Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

o kokie gydytojai yra like dirbti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 02 25, 08:21)
o kokie gydytojai yra like dirbti? g.gif

kiek zinau Babilius grizta i jurbarka dirbti, tik nezinau ar jau grizo ar dar tebedirba, tai lieka Narbutiene ir Urbanavicius.
Atsakyti
o dieve blink.gif tik du-koks grazus pasirinkimas blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif turbut gimdymas bus klaipedoj g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kaip matau momamos palatos pabrango smile.gif kai gimdziau pries 5 metus,tai mokama kainavo 20 lt,ir kai mums teko ilgai guleti,jau tada daug sumokejom.o db jei po 35 lt,teks gultis i bendra lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ruosiuosi ir as gimdyti Taurageje.Del gimdymo su niekuo nesitarsiu, tik ruosiuosi imti mokama palata ax.gif .Norejau paklausti, ar jau po visko davet gimdyma priemusiam gydytojui kaip atsidekojima kokia dovanele?Jei taip, tai ka g.gif
Atsakyti
sveikos, mamos.Lankausi pas Vidrienę, kaip žmogus ji man super, bet vakar dare echo tai kazkaip labai miglotai pasakojo, nieko gerai nemate, blaskesi su savo tuo aparatu, lyties normaliai nemate unsure.gif
kazin kaip gauti siuntima echo aps Urbonaviciu? Jis man 16 savaiciu viska tiksliai su dukryte pasake.
Dabar yra 19 savaiciu ir kelios dienos, o Vidrienei viskas neaiskiai matosi unsure.gif sumaisties daug inese manyje tai doh.gif
Atsakyti
Pas Urbonavičių galima ir be siuntimo, nueini ir sakai kad nori pasižiūrėt ar viskas gerai, susimoki ir vsio mirksiukas.gif Man taip net geriau buvo nereik prašyt to siuntimo o ir ramu pasidaru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarisa @ 2011 02 26, 18:18)
Sveikos 4u.gif ruosiuosi ir as gimdyti Taurageje.Del gimdymo su niekuo nesitarsiu, tik ruosiuosi imti mokama palata ax.gif .Norejau paklausti, ar jau po visko davet gimdyma priemusiam gydytojui kaip atsidekojima kokia dovanele?Jei taip, tai ka g.gif

as kai dukra gimdziau,tai nunesem iseidami seselem saldainiu deze,o daktarei neteko biggrin.gif nes taip ir nesutikau paskui jos 4u.gif
manau jei nesi,tai simboliskai reikia,o ne pinigus kisti,kitaip sakant kysiukus 4u.gif


QUOTE(betulka @ 2011 02 26, 21:01)
Pas Urbonavičių galima ir be siuntimo, nueini ir sakai kad nori pasižiūrėt ar viskas gerai, susimoki ir vsio mirksiukas.gif Man taip net geriau buvo nereik prašyt to siuntimo o ir ramu pasidaru ax.gif

o jis ligoninej tik dirba ar kazkur kitur dar? g.gif ir kokios kainos pas ji? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 02 28, 12:48)
o jis ligoninej tik dirba ar kazkur kitur dar? g.gif ir kokios kainos pas ji? 4u.gif


Jis dirba privačiam echoskopo kabinete virš Jūratės vaistinės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(betulka @ 2011 02 28, 16:51)
Jis dirba privačiam echoskopo kabinete virš Jūratės vaistinės mirksiukas.gif

ooo..aciu,manau reikes nueiti g.gif nes noriuu tiklei zinoti,ka nesiuju blush2.gif
Atsakyti
kai paskutini karta buvau ekoskopo pas Urbonaviciu, tai jis ji dare pirmame aukste (kur Jurates vaistine), o mokejome lyg 40lt. Tikrai gerai nustate vaikiuko lyti. as ir pas ji gimdziau, tai man jis labai geras daktaras. Tik is pradziu jo pokstu nesuprasdavau. smile.gif
o del Batutienes, ta apie ja ne vieno gero zodzio neturiu. nekarta kai buvau nescia gryzusi is jos verkiau, pstoviai moralizuodavo. bijodavau net eiti pas ja. ne ginekologe o ragana. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jolucka @ 2011 03 01, 11:20)
kai paskutini karta buvau ekoskopo pas Urbonaviciu, tai jis ji dare pirmame aukste (kur Jurates vaistine), o mokejome lyg 40lt. Tikrai gerai nustate vaikiuko lyti. as ir pas ji gimdziau, tai man jis labai geras daktaras. Tik is pradziu jo pokstu nesuprasdavau.  smile.gif

o del Batutienes, ta apie ja ne vieno gero zodzio neturiu. nekarta kai buvau nescia gryzusi is jos verkiau, pstoviai moralizuodavo. bijodavau net eiti pas ja. ne ginekologe o ragana. sad.gif

na uzrbonaviciaus bairiu ir as nesupratau g.gif biggrin.gif

o apie batutiene ziuriu daug nusiskundimu yra g.gif nu bet man ji super rolleyes.gif nzn,ne karto kazka ne taip nepadare,ne karto neizeide,ne karto nenuvyle....man ji siltas zmogus.matyt, kaip sakant-auros ne visu sutampa nors tu ka,ir taip gaunasi,kad nesusikalbama 4u.gif
Atsakyti