoms wink.gif

i kursus kiek maciau ateina moterys su ivairaus dydzio nestumais... buvo visai su nedideliais pilveliais, buvo ir labai apvaluciu pilveliu... manau menuo nesvarbu... eik kada nori ir kada laiko turi wink.gif
as asmeniskai jau kita men tureciau gimdyt, taigi dar zadu spet sio menesio gale i paskaita apie maitinima nueiti smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti