Įkraunama...
Įkraunama...

Tauragė

QUOTE(TYNNA @ 2011 01 09, 22:41)
o ka taurages gimdymo namuose mamoms duoda?
ta prasme ar duoda gimdymui naktinius, dar kazka?
ka duoda vaikeliui ir ka savo reikia tureti?

pries 2 m. tai dave ir naktinius ir vaikeli vystyklais vyste,bet as kai jau truputi atsigavau,tai savo ir naktinius persivilkau,ir vaikeli savo rubeliais rengiau smile.gif
Atsakyti
o pvz duoda ka nors vaikiukui sluostyti nuprausus ar reikia savo ranksluostelius veztis vaikiukui?
Atsakyti
QUOTE(TYNNA @ 2011 01 10, 17:18)
o pvz duoda ka nors vaikiukui sluostyti nuprausus ar reikia savo ranksluostelius veztis vaikiukui?

as viska sluosciau slapiom servetelem,kadangi man buvo CP,tai dvi pirmas dienas atnesdavo tik pamaitinti,tai nezinau kuom jos ten vale ax.gif
Atsakyti
aisku. dekui uz ats wink.gif ir laimingo gimdymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TYNNA @ 2011 01 09, 22:41)
o ka taurages gimdymo namuose mamoms duoda?
ta prasme ar duoda gimdymui naktinius, dar kazka?
ka duoda vaikeliui ir ka savo reikia tureti?



Naktinukus gimdymui turėkit savus, vaikeli kai tik pagimdysit suvystys i valdiškus vystikliukus, kadangi pagimdžius i palata atvežė apie 18 val. tai vaikiuką perrengiau tik kitą rytą, rankšlostuką vaikiukui ir sau turėjau savo. Servetėles vežiausi, bet gydytoja ir sesutės patarė plauti su vandenuku ir nušluostyt su rankšlostuku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flo: 10 sausio 2011 - 22:09
hm... tai vadinas praktiskai viska savo reik turet.... smile.gif
dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flo @ 2011 01 10, 21:08)
Naktinukus gimdymui turėkit savus, vaikeli kai tik pagimdysit suvystys i valdiškus vystikliukus, kadangi pagimdžius i palata atvežė apie 18 val. tai vaikiuką perrengiau tik kitą rytą, rankšlostuką vaikiukui ir sau turėjau savo. Servetėles vežiausi, bet gydytoja ir sesutės patarė plauti su vandenuku ir nušluostyt su rankšlostuku smile.gif


keista kad naktinukus savo reikia ,ar neturetu jie parupinti sterilius naktinukus? ka jie ten zino,gal as kokia bacila ant susavo naktiniu atsinesu... g.gif .gimdyvei aisku maloniau su savais.... smile.gif
Atsakyti
viską reikia turėti pačiai. Nors aš kai gimdžiau niekas apie jokius paketus nieko nesakė ir aš savo neturėjau. Atsinešė jie savo ir viskas. Naktinukai taip pat savo. Nors va girdėjau kad viena gimdyvė kai pasakė kad neturi tai jai davė valdiškus.
Vaikeliui viskas taip pat savo. Mūsų mažąją gimdykloje susupo į palą, o kai atnešė į palatą atėjo iš paskos sesutė ir paprašė drabužėlių. tik va atsiminiau kad palučių naujagimiui buvo, ir mamai patalynės pasikeisti buvo, iš pradžių ėjau pas sesutę prašyti nes man labai susikruvino tai sako viskas pas jus spintoje, ir pasisiūlė pati pakeisti nė prašyti nereikėjo ax.gif
Atsakyti
Na lankiausisiandien pas savo gydytoja...pamatavo spaudima tai vaizdas ne koks-kaire ranka 160\90,o desine 140\90 verysad.gif .tai ka ,rytoj is ryto i poliklinika...vel spaudima matuos,dar leliuka is arciau apziures...bijau kad i ligonine neguldytu,jau geriau tada siustu gimdyt.ir kazin ko cia tas spaudimas sukilo? g.gif lyg nei nervinausi,nei isvargus buvau...del svorio sake negali taip buti...

Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif perskaiciau visa tema ir nusprendziau pasidalinti savo patirtimi. Visa nestuma ir dar pries ji lankiausi pas gyd. Narbutiene iki pat gimdymo neturejau ne vieno priekaisto siai gydytojai bet kai atiejo laikas gimdyt viskas pasikeite unsure.gif atvaziavau i gimdymo namus 39sav. buvo sestadienio vakaras, paskambinom Narbutienei, ji liepe guldyt mane i skyriu prisake duot Nifidipino 5 tabletes kas pusia valandos, bet jau zinojau kaip tas vaistas veikia tai paprasciausiai jo negeriau schmoll.gif kaklelis buvo atsidares 2cm bet nestiprus saremiukai nei mazejo nei didejo doh.gif ryte atiejo gyd. Gruodyte viska man paaiskino apziurejo ir pasake kad pagal viska tureciau dar siandien pagimdyt, tik reikia paskatint kadangi veikla nevyksta. Apsidziaugiau thumbup.gif skambinu savo daktarei kad jau gimdau ax.gif labai greit atlekia i ligonine bet jau kolidoriuje girdziu kaip is pykcio seseles sokdina unsure.gif ka ateina ir mano eile... pasisodina ant kedes( gleiviu kamstis katik buvo iskrites) pradrasko ir pradeda rekt ant manes kad nieko as cia negimdau, viska issigalvoju ir dar savivaliauju nes vaistu atsisakiau umn.gif as dar ant kedes visa apsizliumbiu nes toooookio elgesio tikrai nesitikejau ir si karta jau liepia man prileist migdomuju ir dar kazkokiu vaistu, kadangi gydytoja is kazkur istrauke kad man tik 37 sav. nestumas ir negaliu gimdyt doh.gif sulaukiu pirmadienio ryto, gaunu perspejima kad Narbutiene pikta ir karingai nusiteikusi, akusere nuveda mane i gimdykla,atena Narbutiene nuleidzia vandenis ir vel pradeda rekt kad dabar tai suprasiu ka reiskia tikri saremiai, as vel i asaras vyras panikuoja nes gimdymo bijo doh.gif o tu "tikruju"saremiu taip ir nesulaukiu verysad.gif po valandos ilekia dar labiau perpykus daktare ir liepia ruostis CP, kadangi jau uz mane buvo nuspresta kad skatinamuju neistversiu blink.gif is to streso net issigast nespejau ir jau po keliu minuciu mane paruosia operacijai ir netrukus isgirstu kaip mano angeliukas 2.gif verkia tada viska pamirsau daktare pasidare gera kaip lape, personalas rupinosi nepriekaistingai todel ir tos nuoskaudos daug neliko blush2.gif kita kart vistiek gimdysiu tauregej, nes kitam mieste dar blogiau gali buti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikalina24 @ 2011 01 20, 17:51)
Sveikos mamytes 4u.gif  perskaiciau visa tema ir nusprendziau pasidalinti savo patirtimi. Visa nestuma ir dar pries ji lankiausi pas gyd. Narbutiene iki pat gimdymo neturejau ne vieno priekaisto siai gydytojai bet kai atiejo laikas gimdyt viskas pasikeite  unsure.gif  atvaziavau i gimdymo namus 39sav. buvo sestadienio vakaras, paskambinom Narbutienei, ji liepe guldyt mane i skyriu prisake duot Nifidipino 5 tabletes kas pusia valandos, bet jau zinojau kaip tas vaistas veikia tai paprasciausiai jo negeriau schmoll.gif kaklelis buvo atsidares 2cm bet nestiprus saremiukai nei mazejo nei didejo doh.gif ryte atiejo gyd. Gruodyte viska man paaiskino apziurejo ir pasake kad pagal viska tureciau dar siandien pagimdyt, tik reikia paskatint kadangi veikla nevyksta. Apsidziaugiau thumbup.gif  skambinu savo daktarei kad jau gimdau ax.gif labai greit atlekia i ligonine bet jau kolidoriuje girdziu kaip is pykcio seseles sokdina unsure.gif ka ateina ir mano eile... pasisodina ant kedes( gleiviu kamstis katik buvo iskrites) pradrasko ir pradeda rekt ant manes kad nieko as cia negimdau, viska issigalvoju ir dar savivaliauju nes vaistu atsisakiau umn.gif as dar ant kedes visa apsizliumbiu nes toooookio elgesio tikrai nesitikejau ir si karta jau liepia man prileist migdomuju ir dar kazkokiu vaistu, kadangi gydytoja is kazkur istrauke kad man tik 37 sav. nestumas ir negaliu gimdyt doh.gif sulaukiu pirmadienio ryto, gaunu perspejima kad Narbutiene pikta ir karingai nusiteikusi, akusere  nuveda mane i gimdykla,atena Narbutiene nuleidzia vandenis ir vel pradeda rekt kad dabar tai suprasiu ka reiskia tikri saremiai, as vel i asaras vyras panikuoja nes gimdymo bijo doh.gif  o tu "tikruju"saremiu taip ir nesulaukiu verysad.gif po valandos ilekia dar labiau perpykus daktare ir liepia ruostis CP, kadangi jau uz mane buvo nuspresta kad skatinamuju neistversiu blink.gif is to streso net issigast nespejau ir jau po keliu minuciu mane paruosia operacijai ir netrukus isgirstu kaip mano angeliukas  2.gif verkia tada viska pamirsau daktare pasidare gera kaip lape, personalas rupinosi nepriekaistingai todel ir tos nuoskaudos daug neliko blush2.gif kita kart vistiek gimdysiu tauregej, nes kitam mieste dar blogiau gali buti ax.gif


Narbutienė žiauriai nuotaikos žmogus, aš labiausiai nenorėjau pas ją papulti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Flo @ 2011 01 20, 19:22)
Narbutienė žiauriai nuotaikos žmogus, aš labiausiai nenorėjau pas ją papulti schmoll.gif

as ir lankiaus pas ja ir ji tikejos kad gimdysiu pas ja, bet.... pasirinkau vyra ir tuo labai dizaiugiuos.
Atsakyti